2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

aslında mevlüt berekettir.hep hayalimdee çok güzel bir mevlut okuturmak geliyor.KURANı uzun bol dualı.bazıları kısadan kesiriyor ya ben öyle istemiyorum.bebek olucağı yok olsa gene okuturdum ne güzel olurdu..

ben okutmadımkayınvalıdem de okutmadı..

annem okutur benım hep ,bebek olunca okuturuz ,burda kımsem yok ama kayınvladıem arkadaslarım fılan gelır

yok nihan haberim çok sonra oldu beni çağırmadı.
aa niyeki ilginç ya
ben okutmadımkayınvalıdem de okutmadı..

annem okutur benım hep ,bebek olunca okuturuz ,burda kımsem yok ama kayınvladıem arkadaslarım fılan gelır
bende severim bebek mevlüdü okutucaktım zaten kısmet olmadı ama 2. sinde okutucam ama ben çocuğun elden ele gezdirilmesine karşıyım vermem valla. Bebeği elden ele gezdiriliyo gelin vermezse çirkef gelin deniliyo banane ne derse desinler virmem virmem

ayy nihancım hiç bebek mevlüdünde bulunmadım,demek elden ele dolaştırılıyorr,,,mikrop kapar ayolll:95:

aa bende bılmyıroum elden ele dolastıgını hatta gecelıkle oturuldugunu hehe ne o oyle be geceye hazırlık mı

merhaba arkadaşlar.
ben de 2008 geliniyim
Düğün tarihim: 15 Haziran 2008 :92:

Son düzenleme:
yani kızlar bilmiyorum bana okutulduğunu ne için okuttuğunu aslında..
aman boşver ozaman ya
ayy nihancım hiç bebek mevlüdünde bulunmadım,demek elden ele dolaştırılıyorr,,,mikrop kapar ayolll:95:
evet mikrop kapar tabe ben vermem hayatta
nihan senin bebek var mı??yada çocuk?

vardı bebeğim 1 aylıkken vefat etti canım
1 sene ocakta dolcak sezeryan olduğum için
doktor 3 aydaha bekle dedi hiç bekleyemem valla 1 sene yeter başladık çalışmalara

tamam bebikim:82: bide mevlütte saten gecelikle duruyorlar onu biliyomusunuz saç baş yapılı ama üzerinde gecelik hep komiğime gitmiştir

neee gecelik mi???ben küçükken yengemin mevlütü okutulmuştu,hayal meyal hatırlıyorum,normal takım filan giyinmişti,,,ayy ben utanırımm valla ,gerçekten hiç güleceğim yoktu:76:

tamam bebikim:82: bide mevlütte saten gecelikle duruyorlar onu biliyomusunuz saç baş yapılı ama üzerinde gecelik hep komiğime gitmiştir

ay evet ben asla duramam giyenlere saygı duyuyorum.ama ben duramam.giyerim güzel bi kıyafet.zaten kırkı çıktıktan sonra lohusalıkta bitiyor geceliğe ne gerek var.oldu olacak çocuk bir yaşına gelene kadar gecelikle dolaşalım evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…