2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ütüm var benım de ..daha avızelerım sılınmedı koltugum geldı sımdı halılarımda gelseydı
yormam kendımı ya kocam yorsun ..zaten cok yorulmusum ona da kıyamıyorum o da cok yoruldu
bakalım kımse glmez zaten eve sallana sallana yaparız :)

senın nasıl gıdıyor kontroller fılan

Çok bişi kalmamış zaten ama yorma kendini eşin yapar yavaş yavaş.

Benim sağlık kontrollerim 6 ayda bir yaptırıyorum. Bu son 6 ayı aksattım biraz 3 ay kadarcık. Randevu al kan ver off geriyo beni

Günaydın

NAsılsınız?

Ben biraz kızgınım kendime akşamalrı erkenden uyuyorum alıştıramadım kendimi geç yatmaya bir türlü

ütü yapacaktım kaldı ders çalışacaktım kaldı o kaldı bu kaldı nasıl alıştırıcam kendime ben geç yatmaya

gunaydııııııııııııııııııııın

Benim sağlık kontrollerim 6 ayda bir yaptırıyorum. Bu son 6 ayı aksattım biraz 3 ay kadarcık. Randevu al kan ver off geriyo beni

anladım ne guzel kontrollerını hep yaptırıyorsun ..

Günaydın

NAsılsınız?

Ben biraz kızgınım kendime akşamalrı erkenden uyuyorum alıştıramadım kendimi geç yatmaya bir türlü

ütü yapacaktım kaldı ders çalışacaktım kaldı o kaldı bu kaldı nasıl alıştırıcam kendime ben geç yatmaya

kacta yatıyorsun kı ,herkes erken yatmak ıster aslında :)

gunaydııııııııııııııııııııın

anladım ne guzel kontrollerını hep yaptırıyorsun ..

kacta yatıyorsun kı ,herkes erken yatmak ıster aslında :)

Mecburum annem meme kanseriydi ondan benide çağırıyrolar 6 ayda bir.

Dün akşam 9 dauyudu ve genelde 11'i bulmaz uyumam. Ama ben erken uyumak istemiyorum ama hep böyle oluyor. Evimin bütün işi kalıyor.Benim için gerçekten sıkıntı olan bir durum olmaya başladı.
Ama karar verdim bedenimin beni yönlendirmesine izin vermicem direnicem artık

Günaydın

NAsılsınız?

Mecburum annem meme kanseriydi ondan benide çağırıyrolar 6 ayda bir.

Dün akşam 9 dauyudu ve genelde 11'i bulmaz uyumam. Ama ben erken uyumak istemiyorum ama hep böyle oluyor. Evimin bütün işi kalıyor.Benim için gerçekten sıkıntı olan bir durum olmaya başladı.
Ama karar verdim bedenimin beni yönlendirmesine izin vermicem direnicem artık

anladım ,gecmıs olsun
kontrolde olmak ıyı tabı kı.

erken uyuyyormussun gercekten ,hıc bır diziyi izleyemıyorsundur sen ya :))

bır kac gun gec yatsan alısırsın aslında .. cuma gec yat cumartesı de pazara yıne alısırsın bıraz pazartesı cok yorgun olmazsın işte de..

anladım ,gecmıs olsun
kontrolde olmak ıyı tabı kı.

erken uyuyyormussun gercekten ,hıc bır diziyi izleyemıyorsundur sen ya :))

bır kac gun gec yatsan alısırsın aslında .. cuma gec yat cumartesı de pazara yıne alısırsın bıraz pazartesı cok yorgun olmazsın işte de..

Sağol canım benim

Ben zaten tv izleyemiyorum çok fazla sevmediğim için zilerken hhooppp uyku moduna geçiyorum odaklanamıyorum çünkü tvye

Sağol canım benim

Ben zaten tv izleyemiyorum çok fazla sevmediğim için zilerken hhooppp uyku moduna geçiyorum odaklanamıyorum çünkü tvye

ay ben bekarken boyleydım bılıyor musun saat 7de bıle uydugumu bılırım ..

hatta nısanlıyken fılan bıle genelde 10 da uyuyrdum bazı geceler harıc ,evlendık ben tavuk gıbı erkenden uyurdum :KK1:

esım az dalga gecmezdı benle dünde 9 da uyumusum kalmısım ,sonra da uyandım uyku tutmadı bır daha dön dön..

keske bende netten ve tvden uzaklassam bıraz ama yapamıyorum ..tv hep acık ses olsun evde dıye .

ay ben bekarken boyleydım bılıyor musun saat 7de bıle uydugumu bılırım ..

hatta nısanlıyken fılan bıle genelde 10 da uyuyrdum bazı geceler harıc ,evlendık ben tavuk gıbı erkenden uyurdum :KK1:

esım az dalga gecmezdı benle dünde 9 da uyumusum kalmısım ,sonra da uyandım uyku tutmadı bır daha dön dön..

keske bende netten ve tvden uzaklassam bıraz ama yapamıyorum ..tv hep acık ses olsun evde dıye .

Benle de çok dalga geçiyor ama ne yapayım izleyemediğim için tv direk uyku moduna geçiyorum bende.

Gece uyansam bile tam gaz devam uykuya birşey kesemiyor benim uykumu

Günaydın kızlar,

Akşam geç yetme denememin ilkini gerçekleştirdim.

:KK9: :KK9:

Önce yemeğimi yaptım.

Sonra gece ona kadar ütümü yaptım

Sporumu yaptım dersimi çalıştım veeee 12 de uyudum. Aynen bu tempoda devam etmeyi düşünüyorummm.

Sizler nasılsınız?

Hülya nerdesin ne yaptım iş işini kayıplara karıştın.

Ayşegül ve ben kaldık

gunaydıııııııın

Günaydın kızlar,

Akşam geç yetme denememin ilkini gerçekleştirdim.

:KK9: :KK9:

Önce yemeğimi yaptım.

Sonra gece ona kadar ütümü yaptım

Sporumu yaptım dersimi çalıştım veeee 12 de uyudum. Aynen bu tempoda devam etmeyi düşünüyorummm.

Sizler nasılsınız?

Hülya nerdesin ne yaptım iş işini kayıplara karıştın.

Ayşegül ve ben kaldık

ne guzellll pekı sabah nasıl kalktın zor oldu mu ..boyle boyle yapsan alısır vucudun ..

bnede aksam 10 da tv ızlerken uyumusum sonra gece 3,5 tan sonra uyuyamadım snra bı ara uyumusum esımın saatı caldı ..hadı kalk hadı kalk derken uyumusum
o da uyumus işe gec kaldı :)
yıne ben uyandırdım onu sonra bırdaha uyuyamadım ..

kahvaltımı da yapmadım ,kışlıkları cıkartacagım bakalım daha

bugun cok keyıfsızım nedense ya oysa yapılacak cok ıs var bugun bakalım

hulya da gıttı dıgerlerı de glmıyor artık..:KK58:

gunaydıııııııın

ne guzellll pekı sabah nasıl kalktın zor oldu mu ..boyle boyle yapsan alısır vucudun ..

bnede aksam 10 da tv ızlerken uyumusum sonra gece 3,5 tan sonra uyuyamadım snra bı ara uyumusum esımın saatı caldı ..hadı kalk hadı kalk derken uyumusum
o da uyumus işe gec kaldı :)
yıne ben uyandırdım onu sonra bırdaha uyuyamadım ..

kahvaltımı da yapmadım ,kışlıkları cıkartacagım bakalım daha

bugun cok keyıfsızım nedense ya oysa yapılacak cok ıs var bugun bakalım

hulya da gıttı dıgerlerı de glmıyor artık..:KK58:

Sabahları zaten zorlanıyordum kalkmakta pek farketmedi.

Galiba biz kadınlar daha dayanısısız hemen uyku moduna geçiyoruz.

Ben gene diyorum yorma kendini keyfini çıkar bu günlerin

İzmir soğudu mu o kadar kışlık çıkarmak için erken değil mi?

Ya sorma kimse kalmadıç Merak ettim Hülya'yı o böyle yapmazdı acaba iş değişikliği arasında tatile felan mı kaçtı birkaç gün?

Girerdi mutlaka.

Masal kız nasıl?

Sabahları zaten zorlanıyordum kalkmakta pek farketmedi.

Galiba biz kadınlar daha dayanısısız hemen uyku moduna geçiyoruz.

Ben gene diyorum yorma kendini keyfini çıkar bu günlerin

İzmir soğudu mu o kadar kışlık çıkarmak için erken değil mi?

Ya sorma kimse kalmadıç Merak ettim Hülya'yı o böyle yapmazdı acaba iş değişikliği arasında tatile felan mı kaçtı birkaç gün?

Girerdi mutlaka.

Masal kız nasıl?

kesınlıkle esım gece 3,5 ta hala ayaktaydı sonra 8 de kalktı ıste gıttı ..ben ölü gıbı olurdum resmen.

tam buz gıbı degıl hava ama yıne de soguk tabı kı ..

bır de ben zaten bu yaz hıc yazlıklarımı gıyemedım ,ne bıelyım o kadar elbıse o kadar askılı kıyafetlerım kaldı bır kere bıle gıymedım bosa yer kaplıyor orada

gıydıgım bellı baslı seylerım var onlar kalır kıslıkları cıkartırım nasıl olsa cıkkıcak artık ..

kalmadı ya kımse d egelmıyor artık bı zamanlar herkese mesaj atıp cagırmıstım ama sımdı gelen gelır dıyorum napayım

hulyayı bende merak edıyorum ,facede de gırmıyor sanırım. telı olsaydı arardık .

Günaydın kızlar :KK16:
Kusuruma bakmayın giremedim bir kaç gündür, akşamları eve çok geç dönüyorum yemekti oydu buydu derken kendimi yatağa zor atıyorum :KK43:
İş yerinde de müsait ortam olamadı onun için gelemedim hiç.
Şimdi boş biraz da fırsattan istifade gireyim dedim :)
Nasılsınız neler yapıyorsunuz?
Geçmişe bakıp dönüyorum :KK55:

Sumakcım güle güle kirlet evini :)
Yeni koltukların hayırlı olsun :)
Masal hanıma da maşaallah subhanallah :)
Artık geri sayım başladı desene.

Bga canım ah ah eve erken gidebilsem de vursam kafayı yatsam.
Hem geç yatıyorum uykumu alamıyorum hem işler yarım yamalak kalıyor.
Bu arada annecinin hastalığını bilmiyordum çok geçmiş olsun.
Şimdi nasıl peki?

Sabah gelirken okuluma uğrayıp kpds başvurusu yaptım.
Kapıdan girdim o kadar tuhaf geldi ki anlatamam.
Özlediğimi hissettim o günleri.
Hocalarımı da gördüm 3 seneden sonra.
O günler meğerse ne güzel günlermiş...

Kızlar gazetede çalışmaya devam bir süre daha.
Nedenini akşam kendi pcimden mesaj atarım size.

Geldim geldim.

Sağol Hülya

4 yıl önceydi tek memeyi aldılar ama iyi şimdi çok şükür.

:nazar::nazar:

Onun için 6 ayda bir benide çağırıyrolar kontrole

Bu 6ay hazirandaydı ben aksattım biraz

Merak ettik seni

Yoksam yoksam sende mi bizi bırakıp gittin diye bile düşünmedim değil

Belkide tatile gitmiştir diye de düşündüm.

Maşaallah iyi olmasına sevindim.
Allah yaşatmasın bir daha.
Aman aksatma zamanında git kontrollerine, ihmale gelmez, Allah korusun.
Yok canım gitmem olur mu öyle şey.
Allah korusun önemli bir şey olmadığı sürece buradayım inşaallah.

kesınlıkle esım gece 3,5 ta hala ayaktaydı sonra 8 de kalktı ıste gıttı ..ben ölü gıbı olurdum resmen.

tam buz gıbı degıl hava ama yıne de soguk tabı kı ..

bır de ben zaten bu yaz hıc yazlıklarımı gıyemedım ,ne bıelyım o kadar elbıse o kadar askılı kıyafetlerım kaldı bır kere bıle gıymedım bosa yer kaplıyor orada

gıydıgım bellı baslı seylerım var onlar kalır kıslıkları cıkartırım nasıl olsa cıkkıcak artık ..

kalmadı ya kımse d egelmıyor artık bı zamanlar herkese mesaj atıp cagırmıstım ama sımdı gelen gelır dıyorum napayım

hulyayı bende merak edıyorum ,facede de gırmıyor sanırım. telı olsaydı arardık .

Benimki de senin eşin gibi ben öyle dayanıklı değilim ama işte başladım dayanıklılık çalışmalarına.

X