2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba arkadaşlar.
ben de 2008 geliniyim :KK69:
Düğün tarihim: 15 Haziran 2008 :92:
hoşgeldin canım
neee gecelik mi???ben küçükken yengemin mevlütü okutulmuştu,hayal meyal hatırlıyorum,normal takım filan giyinmişti,,,ayy ben utanırımm valla ,gerçekten hiç güleceğim yoktu:76:

ay evet ben asla duramam giyenlere saygı duyuyorum.ama ben duramam.giyerim güzel bi kıyafet.zaten kırkı çıktıktan sonra lohusalıkta bitiyor geceliğe ne gerek var.oldu olacak çocuk bir yaşına gelene kadar gecelikle dolaşalım evde:KK9:

ay bende duramam kaynananm kızar küser kesin ama ne öyle saçma sapan

birde bebeklerin kırkı çıkana kadar lohusaların ayakları çukurda mı öyle bi laf derler biliyor musunuz arkadaşlar.siz inanıyor musunuz bu batıl inanca?

bende pek inanmasamda korkarım herhalde biraz.nebilim yıldızım mı düşük nedir.sonuçta bi bebek geliyor yanımıza onu koruma iç güdüsüyle kırk gün ayakta uyurum gibime geliyor:KK9:

birde bebeklerin kırkı çıkana kadar lohusaların ayakları çukurda mı öyle bi laf derler biliyor musunuz arkadaşlar.siz inanıyor musunuz bu batıl inanca?

ayy canım ben hiç bilmiyorum o tarz şeylerii,,,büyükler daha iyi bilir aslında,

amin kadercim sağol.

kızlar kısmen doğru sonuçta doğum yapıyorsunuz her türlü hastalığa ve mikroba açık oluyor vücut o yüzden dikkat edilmesi içiin söylenen bişey
benimde batıl inancım yoktur ama lohusayken gerçekten dikkat edilmesi lazım

X