2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ben de İstanbuldayım.
Çalışıyorum.
Henüz bebeğim yok.
26 yaşıma az kaldı :)
Bebeğinin ismi ne canım?
Sen bayağı hızlı davranmışsın çocuk konusunda :)

evet erken oldu bebeğim evlendikten 4 ay sonra hamile kaldım zaten evliliğim de erken oldu üniversiteden mezun olduktan 1 ay sonra evlendim
bu arada kızımın adı: ADA o benim küçük meleğim darısı başına canım:KK70:

evet erken oldu bebeğim evlendikten 4 ay sonra hamile kaldım zaten evliliğim de erken oldu üniversiteden mezun olduktan 1 ay sonra evlendim
bu arada kızımın adı: ADA o benim küçük meleğim darısı başına canım:KK70:

Ben de mezun olduktan 2 ay sonra evlendim canım :)
Hatta evlendiğimde diplomamı almamıştım henüz :)
Maşallah yavruna.
Öp benim için.
Amin canım inşaallah.

kesınlıkle cıddıyetınde degıl olayın ..

ama yakINDIR GLEIR KAPINA YALVARIR yakarır..

buna eminim canım ama iş işten geçmiş olcak.hülyacım bizden en güzel haber benm boşanma haberim malesef artık .bu arada hepiniz iyi umarım ayşegülcüm senn cinsiyet kesinleşmedimi daha

buna eminim canım ama iş işten geçmiş olcak.hülyacım bizden en güzel haber benm boşanma haberim malesef artık .bu arada hepiniz iyi umarım ayşegülcüm senn cinsiyet kesinleşmedimi daha

kesın gıbı canım da bıraz daha bekleyelım dedık..cuma gunu tıckerımı degıstırıcem bakalım..

sen kararlı mısın kesın ya..

ıyı gecelerrrr :KK3:

thumb_IMG_0950.JPG

thumb_IMG_0951.JPG

Son düzenleme:
ne güzel hiç kilon yok sumakcım.böyle daldım birden ama yoktum bayadır.ankaraya gittim geldim felan.bebek çalışmaları henüz sonuç vermedi kısmet bakalım.ben heralde 100 kg olurum.zaten kiloluyum.aman sağlıklı olsun da bebeğim de ben de nasıl olsa verilir kilolar değil mi

ne güzel hiç kilon yok sumakcım.böyle daldım birden ama yoktum bayadır.ankaraya gittim geldim felan.bebek çalışmaları henüz sonuç vermedi kısmet bakalım.ben heralde 100 kg olurum.zaten kiloluyum.aman sağlıklı olsun da bebeğim de ben de nasıl olsa verilir kilolar değil mi

yok mu ..bu almıs halım bı de ..

ben cok aldım gıbı gelıyor hep..

sadece gogüs ve göbegım oldu bı de kalcamın ustu bıraz kılo almıs esm oyle dıyor

evet sen yoktun bayadır ,ınsallah yakın zamanda gelır bebegın ..gitti mi esın pekı doktora ?

aman bosver kılolar verılır ya ,onemlı olan bebek

yok mu ..bu almıs halım bı de ..

ben cok aldım gıbı gelıyor hep..

sadece gogüs ve göbegım oldu bı de kalcamın ustu bıraz kılo almıs esm oyle dıyor

evet sen yoktun bayadır ,ınsallah yakın zamanda gelır bebegın ..gitti mi esın pekı doktora ?

aman bosver kılolar verılır ya ,onemlı olan bebek

o zaman sen hamilelikten önce zayıftın baya demek ki.eşim ay sonu gidicek dr.a cnm.eğer bişi çımazsa ki inş çıkmaz ramazan sonrası ben gidicem.sen tam çıkıyodun ben geldim.bende çıkıcam gerçi.cinsiyet ne dedi dr bişi dedi mi onu da de bari öle git:)

o zaman sen hamilelikten önce zayıftın baya demek ki.eşim ay sonu gidicek dr.a cnm.eğer bişi çımazsa ki inş çıkmaz ramazan sonrası ben gidicem.sen tam çıkıyodun ben geldim.bende çıkıcam gerçi.cinsiyet ne dedi dr bişi dedi mi onu da de bari öle git:)

yok yok cıkmayacagım ..

forum bosken oylesıne yukledım fotoyu cıkıcagımdan degıl..nette sorun var zor acıyorum sayfaları da zaten

ınsalalh sorun yoktur ama en azndan ıcınız rahatlar..

cınsıyet kız :)

ama cuma gunu gıdıcem tekrar o zmaan yıne kız denırse ınanıcam
:KK1:

cunku kımse kız olduguna ınanmıyor ,ne göbegım benzıyormuş kız gobegıne ne de yuuzm kaısm gözüm :) bakalım kısmet

ıkı doktora gıtmesem sadece bır tanesıne gıtsem kesın kız derdım ama ıkısıne bırden gıdınce ıkısıınnı de aynı seyı soylemesını bklıyorum
cuma gunu artık kesınlesıcek cunku kocaman oldu sıpa artık ..

bakalım ıste :)

yok yok cıkmayacagım ..

forum bosken oylesıne yukledım fotoyu cıkıcagımdan degıl..nette sorun var zor acıyorum sayfaları da zaten

ınsalalh sorun yoktur ama en azndan ıcınız rahatlar..

cınsıyet kız :)

ama cuma gunu gıdıcem tekrar o zmaan yıne kız denırse ınanıcam
:KK1:

cunku kımse kız olduguna ınanmıyor ,ne göbegım benzıyormuş kız gobegıne ne de yuuzm kaısm gözüm :) bakalım kısmet

ıkı doktora gıtmesem sadece bır tanesıne gıtsem kesın kız derdım ama ıkısıne bırden gıdınce ıkısıınnı de aynı seyı soylemesını bklıyorum
cuma gunu artık kesınlesıcek cunku kocaman oldu sıpa artık ..

bakalım ıste :)

sağlıklı sıhhati hayırlı bi evlat olsun inş.insan sadece merak ediyo onun için belli olsun istiyo sanırım hemen.cnm ben çıkayım görüşürüz iyi geceler...

sağlıklı sıhhakesınlıti hayırlı bi evlat olsun inş.insan sadece merak ediyo onun için belli olsun istiyo sanırım hemen.cnm ben çıkayım görüşürüz iyi geceler...

kesınlıkle ne olursa basımızın tacı ama ınsan merak edıyor ..ismiyle seslnemek ıstıyor bırseyler almak ıstıyor fılan

tamam cnım gorusuruz ıyı geceler gel boyle sık sık ..

Sumak bayıldım bayıldım maşallah ya
İnsan böyle görünce ne kadar tuhaf oluyor
Kurban olduğum Allahım nelere kadir...

Sibelcim canım sen ne kadar güçlü bir kadınsın öyle.
Dualarım seninle ve meleğinle.
İnşaallah bundan sonra herşey daha güzel olur.

bga
derfat
maveramugemete
nissam
nihan

nerelerdesiniz kızlar?
uzun zamandır yoksunuz.
mavera taşınma telaşındaydı, net bağlatamadı büyük ihtimalle.

bga
derfat
maveramugemete
nissam
nihan

nerelerdesiniz kızlar?
uzun zamandır yoksunuz.
mavera taşınma telaşındaydı, net bağlatamadı büyük ihtimalle.

Burdayım canım . Yoğunluktan okuyp çıkıyrum sadece.

Sen nasılsın?

Sumak maşallak.Allah hayırlısı ise kucağına almayı nasip etsin.

Sibelcim senin ve minik kızın için en hayırlısı ne ise o olsun.

X