2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

yok canım aradım ,olumsuzmuş,mesajlar gıtmıs zaten sıze gelmedı mı dedı yok dedım isim soyisim nedır dedı
dedım mesaj gelmedıgıne gore olumsuzdur o zaman
dedı bı de lısteye bakalım ,baktı ıste evet dedı olumsuzmuş ,tamma dedım kapattık

napalım kısmet ,oturup kpssye calısayım ben barı .:97:

Off üzüldüm şimdi.

Nasip değilmiş demekki. Vardır bunun da bir hayrı sıkma canını.

yok sıkmadım,napalım hayırlısı buymus

kabul edılen projelerı cok merak ettım ya.

neyse bu da boyle gectı gıttı :)

hakkında hayırlısı olsun canım universite daha ıyı ,ınsallah guzel olur..

bugun beklıyorum bakalım mesaj ,saat 3te imiş kurs,bkalım bugun arayıp haber vereceklermış,ama umıdım yok sankı ay ne bıleyım beklıyoruz bakalım.

İnşaallah canım...

Bir tek sigortasının part time olması kötü olmuş zaman içinde o değiştircekler mi hep mi öyle kalacak.

Ama bence zaman olarak üniversite Hülya

Tabbi karar senin

Part time dediğim çalıştığım gün kadar o da ayda 20 gün.
Kadroya geçebilirsem tam yatacak.
İnşaallah o günleri de görürüm.

Kızlar ıstıhare nedir?

İlk defa sizden duydum.

Canım genellikle kararsız kaldığın durumlarda istihare namazı kılıyorsun.
İstihareye yatmak diyoruz.
Günün her vakti kılınabileceği gibi genellikle gece yatmadan önce kılınıyor.
Kıldıktan sonra dua ediyoruz, bu şey benim için hayırlı ise rüyamda ferahlık göster Allahım.

aradım ,malesef olumsuzmuş .

hay benim sansıma ..oysa mulakatta ne guzl geçmişti ya :KK31:

Canım benim ya üzüldüm :KK43:
Ama her işte bir hayır var diye düşünüyorum.
Hakkında hayırlı olmadığı için Rabbim nasip etmemiş olabilir.
İnşaallah bundan sonrası güzel olur.
Dualarım seninle.

Kızlar bugun herşey belli olacak.
Önce okulla konuşacağım sonra da iş yerimle.
Dua edin bana.
İş yerimde bir yönetici var en çok onunla konuşmak düşündürüyor beni.
Çünkü kendisi ben oraya başladığımdan beri çok yardımcı oldu bana, korudu kolladı.
Onu kırmak, üzmek istemiyorum.
İnşaallah beni yanlış anlamaz.
İş yerinde pek giremiyorum, başımda birileri oluyor.
Akşama yazarım neler olduğunu.
Öpüyorum sizleri.

gunaydııııııııııın

İnşaallah canım...

Part time dediğim çalıştığım gün kadar o da ayda 20 gün.
Kadroya geçebilirsem tam yatacak.
İnşaallah o günleri de görürüm.

Canım genellikle kararsız kaldığın durumlarda istihare namazı kılıyorsun.
İstihareye yatmak diyoruz.
Günün her vakti kılınabileceği gibi genellikle gece yatmadan önce kılınıyor.
Kıldıktan sonra dua ediyoruz, bu şey benim için hayırlı ise rüyamda ferahlık göster Allahım.

Canım benim ya üzüldüm :KK43:
Ama her işte bir hayır var diye düşünüyorum.
Hakkında hayırlı olmadığı için Rabbim nasip etmemiş olabilir.
İnşaallah bundan sonrası güzel olur.
Dualarım seninle.

Kızlar bugun herşey belli olacak.
Önce okulla konuşacağım sonra da iş yerimle.
Dua edin bana.
İş yerimde bir yönetici var en çok onunla konuşmak düşündürüyor beni.
Çünkü kendisi ben oraya başladığımdan beri çok yardımcı oldu bana, korudu kolladı.
Onu kırmak, üzmek istemiyorum.
İnşaallah beni yanlış anlamaz.
İş yerinde pek giremiyorum, başımda birileri oluyor.
Akşama yazarım neler olduğunu.
Öpüyorum sizleri.

ayda 20 gün o zaman ıyı ,ben hanı gunun yarısı dıye düşünmüştüm yaklasık 15 gün işte..
ınsallah kadroya gecersın canım

bakalım yönetici ile nasıl konusucaksın ,ama senı sevıyorsa kı kolladıgına gore sevıyor bence sevınır bıle..

hadı bakaklım aksamı beklıyorum..

selam kızlar ..

dün haberlerı ızlerken hıc üstünde durmadık ..

sadece yazık olsun dedık gectık yıne arac taramışlar ,Allah belalarını versın dedık ..

esım ısyerıne gıdınce ogrenmiş ki işyerinde ki arkadasıymıs ölen..

şimdi aradı napıyorsun ne edıyorsun sesi zaten bombok..

dedi haberlerı ızledın mı .yok dedım ızlemedım yıne arac taramışlar ,işte polis snamıslar adamı fılan dedm dün söyluyorlardı ..

buradan birisi o biliyor musun dedı ,ben zannettım İzmir'den ..

yok dikkat etmedım dedım hala saf gıbı..Enginmış o dedi ..

kim dedim Engin dedi ..hala saf gibi Engin kim diyorum ..

işyerinden dedı ..dank etti ,herkes berbat durumda dedı aglamaklı şaşkın..

Engin'in eşi bir ay önce atanmıştı Hakkari'ye daha 3 aylık kız bebeklerı vardı ..dedık nasıl bırakıp gıdecek ..Engin cok yalvarmıştı eşine gitme dıye.

sonra da ömür boyu vıcdan azabı cekerım göndermedim neden derim diye gitmişti ,evi sermişlerdi falan fılan..

daha 1 ay once gıttı kadın ıste ,Engin'de eşinin yanına gıtmıstı zıyarete hem de kızını görmeye..

uff nerden bılecektı kı ya..

duydugumdan berı aglıyorum..nasıl neselı şen şakrak bı adamdı ya daha gitmeden yemege gıtmıstık hepberaber..

Kızına aşık deli divaneydi.

o kadın yıllar boyu pişmanlıgını cekecek ..off ya o kız ..Allah belalarını versın ne dıyım.

Sumak çok üzüldüm :KK43:
Haberi nette okumuştum demek sizin arkadaşmış.
Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşaallah.
Eşi vicdan azabı çekiyordur şimdi ama nerden bilsin :KK43:
Ecel gelince herşey bir sebep, gitmeyip kalsaydı İzmir'de teslim edecekti ruhunu.
Öyle böyle diyoruz ama hepsi bir sebep işte.
Vakit doldu mu ne yaparsak boş.
Allah bol sabırlar versin.
Yavrum benim babasıyla birbirlerine doyamadılar :KK43:
Ahirette birlikte olurlar inşaallah.

napıyorsun cnım ,yoktun uzun zamandır ..
gel ara sıra dava ısı ne oldu..

hakkında hayırlısı olsun canım universite daha ıyı ,ınsallah guzel olur..

bugun beklıyorum bakalım mesaj ,saat 3te imiş kurs,bkalım bugun arayıp haber vereceklermış,ama umıdım yok sankı ay ne bıleyım beklıyoruz bakalım.

Nerelerdesin kayıp özlettin kendini. Neler yapıyorsun?

Sumak belki senin eğitim bundan sonraki eğitimdir. Bugün başlayacak olanlar bence önceden belirlenmiştir. Son dakikaya bırakmış olamazlar gibime geliyor. Bİrde internetten bakabiliyorsun.

Ama hatırlatyamadım şimdi sayfayı hatırlarsam yazarım sana

Selam canım.
Dur daha erken :)
İstihareye yatmadım, korktum kötü bir şey görürsem diye.
Evet yeşil veya mavi görünürse iyi kırmızı veya siyah görünürse kötü işaret deniliyor.
Ünv.yi kabul etmeye karar verdim.
Eşim de annemler de o yönde fikir verdi.
İnşaallah hayırlı olur.
Bugün bölüm müdürü ile konuştum.
Üzüldü :KK43:
Ama senin yerinde olsam ben de giderdim dedi.
Ona da dua ediyorum inşaallah daha iyi bir yer bulabilir.
Dualarını bekliyorum.
Mülakat işinden bir haber çıkmadı mı henüz?

Selam canım.
Nerelerdesin neler yapıyorsun?
Uğra ara sıra.

sağolun kızlar iyiyim ilayda cadısı ile uğraşıyorum ayşegülcüm dava 27 aralıkta hayla kızını görmedi vede bakmıyor ama buna sebep olanlar cezasını çekicek inşallah seninde az kaldı dimi şaka gibi ya dün sanki.bu arada başınız sağolsun çok üzüldüm ya okurken diken diken oldum allah sabır versin ailesine:KK43:

tesekkur ederız kızlar .ınsanı cok garıp bır hal alıyor boyle yakını olunca cok uzulduk allah aılesıne sabır versın ne dıyım..

toparladım kendımı artık ..

yok yok toparladım kendımı ,bugun kızımı gordum ya :))

kocaman olmuş Masal kız..1700 grm..ve en onemlısı sekerım düşmüş normal degerlere ulasmıs ..cok sevındım .

iri bebek dogurmak ıstemıyorum asla 4 cıvarı cok ürkütmüştü benı sekerım yuksek olsa bebegım ırı olsa ıdı sezaryan olucaktı ..

hala baş gelış,herseyım normal Allahıma bın şükür ..ama yıne nefeksıyon cıkmıs ıdrarda ..3 hafta once enfeksıyon cıkmıstı antıbıyotık ve tek ıcımlık doz kullandık sımdı yıne cıkmıs..cok sasırdım doktor yanma fılan var mı dedı yok dıyorum cok dıkkat edıyorum artık boyle tek kullanımlık dozlarla devam edıcegız dedı ..

artık 15 gunde bır gorüsecegız ..yarında temızlık var evde bebegın kıyafetlerını yıkayıp hazırlayacagım artık :)

bakalım az kaldı heyecan yaptım doguma ,kızıma yaklastıgımı anladım bugun :)

hanı kımse yok..

bız ıkı gundur kayınvalıdem ve gorumcemle temızlık yaptık ama ne temızlık sankı yenıen tasındık eve..

cok guzel oldu bugun de halılarım gelecek bırde oturma odamızı tamamen degıstırdık ,odanın rengı ;raflar fılan koltuk aldık o da daha sonra gelıcek

bugun ölü gibiyim o derece.

tesekkur ederız kızlar .ınsanı cok garıp bır hal alıyor boyle yakını olunca cok uzulduk allah aılesıne sabır versın ne dıyım..

toparladım kendımı artık ..

yok yok toparladım kendımı ,bugun kızımı gordum ya :))

kocaman olmuş Masal kız..1700 grm..ve en onemlısı sekerım düşmüş normal degerlere ulasmıs ..cok sevındım .

iri bebek dogurmak ıstemıyorum asla 4 cıvarı cok ürkütmüştü benı sekerım yuksek olsa bebegım ırı olsa ıdı sezaryan olucaktı ..

hala baş gelış,herseyım normal Allahıma bın şükür ..ama yıne nefeksıyon cıkmıs ıdrarda ..3 hafta once enfeksıyon cıkmıstı antıbıyotık ve tek ıcımlık doz kullandık sımdı yıne cıkmıs..cok sasırdım doktor yanma fılan var mı dedı yok dıyorum cok dıkkat edıyorum artık boyle tek kullanımlık dozlarla devam edıcegız dedı ..

artık 15 gunde bır gorüsecegız ..yarında temızlık var evde bebegın kıyafetlerını yıkayıp hazırlayacagım artık :)

bakalım az kaldı heyecan yaptım doguma ,kızıma yaklastıgımı anladım bugun :)

Maşallah binbir kere maşallah :nazar::nazar::nazar:

hanı kımse yok..

bız ıkı gundur kayınvalıdem ve gorumcemle temızlık yaptık ama ne temızlık sankı yenıen tasındık eve..

cok guzel oldu bugun de halılarım gelecek bırde oturma odamızı tamamen degıstırdık ,odanın rengı ;raflar fılan koltuk aldık o da daha sonra gelıcek

bugun ölü gibiyim o derece.

kolay gelsin canım benimmm

EE Masal kızın gelişi yaklaştı hayat şimdiden ona göre programlanmaya başladı.

Bende şşimdi girip niye kimse yok yazacaktım.

Halbuki Sumak yazmış ama diğer kızlar nerde

Hu hu nerdesiniz?

herkes kayıp ,hülya ne yaptı acaba ya yazdı gıttı gıremedı bır daha demek kı ..

ölü gıbıyım ya .

esım de bulasık makınesının arkasını koparttı tamırcıler fılan gelmedı onları bıle aramadım o kadar yorgunum..

balkonda kovalar kaldı ıste kumaslar fılan kaldı temızlık yapılan onları bıle toplamadım ..bır saldım mmı sımdı kac gun boyle gıder :)))

herkes kayıp ,hülya ne yaptı acaba ya yazdı gıttı gıremedı bır daha demek kı ..

ölü gıbıyım ya .

esım de bulasık makınesının arkasını koparttı tamırcıler fılan gelmedı onları bıle aramadım o kadar yorgunum..

balkonda kovalar kaldı ıste kumaslar fılan kaldı temızlık yapılan onları bıle toplamadım ..bır saldım mmı sımdı kac gun boyle gıder :)))

Çok yorma kendini

Dikkat et kendine boşver olduğu kadar.

Bende haftasonu kurs felan diğer zamanlarda da temizlik yaptım bu akşam ütü yapıcam çoom ütüm varr.

Birde doktor kontrollerim var onlaa koşturuoyrum.

Hülya'yı bende merak ettim.İnşallah yazar en kısa zamanda

Çok yorma kendini

Dikkat et kendine boşver olduğu kadar.

Bende haftasonu kurs felan diğer zamanlarda da temizlik yaptım bu akşam ütü yapıcam çoom ütüm varr.

Birde doktor kontrollerim var onlaa koşturuoyrum.

Hülya'yı bende merak ettim.İnşallah yazar en kısa zamanda

ütüm var benım de ..daha avızelerım sılınmedı koltugum geldı sımdı halılarımda gelseydı
yormam kendımı ya kocam yorsun ..zaten cok yorulmusum ona da kıyamıyorum o da cok yoruldu
bakalım kımse glmez zaten eve sallana sallana yaparız :)

senın nasıl gıdıyor kontroller fılan

X