2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selam bayanlar...bnde 2008 de evlendim...topiği görünce bir selam verim dedim...umarım evlilikler hep iyi bir şekilde devam ediyordur...
hoşgeldin canım yuvarlanıp gidiyoruz işte :))

Selam canlarım :KK16:
Sumakcım bak gün geçtikçe büyüyor, yavaş yavaş annesine geleceği günü bekliyor :emir_bebek: Cinsiyetini çok merak ediyorum, ismi ne olacak, nasıl bir doğum yapacaksın, hepsini burada birlikte paylaşmak harika bir şey ya :KK31:
Bu arada mltem ikizlerinden birini kaybetmişti tatlım. Uzun zaman oldu gelmeyeli. İnşaallah diğer bebeği onunla birliktedir :KK31:
Sibelcim, Allah yardımcın olsun canım. İnşaallah bir tatsızlık çıkmadan halledebilirsiniz.
sağol cnm inşallah nasılsın?

Tek isim mi koyacaksın canım?
Ben iki isimli olduğum için çocuklarıma da hep iki isim vermek istemişimdir.
Eşim de zor olur diyor ama ben çok istiyorum.
Bakalım hayırlısı ile bir hamile kalayım da isim konusunu hallederiz :KK31:
benim kızda iki isimli İLAYDA NİSA hanımlar kendileri:KK1:

hoşblduk:KK3:
aramızda hamileler var sanırım...hayırlı olsun hepsine inşllh...darısı bizlere

Evet canım hamileler var, inşaallah bizlere de olur darısı :KK16:

hoşgeldin canım yuvarlanıp gidiyoruz işte :))

sağol cnm inşallah nasılsın?

benim kızda iki isimli İLAYDA NİSA hanımlar kendileri:KK1:

İyiyim şükür tatlım.
İsmini sevsinler onun :KK16:

Son düzenleme:
Tek isim mi koyacaksın canım?
Ben iki isimli olduğum için çocuklarıma da hep iki isim vermek istemişimdir.
Eşim de zor olur diyor ama ben çok istiyorum.
Bakalım hayırlısı ile bir hamile kalayım da isim konusunu hallederiz :KK31:

yok ıkı ısım

kız olursa bellı Masal İlay :)

ısımlerımızın ılk hecelerı ama boyle ısımde varmıs

erkek ıcın ıkıncı ısmı bılmıyoruz daha

soy ısmımızde kısa bence o yuzden ıkı ısım olsun ıstıyorum bakalım

hoşblduk:KK3:
aramızda hamileler var sanırım...hayırlı olsun hepsine inşllh...darısı bizlere

hosgeldın sende ceeee dıyıp gıtme

en kısa zamanda darısı sızlere ınsallah

Selam kızlar :KK3:
Sumakcım hadi gözünaydın, nasılmış minik fasülye :emir_bebek:
bugüngünlerdenaralık (canım ismini bahşeder misin zor oluyor böyle :KK1:) neden öyle diyorsun, hayırlısı ile senin de bir bebeğin olacak, ben inanıyorum buna :KK70:
Geçmişe bir göz attım da eşinle biraz tatsızlık yaşamışsın, umarım aranız düzelmiştir.
derfat, sibel, nihan, nissam inşaallah iyisinizdir kızlar :KK31:

slm canim,iyiyim tsk.ederim,sen nasilsin goruymeyeliii:KK70::KK70:

Nihancım hoşgeldin canım :KK71: :KK16:
Biz de seni çok özledik :KK70:
Nasılsın, ne var ne yok?
canım ya evet yakalayamamısn beni:KK1::KK1:
iyi herşey yolunda canım iş yerinde çok yorulmam dısında kötü bişey yok:KK59:
sende iyisin umarım:KK19:
slm nasılsınız kızlar
selam canım:KK19:
bende iyiyim hülyacım
oturuyoz gece kuşu ile ne zaman uyucak acaba :KK37: valla ne oldu bize kimsecikler yok

bu arada nihancım bizde seni özledik gözlerimseni arıyor hep
sağol canım ya valla ara ara iş yerinde aklıma geliyonuz
annemlere geldiğimde her fırsatta açıp bakıyorum yazdıklarınızı takip ediyorum:KK75:
gunaydın kızlarrr ,

Allaha sıgınıyorum baska yapacak bırseyım yok cnım
ınsallah senın guzel haberlerını de alacagız

ara sıra gel canım özletme kendını

sibel tam 2.yaş sendromuna gırıyor senın kız valla zor olucak :KK52:

derfat nerelerde ya hıc goremıyorum

bı de bugungunlerdenaralık vardı onu da goremedım hıc
fırsat buldukça geliyorum sumakçım
hamilelik te iyi gidiyordur inş :KK49::KK19:

slm kizlar nasilsinizzzzzzzzzz gorusmeyeliii:80::80::80:

nerelerdesin seeeeennnnnnn :KK52:
iyiyim şükür
sen nasılsın
miniğin nasıl
özletme kendini

ben de iyiyim çok şükür canım
kendini yorma fazla :KK70:

iyi pazarlarrrrrr :KK16:

slm kizlar nasilsinizzzzzzzzzz gorusmeyeliii:80::80::80:

iyiyim ben sen nasılsın bebiş nasılllll

selam canım:KK19:

sağol canım ya valla ara ara iş yerinde aklıma geliyonuz
annemlere geldiğimde her fırsatta açıp bakıyorum yazdıklarınızı takip ediyorum:KK75:

fırsat buldukça geliyorum sumakçım
hamilelik te iyi gidiyordur inş :KK49::KK19:

iyi gidiyor sımdılık cnım

gunaydın ,ben varım

nasıl esınle duzeltınız mı bıraz

Düzelttik konuştuk haftasonu.Dedimki bençocuğu götürmene bişi demiyorum dedim.Onların sen bekarmışsın gibi davranım evli olduğunu bir ailen olduğunu unutmalarına kızıyorum dedim. Ayrıca bunu sende yapıyorsun dedim senin merkeiznde ailen olmalı dedim ama tabiki detsek ol dedim ben hep sana demedim sahip çık çocuğa diye dedim.Ama ne sen ne onlar unutmasın evli olduğunu nbir ailen olduğunu dedim.

Off böle işte bu işler adamı şişler.

Düzelttik konuştuk haftasonu.Dedimki bençocuğu götürmene bişi demiyorum dedim.Onların sen bekarmışsın gibi davranım evli olduğunu bir ailen olduğunu unutmalarına kızıyorum dedim. Ayrıca bunu sende yapıyorsun dedim senin merkeiznde ailen olmalı dedim ama tabiki detsek ol dedim ben hep sana demedim sahip çık çocuğa diye dedim.Ama ne sen ne onlar unutmasın evli olduğunu nbir ailen olduğunu dedim.

Off böle işte bu işler adamı şişler.

ee esın ne dedı anladı mı senı bıraz

aranızın duzelmesıne sevındım

günaydın kızlar.nihan nissam özlettiniz kendiiinizi iyisiniz inşallah
bugüngünlerdenaralık nasılsın canım konuşmanıza sevindim cnm umarım bundan sonra eşin seni anlamıştır ve ona göre davranır
ayşegül.hülya.derya hepiniz iyisinz umarım

Anladı. Ben onları merkeze koymuyorum dedi çocuk hariç.

Ama onlar sana bekar gibi davranıyor dedim

Tam istediğim gibi olmicak galiba ayşegül çünkü çocuğun özel bir durumu var sorumsuz bir eş sinir hastası bir anne benim kociş destek oluyor işte sanırım bu benim gerçeğim kabul etmem lazım

bugüngünlerdenaralık nasılsın canım konuşmanıza sevindim cnm umarım bundan sonra eşin seni anlamıştır ve ona göre davranır

Dün hatta lpc almaya gittik ona kardeşi bizim buraya geelecekseniz bizi de çağırın dedi çağırmam dedi onunda kocası var o gezdirsin dedi bunları da gör dedi yani ailemin ve onalrın ayrımını yapıyorum dedi

ama dediğim gibi arada özel durumlar olduğu için bu benim gerçeğim bööyle olmasına alışmam lazım galliba

Sadece iş eşimle bitmiyor diğer tarafında kendini kontrol altına alması lazım .Kızkardeşi canı ne zaman isterse arıyo gece demiyo gündüz demiyo müsait değildirler demiyo düşünmüyo yada işine gelmiyo biraz da arsızlık var işin içinde çekinmiyor yani arada yenge var ne der ne düşünür yok

halbuki oda yenge onunda görümceleri var ama insan anlayışsız olunca böle oluyor
e bende çirkeflik yapamıyorum arayıpta bişiler demiyorum sessiz kalıyorum onların kötü gününde yüzlerine vurarak onların canını yakmak istemiyorum, her ne kadar onlar bana yapmış olsada, ben onlara bunu yapmak istemiyorum.Sabrediyom biraz da koçişle tartışıyorum olan bana oluyor. böyle işte.

Tam istediğim gibi olmicak galiba ayşegül çünkü çocuğun özel bir durumu var sorumsuz bir eş sinir hastası bir anne benim kociş destek oluyor işte sanırım bu benim gerçeğim kabul etmem lazım

Dün hatta lpc almaya gittik ona kardeşi bizim buraya geelecekseniz bizi de çağırın dedi çağırmam dedi onunda kocası var o gezdirsin dedi bunları da gör dedi yani ailemin ve onalrın ayrımını yapıyorum dedi

ama dediğim gibi arada özel durumlar olduğu için bu benim gerçeğim bööyle olmasına alışmam lazım galliba
bencede canım kendini çok üzme artık

iyiyim cnım ben ..

Sadece iş eşimle bitmiyor diğer tarafında kendini kontrol altına alması lazım .Kızkardeşi canı ne zaman isterse arıyo gece demiyo gündüz demiyo müsait değildirler demiyo düşünmüyo yada işine gelmiyo biraz da arsızlık var işin içinde çekinmiyor yani arada yenge var ne der ne düşünür yok

halbuki oda yenge onunda görümceleri var ama insan anlayışsız olunca böle oluyor
e bende çirkeflik yapamıyorum arayıpta bişiler demiyorum sessiz kalıyorum onların kötü gününde yüzlerine vurarak onların canını yakmak istemiyorum, her ne kadar onlar bana yapmış olsada, ben onlara bunu yapmak istemiyorum.Sabrediyom biraz da koçişle tartışıyorum olan bana oluyor. böyle işte.

ınsallah bır an once gecer bu durumun canım benım üzülme artık
kocan da ne yapsın ona da üzüldüm

emınım yakında gececek bu gunlertatıle fılan cıkın basbasa ıyı gelır olmaz mı:26:

X