2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Günaydın herkese ne güzel sıcak bi topik daha sumak hayırlısı olsun sağlıkla rabbim kucağına almayıda nasip etsin maşallah

tesekkur ederım amın..

kendını anlatsana nerede yasıyorsun yasın kac fılan

İnşallah :)
Masal'ı çok merak ediyorum :)
O süreci hayırlısıyla bir atlatsam.
Dün eşime dedim ki normal yoldan çocuk sahibi olabilmeyi çok isterdim, olabilecek ama risk almamak için de olsa bu sürece girmek çok zor.
O da sarılıp herşey güzel olacak Allah'ın izniyle, biz birlikte olduktan sonra her zorluğu aşacağız hayatım dedi.

bende merak edıyorum ..ama eskıden babasına benzerken sımdı degısmıs sankı yuuzü,gozlerı ve dudaklarını bana benzettı babası
bakalım alnı cenesı burnu da babası :)
ama degısıyordur sureklı ya bır cıksa da görsek ,karnıma sarılmaktna bıktım :)

ne guzel destek olan bır esın var canım ,ınsallah cok guzel olucak canım ınancını kaybetme hıc.

tesekkur ederım amın..

kendını anlatsana nerede yasıyorsun yasın kac fılan

bende merak edıyorum ..ama eskıden babasına benzerken sımdı degısmıs sankı yuuzü,gozlerı ve dudaklarını bana benzettı babası
bakalım alnı cenesı burnu da babası :)
ama degısıyordur sureklı ya bır cıksa da görsek ,karnıma sarılmaktna bıktım :)

ne guzel destek olan bır esın var canım ,ınsallah cok guzel olucak canım ınancını kaybetme hıc.

Ultrason fotosundan nasıl benzetiyorsunuz öyle :)
Ben hiç benzetemem.
Az kaldı az daha sabır :)

Zaten onun desteği olmasa ne yapardım bilmiyorum.
İnşaallah ben de en geç 2 ay içinde güzel haberler yazacağım buraya Allah'ın izniyle.

Ultrason fotosundan nasıl benzetiyorsunuz öyle :)
Ben hiç benzetemem.
Az kaldı az daha sabır :)

Zaten onun desteği olmasa ne yapardım bilmiyorum.
İnşaallah ben de en geç 2 ay içinde güzel haberler yazacağım buraya Allah'ın izniyle.

benzetırsın benzetırsın sende :)

oyle kı doktora sordum bu sefer hıc sormamıstım en son 20 haftalık fılandı cınsıyetını sordugumda ,ama herkes sureklı erkek bu karnın aynı erkek baktır ıyıce fılan dedıkce ya dıyordum kesın kız ..5-6 doktor gordu ..

en son kayınvalıdeme bı fal bakmıs kızın bırı demıs sız kız beklıyorsunuz ama erkek olucak o sok olucaksınız ..

hay dedım ya sordum yıne,baktık acmıs yıne bacakları herkese gosterıyor dıye kızdı babasıda :KK1:

resmen bıldıgın kukuş ya ,öyle bellı kı.

düşün orasını bıle net goruyorsun gözü kaşı ne kı :KK1:

ay ne guzle topiğimiz bebesız kalmayacak hıc :)

benzetırsın benzetırsın sende :)

oyle kı doktora sordum bu sefer hıc sormamıstım en son 20 haftalık fılandı cınsıyetını sordugumda ,ama herkes sureklı erkek bu karnın aynı erkek baktır ıyıce fılan dedıkce ya dıyordum kesın kız ..5-6 doktor gordu ..

en son kayınvalıdeme bı fal bakmıs kızın bırı demıs sız kız beklıyorsunuz ama erkek olucak o sok olucaksınız ..

hay dedım ya sordum yıne,baktık acmıs yıne bacakları herkese gosterıyor dıye kızdı babasıda :KK1:

resmen bıldıgın kukuş ya ,öyle bellı kı.

düşün orasını bıle net goruyorsun gözü kaşı ne kı :KK1:

ay ne guzle topiğimiz bebesız kalmayacak hıc :)

Ayyyy bacakları mı açmış :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Deli kız :KK1:
Baba da hemen kızıyor :KK1:

Ayyyy bacakları mı açmış :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Deli kız :KK1:
Baba da hemen kızıyor :KK1:

ay sorma ,hatta doktora bakabılır mıyız bır daha dedım ,gercı herseyını aldık pembe pembe ama dedık bayagı bır muhabbet dondu fılan

doktor dedı bu haftalarda zor oluyor pozısyondan dolayı ama bakalım gorebılıcek mıyız dedı ,bı baktık orada :KK1:

kesın kız artık dedı ,

sonra cıktık konusuyoruz ılkerın yüz ifadesini gormelısın ,hıçte kapatmıyor bacakları her gıttıgımzde gösterıyor zıllı dedı görmeyen kalmadı dedı

ciddi ciddi ,valla bılmem kocam dedım ama nasıl kızgın boyle ah dedım sımdıden basladı :KK1:

hele asıl bomba şu..

sımdı kasım 22 den oncesı akrep burcu kasım 23 den ıtıbaren yay..

15 gun onceden bekle fılan dedıler yanı erken gelırse akrep olucak..

esım de hep akrep olmasın aman ben anlasama yok ıste ıkımızde dık kafalı olucaz bencıl olucaz ben kızımla anlaşmak ısterım ,oyle zıtlık olmasın fılan derdı
asıl derdı anlasıldı..

neymıs akrepler cınsellıge düşkün olurmuş..büyüdüğünde de lan bu kız akrepmiş işte kesın sevıyordur cınsellıgı der dolasırlar pesınde fılan dedı,
ama bızım x mesela oyle degıldı o da akreptı ama işte y ile birlikte olmazdı ama olsun yıne de o zamanlar bu nasıl akrep derdı y fılan dedı

akrep olmasın kasım dogumlu olsun ama akrep olmasın dedı ..

ben şok..

dedım nelerı düşünüyorsun sen :KK1:

baba -kız olayı baska snaırım ben hıc düşünmemiştim :KK1:

ay sorma ,hatta doktora bakabılır mıyız bır daha dedım ,gercı herseyını aldık pembe pembe ama dedık bayagı bır muhabbet dondu fılan

doktor dedı bu haftalarda zor oluyor pozısyondan dolayı ama bakalım gorebılıcek mıyız dedı ,bı baktık orada :KK1:

kesın kız artık dedı ,

sonra cıktık konusuyoruz ılkerın yüz ifadesini gormelısın ,hıçte kapatmıyor bacakları her gıttıgımzde gösterıyor zıllı dedı görmeyen kalmadı dedı

ciddi ciddi ,valla bılmem kocam dedım ama nasıl kızgın boyle ah dedım sımdıden basladı :KK1:

hele asıl bomba şu..

sımdı kasım 22 den oncesı akrep burcu kasım 23 den ıtıbaren yay..

15 gun onceden bekle fılan dedıler yanı erken gelırse akrep olucak..

esım de hep akrep olmasın aman ben anlasama yok ıste ıkımızde dık kafalı olucaz bencıl olucaz ben kızımla anlaşmak ısterım ,oyle zıtlık olmasın fılan derdı
asıl derdı anlasıldı..

neymıs akrepler cınsellıge düşkün olurmuş..büyüdüğünde de lan bu kız akrepmiş işte kesın sevıyordur cınsellıgı der dolasırlar pesınde fılan dedı,
ama bızım x mesela oyle degıldı o da akreptı ama işte y ile birlikte olmazdı ama olsun yıne de o zamanlar bu nasıl akrep derdı y fılan dedı

akrep olmasın kasım dogumlu olsun ama akrep olmasın dedı ..

ben şok..

dedım nelerı düşünüyorsun sen :KK1:

baba -kız olayı baska snaırım ben hıc düşünmemiştim :KK1:

Ayyy neleri düşünüyor :KK9:
Kesinlikle aklıma gelmeyecek bir şey :KK1:
Daha şimdiden böyle olursa ilerisini düşünemiyorum :KK53:
İkinci bebeğiniz erkek olursa sen de onunla anne-oğul aşkı yaşarsın :KK16:

Ayyy neleri düşünüyor :KK9:
Kesinlikle aklıma gelmeyecek bir şey :KK1:
Daha şimdiden böyle olursa ilerisini düşünemiyorum :KK53:
İkinci bebeğiniz erkek olursa sen de onunla anne-oğul aşkı yaşarsın :KK16:

kesınlıkle ya sastım kaldım bende :)

baba kız askı bambaska zaten ben babamdan bılıyorum ınsallah babamla aramda kı gıbı bır ılıskılerı olur ..

bakalım ınsallah bır oglum olurda ben de boyle manyak manyak düşünürüm :KK1:

kesınlıkle ya sastım kaldım bende :)

baba kız askı bambaska zaten ben babamdan bılıyorum ınsallah babamla aramda kı gıbı bır ılıskılerı olur ..

bakalım ınsallah bır oglum olurda ben de boyle manyak manyak düşünürüm :KK1:

Küçükken hep evlenince 2 kızım 2 oğlun olsun derdim :)
Kalabalık ailelere hep hayran kalmışımdır ama çok zor ya 4 çocuk büyütmek.
Geçen gün Çağla Şikel 5 çocuk bile doğurabilirim demiş.
Dedim tabi tuzun kuru, çocuklara bakılıyor, ev işleri yapılıyor 10 tane bile doğurabilirsin :)

Küçükken hep evlenince 2 kızım 2 oğlun olsun derdim :)
Kalabalık ailelere hep hayran kalmışımdır ama çok zor ya 4 çocuk büyütmek.
Geçen gün Çağla Şikel 5 çocuk bile doğurabilirim demiş.
Dedim tabi tuzun kuru, çocuklara bakılıyor, ev işleri yapılıyor 10 tane bile doğurabilirsin :)

zor valla ,bır tanesını bıle düşünüyoruz bende 3 fılan dıyorum ama zor olucak :)

keske onlar gıbı olsak ..yok yemegı yapan baskası evını temızleyen baskası cocuguna bakan baskası ooo

dedıgın gıbı 10 tane de dogurur yanı..

Ben bir yemee gidip geleyim.
Midemden sesler gelmeye başladı :)
Öptüm canım.

afıyet olsun canım

inci inşallah seninde en kısa sürede güzel haberini duyarız. Moralini bozma ve stres yapma duyduğuma göre çok etkiliyormuş... :KK37:
kayınvalidemler benim şimdiden torun konusunda başladı ama hiç düşünmüyorum çocuk yapmayı 1/2 yıl evliliğin tadını çıkartmak istiyorum çünkü. :KK19:

inci inşallah seninde en kısa sürede güzel haberini duyarız. Moralini bozma ve stres yapma duyduğuma göre çok etkiliyormuş... :KK37:
kayınvalidemler benim şimdiden torun konusunda başladı ama hiç düşünmüyorum çocuk yapmayı 1/2 yıl evliliğin tadını çıkartmak istiyorum çünkü. :KK19:

cok erken daha sana ,4 ay ne kı ,gez toz sakın bebek düşünme tadını cıkar ,bır daha o gunlere donülmüyor cunku :)

ben de 2008de evlendim. bebişim yok ama artık bebiş zilleri çalmaya başladı sanırım artık istiyorum sanırım. ama bilmiyorum hala emin olamıyorum şu an çok mutluyum eşimle çok güzel anlaşıyoruz ailelerden yanada öyle bize tartışma yaratacak problemlerimiz olmuyor. onu çok seviyorum iyi bir baba olabileceğine de inanıyorum. ama bazen başbaşa güzel keyifli geçirdiğimiz günlerin azalacğını, çocuğumuzun rahatı için çok fazla fedakarlık yapacağımızı ve aramızdaki aşkın azalmasından korkup erteliyorum... ama çokta istiyorum kanımdan canımdan bir çocuğumun olmasını sarıp sarmalamayı uyy :KK43:

netsem bilemedim

ben de 2008de evlendim. bebişim yok ama artık bebiş zilleri çalmaya başladı sanırım artık istiyorum sanırım. ama bilmiyorum hala emin olamıyorum şu an çok mutluyum eşimle çok güzel anlaşıyoruz ailelerden yanada öyle bize tartışma yaratacak problemlerimiz olmuyor. onu çok seviyorum iyi bir baba olabileceğine de inanıyorum. ama bazen başbaşa güzel keyifli geçirdiğimiz günlerin azalacğını, çocuğumuzun rahatı için çok fazla fedakarlık yapacağımızı ve aramızdaki aşkın azalmasından korkup erteliyorum... ama çokta istiyorum kanımdan canımdan bir çocuğumun olmasını sarıp sarmalamayı uyy :KK43:

netsem bilemedim

hosgeldın ..

o kaygı hep var ,ben hamıle kaldım yoksa erken mıydı boylemıydı şöyle mıydı demeye basladım..

ama oyle olmuyor bence en azından bızde soyle oldu daha da bagladı kızım bızı ,dogunca elbet zorlukları olucaktır ama ıllakı olucak

sımdı olmazsa seneye seneye olmazsa öbür sene ..

ve yıllar gectıkce daha da zor olur..eger ıkı tarafta ıstıyorsa ytapın bence :)

yok canım düşünmüyorum Allah isteyene versin. dedim ya en az 1/2 yıl istemiyoruz :KK19: :KK20: ondan sonra bakarız

en dogru kararr,ıstedıgınız zaman ınsalalhk olayca olur bekletmeden gler bebegınız

zor valla ,bır tanesını bıle düşünüyoruz bende 3 fılan dıyorum ama zor olucak :)

keske onlar gıbı olsak ..yok yemegı yapan baskası evını temızleyen baskası cocuguna bakan baskası ooo

dedıgın gıbı 10 tane de dogurur yanı..

afıyet olsun canım

Yedim geldim :)
Onun gibi olsam ben de doğururdum 5 tane.
Maddi olsun manevi olsun hiç yıpratmıyorlar kendilerini.
Olsun biz zorlukların kadınlarıyız :)

Amin canım inşaallah :)
Sen de yeni evliymişsin.
Umarım yuvandan huzur, mutluluk eksik olmaz.
En az 2 sene beklemeni tavsiye ederim.
Ben 3'ü bitirdim, 4'e başladık.
4.yılımızda bir bebeğimiz olur inşaallah :)

netsem bilemedim

Öncelikle hoşgeldin.
Sanki önceden bu topiğe yazmıştın hatırlıyorum gibi.
Hepimiz zaman zaman bu korkulara kapılıyoruz.
Ama bence hiç bir korku dünyaya canından bir parça getirmeye engel olmamalı.
Çocuklar evin neşesi, bir kere kadın ve erkeğe 'anne-baba' sıfatını kazandıran varlıklar.
Şu anda çocuğum olmamasına, hamile bile olmamama rağmen hayatta hiçbir unvanın annelik ve babalık kadar değerli olabileceğini düşünmüyorum.
Allah hakkında hayırlısını nasip etsin.

X