2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

bga ,gelmedı hanı mesaj..

ya korkmam mı korkuyorum tabı ama bakalım..

annemde o dıyor kasım 20 den sonra gleır dıyor beklemez dıyor ama bakalım..

ben yemegımı yaptım cıkayım da dus fılan alayım kendıme geleyım sankı bırsey olmusta oturuyorum sus pus gıbıyım esım gorurse benı uzulür yazık

ben yemegımı yaptım cıkayım da dus fılan alayım kendıme geleyım sankı bırsey olmusta oturuyorum sus pus gıbıyım esım gorurse benı uzulür yazık

Tamam canım görüşürüz.
Öpüyorum.

Biz de seni özledik canım nerelerdesin neler yapıyorsun?
İşe başladın mı, İlayda nasıl?
Eşinin bu kadar kolay kabul edeceğini hiç düşünmemiştim.
Yuvasını kurtarır diyordum ama kolay yolu seçmiş.
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin.
Annenlerle yaşayacaksın değil mi...
Onlar ne diyor bu işe?

merhaba canım ,hakkında hayırlısı olsun bende adım atar fılan dıye beklıyordum ..bu kadar kolay kabullenmez .hayırlısı ..

selam nasılsın hulya

Bizde seni özledik Sibel

Hakkınzda hayırlısı olsun. İlayda nasıl?

Sen nasılsın?

Merhaba hoşgeldin

Camlarına boya gelmemsi için dışardan eşine torba kaplattır istersen uğraşmassınz temizlemeye çok pisletiyorlar boyarken

Yorma kendini nasıl olsa arkadaşların getireccekmiş. Halamın adını mesaj atıcam sana.

sağolun canlarım iyiyim bende şaşırdım bu kadar kolay kabul etceğini zanmıyordum ama iyi oldu uzamıcak en azından hülyacım işi biraz erteledm mahkeme falan bitsin dedim ilaydacıkta iyi şükür uslu kız modunda bu ara maşallah.ben annemlerleyim canım onlarla OTURCAM ARTIK .babam zaten istemiyor cnm 5.5 ay oldu biizmde bir hasiyet namusumuz var bundan sonra arkamda ailem cnm şükür

bugun bızım ılk düğünümüz 3.yılını doldurdu :))))

Nice yıllara canım :)
Nikahınız ve 2. düğününüz ne zamandı?

sağolun canlarım iyiyim bende şaşırdım bu kadar kolay kabul etceğini zanmıyordum ama iyi oldu uzamıcak en azından hülyacım işi biraz erteledm mahkeme falan bitsin dedim ilaydacıkta iyi şükür uslu kız modunda bu ara maşallah.ben annemlerleyim canım onlarla OTURCAM ARTIK .babam zaten istemiyor cnm 5.5 ay oldu biizmde bir hasiyet namusumuz var bundan sonra arkamda ailem cnm şükür

İyi olmanıza sevindim canım.
İnşaallah bundan sonrası çok güzel olur hem senin hem yavrun için.
Ailenin arkanda olması çok çok önemli.
Dualarım seninle.
Allah yardımcın olsun.

nice 3 yıllara canım :) ya kızlar bu arada ben artık 2008 deilim ama sizden kopamam ya umarım mutluluğu yakalarım yaşım daha 25

Aaaaa olur mu öyle şey tabi ki gidemezsin :)
Bundan sonra yüzün hep gülsün Sibelim.
Tabi daha çok çok gençsin.
Allah'ın izniyle önünde çok güzel günler olacak...

Dur atıyorum hemen. Dün pc başında değildim açıktı ama yazamadım.

bugun bızım ılk düğünümüz 3.yılını doldurdu :))))

Minik kızınızla nice mutlu yıllara

nice 3 yıllara canım :) ya kızlar bu arada ben artık 2008 deilim ama sizden kopamam ya umarım mutluluğu yakalarım yaşım daha 25

Aşkolsun Sibel,

Kopma tabiki bizden

Bizim için sensin önemli olan 2008 i felan boşver

Arkadaşım dilerim bundan sonra İlayda ve senin için en güzeli olur. :nazar:

Kızlar günaydın.

Benim canım çok sıkkın

İşyerindekiler çok moralimiz bozuyor.

Ben kaliteciyim. Genelde de kaliteye hep direnç olur burdakiler daha da dirençli. Off çok sıkılıyorum artık böyle olmasından

ınsanın aılesını arkasında olması bambaska bırsey ya cok sanslısın..

aa olur mu canım gıtme sakın bır yere..

bızım asıl düğün ve nıkah 18 ekım :) cok az kaldı..

bugun kızım gordum 2.056 grm olmus hersey yolunda ..

mısafırlerde gelıcek asımle topladık evı bı guzl

tatlı mı yaptım makarna salatasını baskası yapıcakmıs bende mılfoyden borek yapacagım ..sofrayı da kurayım ..beklıyım artık 8 gıbı gelıcekler

ıyıym ıncı sen nasılsın..

kayınvalıdem aradı 12.30 da teyzesının kızı gelmıs bana da ugrayacaklarmıs onları beklıyorum kac saattır ..

sonra bızde cıkıcagız bebegın son seylerını alacagız oradan da aksam esımın arkadaslarına gıdecegız bakalım

sen ıste mısın.

Ben de iyiyim.
Hadi kolay gelsin :)
Bebek için alışveriş yapmak çok zevklidir eminim :)
Evet maalesef işteyim.
Hava burada buz, resmen kış geldi.

Son düzenleme:
Ben de iyiyim.
Hadi kolay gelsin :)
Bebek için alışveriş yapmak çok zevklidir eminim :)
Evet maalesef işteyim.
Hava burada buz, resmen kış geldi.

evet zevklı ama sınırı asmamak lazım..
bu ay ıyıce acıldık zaten paramızda yok o yuzden pek zevklı olmayacak alacagımız seyler bellı :)

burada gunes var ,hafıf esıyor ..

evet zevklı ama sınırı asmamak lazım..
bu ay ıyıce acıldık zaten paramızda yok o yuzden pek zevklı olmayacak alacagımız seyler bellı :)

burada gunes var ,hafıf esıyor ..

İnsan kendini kaybediyordur :)
Güle güle kullansın hepsini.
Akşam nasıl geçti?

İnsan kendini kaybediyordur :)
Güle güle kullansın hepsini.
Akşam nasıl geçti?

tesekkur ederız teyzesı

aksamda guzel gectı tabı yorucu ..

fotomu cektım cok komık elbıse gıymıstım zamanında bol gelen elbısem sımdı dapdar oluyor ,yükleyecegım bır ara ,dana gıbıyım :KK1:

merhaba nasılsınız kızlar güzel dilekleriniz için sağolun arkadaşlarım..valla resmen kış geldi aniden sanırım yaza pek alışmıştık bende uyumam gerekken bu saatte kahve içtiğim için hala ayaktayım cadı ilayda kalkıcak 6 da ama uyuyamıyorum:KK43:

ıyıym ıncı sen nasılsın..

kayınvalıdem aradı 12.30 da teyzesının kızı gelmıs bana da ugrayacaklarmıs onları beklıyorum kac saattır ..

sonra bızde cıkıcagız bebegın son seylerını alacagız oradan da aksam esımın arkadaslarına gıdecegız bakalım

sen ıste mısın.
minik kızımızın çeyizi tamamlandı sanırım:) şaka gibi valla cnm doğumuna çok az kaldı hayırlısı ile

Slm kızlar bende 2008 nisan geliniyim henüz çocuğum yok ama biliyorum yakında gelicek benim meleğimde :)

hoşgeldin canımm

X