2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ya bi türlü yakalayamıyorum ben arkadaşları:KK6:şaka şaka kızlar sabahın yedisinde gelmiştim en son karga kahvaltı etmeden.suç bende:KK9:

gunaydınnnnnn kalkınca yatmadım..esım kahvaltıya goturecekmıs,hazırlanmam lazım uyursam kalkamam dedım geldım nete :)

ay topladım camasırı da katlanacak ,banyo yapma vaktım bıle kaldı .. ama fecı yoruldum öldüm bittim..

ee yemekteyıze katılacak kadınım valla cagırdılar ama gıtmemıstım :KK1:

nıhan yapmadın mı kız sen hala pastayı ,ben forumda uc kışiye anlattım 3 kısı de yaptı kımse dısarıdan lamıyor artık bunu yapıyor..

ben gunlere yaptım herkes tarıf ıstedı satın alınma sndılar. :KK9:

esımın kaynımın kardesımın gorumcemin favorı pastası gelmeden once ararlar yapsana be yenge-abla derler o kadar yanı :KK52:

yok bacım be evde durmuyorum ki ne zamandır
akşam eşime diyorum hatta evime hasretim diye gündüz işte gece o yoksa annemlerde pöfff

okudunda geldın dımı yoksa gelmıyecektın :63:

ama ben varım nıhan var sen oldun sen yaz gıt elbet bız yarız sonra konu uzar gıder :KK52:

okudunda geldın dımı yoksa gelmıyecektın :63:

ama ben varım nıhan var sen oldun sen yaz gıt elbet bız yarız sonra konu uzar gıder :KK52:
selam kızlar evet sumaka katılıyorum ayrıca ben 5 e kadar eğer işyerimde işlerim yoğun değilse buralardayım konuya biri cvp yazınca hemen damlarım:KK12:

bende hemen damlarım sekıl de görüldüğü gıbı..

ee ne var ne yok nıhan dun bızım gün vardı yedım de yedım bugunde yedım..sen dıet mı yapıyorsun bı kac kılo versem ıyı olucak benım de

bende hemen damlarım sekıl de görüldüğü gıbı..

ee ne var ne yok nıhan dun bızım gün vardı yedım de yedım bugunde yedım..sen dıet mı yapıyorsun bı kac kılo versem ıyı olucak benım de
iyi canım ne olsun afiyet olsun fazlan varsa dikkat et ama
evet canım diyet derken dikkat ediyorum zayıflama topiklerindeyim orda paylaşımla beraber daha dikkat ediyorum
sende bi bak istersen

nihancım sumakcım keşke yazsaymışım.sumağın mesajını ben en son gördüm öyle yazdım inanmıyor musunuz bana:63::63:

kızlar siz evlendiğinizden bu yana hiç mevlüt okuttunuz mu?evlenincede okutuluyor ya.ben okutmadım okutsam mı acaba:18:

slm kızlar nasılsınız:KK71: kurdelamcım normalde kayınvalidelerin okutması gerekiyo ama benimkide okutmadıı,,,çocuğun olunca okuturuz diyo,ikisi aradan öylece çıkacakmışşş:KK55:

kadercim senin bebiş vardı yokmuydu ya karıştırıyor muyum geçen akşamdan.bi arkadaşın vardı biliyorum onuda sen olarak hatırlıyorum..

X