2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Kızlar ben geldim :)
Sumakcım bence iyi geçmiş mülakat.
İnşaallah olur.

Sabah maceralı bir yolculuğun ardından ünv.ye vardım.
Odaya aldılar beni mülakat için, 2 adam ve 1 kadın görevli.
Sorular arka arkaya gelmeye başladı.
Bir ara tutukluk yaşadım ama iyi toparladım.
Sonra bize bir kaç dakika müsaade edin konuşup sizi çağıralım dediler.
Hazirana kadar sözleşme yapacağız, sizden memnun kalırsak devam ederiz ama kalmazsak haziran öncesi bile çıkarabiliriz dediler.
Sigorta part time olarak yatacakmış.
Ve en sevmediğim şey, ders denetlemesi yapacaklarmış.
Beklentilerimiz yüksek dediler, bunu karşılamamanız durumunda yollarımızı ayırırız dediler açık açık.
Mimiklerini pek beğenmedim.
Aslında hemen bugün bile sözleşme imzalanacaktı ama ben bir kaç gün düşünmek istediğimi söyledim.
En geç salı sabahı haber bekliyorlar.
Bugün de kime sorduysam iki arada kaldı.
İş olarak gazete ama şartlar olarak ünv.
Eşim sadece eve geç kaldığım ve dönüş yolunda sıkıntı yaşadığım için ünv diyor ama diğer herşey göz önünde bulundurulduğunda gazete diyor.
Bilmiyorum kızlar ya.
İstihareye yatarım belki.
Hakkımda hangisi en hayırlı ise o olsun inşaallah.

İnşaallah olur.

Hazirana kadar sözleşme yapacağız, sizden memnun kalırsak devam ederiz ama kalmazsak haziran öncesi bile çıkarabiliriz dediler.
Beklentilerimiz yüksek dediler, bunu karşılamamanız durumunda yollarımızı ayırırız dediler açık açık.
Aslında hemen bugün bile sözleşme imzalanacaktı ama ben bir kaç gün düşünmek istediğimi söyledim.
Eşim sadece eve geç kaldığım ve dönüş yolunda sıkıntı yaşadığım için ünv diyor ama diğer herşey göz önünde bulundurulduğunda gazete diyor.
Bilmiyorum kızlar ya.

gunaydınn ,ben geldım ..

bugun kararsız kaldım bebegın camasırlarını yıkayıp cantayı hazırlasam mı yoksa erken mı haftaya mı yapsam ..bugun dınlensem ..

hulya ,sartları soyleyınce bende ıkı arada kaldım ..sıgortayı tam yapsalardı barı yav..

hakkında ne hayırlısı ıse o olsun ben hıc ıstıhareye yatmadım ..renkler gorunuyormuş snaırım hayırlısı olsun ne dıyım

yatınca anlat tamam mı :)

merhaba nasılsınız kızlar özledim sizleri pek bakamadım bu ara .ayşegülcüm deryanın kardeşine ne olmuş bakıyım hemen umarım birşey yoktur ya:KK43: hepinizi öpüyorum çok

gunaydınn ,ben geldım ..

bugun kararsız kaldım bebegın camasırlarını yıkayıp cantayı hazırlasam mı yoksa erken mı haftaya mı yapsam ..bugun dınlensem ..

hulya ,sartları soyleyınce bende ıkı arada kaldım ..sıgortayı tam yapsalardı barı yav..

hakkında ne hayırlısı ıse o olsun ben hıc ıstıhareye yatmadım ..renkler gorunuyormuş snaırım hayırlısı olsun ne dıyım

Selam canım.
Dur daha erken :)
İstihareye yatmadım, korktum kötü bir şey görürsem diye.
Evet yeşil veya mavi görünürse iyi kırmızı veya siyah görünürse kötü işaret deniliyor.
Ünv.yi kabul etmeye karar verdim.
Eşim de annemler de o yönde fikir verdi.
İnşaallah hayırlı olur.
Bugün bölüm müdürü ile konuştum.
Üzüldü :KK43:
Ama senin yerinde olsam ben de giderdim dedi.
Ona da dua ediyorum inşaallah daha iyi bir yer bulabilir.
Dualarını bekliyorum.
Mülakat işinden bir haber çıkmadı mı henüz?

merhaba nasılsınız kızlar özledim sizleri pek bakamadım bu ara .ayşegülcüm deryanın kardeşine ne olmuş bakıyım hemen umarım birşey yoktur ya:KK43: hepinizi öpüyorum çok

Selam canım.
Nerelerdesin neler yapıyorsun?
Uğra ara sıra.

napıyorsun cnım ,yoktun uzun zamandır ..
gel ara sıra dava ısı ne oldu..

Selam canım.
Evet yeşil veya mavi görünürse iyi kırmızı veya siyah görünürse kötü işaret deniliyor.
İnşaallah hayırlı olur.
Dualarını bekliyorum.

Selam canım.
Uğra ara sıra.

hakkında hayırlısı olsun canım universite daha ıyı ,ınsallah guzel olur..

bugun beklıyorum bakalım mesaj ,saat 3te imiş kurs,bkalım bugun arayıp haber vereceklermış,ama umıdım yok sankı ay ne bıleyım beklıyoruz bakalım.

İnşaallah olur.

Bilmiyorum kızlar ya.

Bir tek sigortasının part time olması kötü olmuş zaman içinde o değiştircekler mi hep mi öyle kalacak.

Ama bence zaman olarak üniversite Hülya

Tabbi karar senin

gunaydınn ,ben geldım ..

Kızlar ıstıhare nedir?

İlk defa sizden duydum.

Nerelerdesin kayıp özlettin kendini. Neler yapıyorsun?

Selam canım.
İnşaallah hayırlı olur.
Dualarını bekliyorum.

Hakkında hayırlısı olsun.

Bence de iyi olmuş kendine ve evine daha çok zaman ayırabileceksin.

Tabiki bizlere de. Seninle daha çok sohbet ediyor olabileceğiz.:KK34::KK34:

Selam canım.
Uğra ara sıra.

napıyorsun cnım ,yoktun uzun zamandır ..
gel ara sıra dava ısı ne oldu..

hakkında hayırlısı olsun canım universite daha ıyı ,ınsallah guzel olur..

bugun beklıyorum bakalım mesaj ,saat 3te imiş kurs,bkalım bugun arayıp haber vereceklermış,ama umıdım yok sankı ay ne bıleyım beklıyoruz bakalım.

Sumak belki senin eğitim bundan sonraki eğitimdir. Bugün başlayacak olanlar bence önceden belirlenmiştir. Son dakikaya bırakmış olamazlar gibime geliyor. Bİrde internetten bakabiliyorsun.

Ama hatırlatyamadım şimdi sayfayı hatırlarsam yazarım sana

Nerelerdesin kayıp özlettin kendini. Neler yapıyorsun?

Sumak belki senin eğitim bundan sonraki eğitimdir. Bugün başlayacak olanlar bence önceden belirlenmiştir. Son dakikaya bırakmış olamazlar gibime geliyor. Bİrde internetten bakabiliyorsun.

Ama hatırlatyamadım şimdi sayfayı hatırlarsam yazarım sana

yok bundan osnra egıtım olmayacakmıs ,bu sefer ıcın secıceklerdı ..zaten umıdım kırıldı benım de sımdıye kadar haber verırlerdı herhalde.

aramaya da cekınıyorum beklıyecegım bakalım.

yok bundan osnra egıtım olmayacakmıs ,bu sefer ıcın secıceklerdı ..zaten umıdım kırıldı benım de sımdıye kadar haber verırlerdı herhalde.

aramaya da cekınıyorum beklıyecegım bakalım.

Eşimlerin eğitimden çok önce olmuştu mülakat. Eğitim çok sonraydı.

Ama sizin mülakat zaten son dakika da yapıldığı için haberide son dakikada verirler artık.

Ama arayıp sorabiliyorsan ara sor derim. Bende merak ettim şimdi

Eşimlerin eğitimden çok önce olmuştu mülakat. Eğitim çok sonraydı.

Ama sizin mülakat zaten son dakika da yapıldığı için haberide son dakikada verirler artık.

Ama arayıp sorabiliyorsan ara sor derim. Bende merak ettim şimdi

bılmyorum kı ,beklıyoruz bakalım bellı olmustur aslında saat 12 olmus baksana son anda gel demezler ya
gercı herkes işsiz güçsüz ıslerı yok ne de olsa cagırınca hemen gelırler dıyebılırlerde

bu ış ıcın bır bırım yapmıslar ben onu arayıp sormustum ,ne zaman bellı olur sonuclar dıye o da mesajla bılgı verıcegız sonra da tek tek aramalar yapacagız demıstı

arayayım mı ,off neden korkuyorsam ya :26:

aradım ,malesef olumsuzmuş .

hay benim sansıma ..oysa mulakatta ne guzl geçmişti ya :KK31:

Son düzenleme:
bılmyorum kı ,beklıyoruz bakalım bellı olmustur aslında saat 12 olmus baksana son anda gel demezler ya
gercı herkes işsiz güçsüz ıslerı yok ne de olsa cagırınca hemen gelırler dıyebılırlerde

bu ış ıcın bır bırım yapmıslar ben onu arayıp sormustum ,ne zaman bellı olur sonuclar dıye o da mesajla bılgı verıcegız sonra da tek tek aramalar yapacagız demıstı

arayayım mı ,off neden korkuyorsam ya :26:

Birkez aramışsın galiba. Bİraz bekle bakalım. Bizim insanımızın işi son dakikadır hep. Birde sizde farkı çalışıyor bizdeki daha farklıydı. Çok önceden mülakarlar yapılıp web sitesinde sonuçlar yayınlanıyordu.

Ayy bende sabırsızlanıyorum.

Hem seni çağırmaları da son dakikadaydı yanlış mı hatırlıyorumm?

Birkez aramışsın galiba. Bİraz bekle bakalım. Bizim insanımızın işi son dakikadır hep. Birde sizde farkı çalışıyor bizdeki daha farklıydı. Çok önceden mülakarlar yapılıp web sitesinde sonuçlar yayınlanıyordu.

Ayy bende sabırsızlanıyorum.

Hem seni çağırmaları da son dakikadaydı yanlış mı hatırlıyorumm?

yok canım aradım ,olumsuzmuş,mesajlar gıtmıs zaten sıze gelmedı mı dedı yok dedım isim soyisim nedır dedı
dedım mesaj gelmedıgıne gore olumsuzdur o zaman
dedı bı de lısteye bakalım ,baktı ıste evet dedı olumsuzmuş ,tamma dedım kapattık

napalım kısmet ,oturup kpssye calısayım ben barı .:97:

X