2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ben anladım cnım senı bencıllıkle ılgısı yok cunku bende bzen yasıyorum bu durumu

esım ılk cocuk buyuk erkek sonra benle yasıt erkek kardesı var koca adam bı de gorumcem var okuyan

esımın annesı babası ayrı ee malum ılk cocuk oldugu ıcın onları da dusunuyor benı bırken onları ıkı düşünüyor bazen her konuda

oysa kayınvalıdem de devlet memuru

bende zaman zaman yasıyorum bu durumu

ama yapacak bırsey yok konusmaktan baska bızımkı gecıcı dönem oluyr ınsallah sızde de gecıcı dönemdır

sabret cnım kendınden ornek vererek konus ben boyle olsam ne olurdu fılan dıye

bılmıyorum ne yazıcagımı ama bencıllık degıl anlıyorum ben senı

ben anladım cnım senı bencıllıkle ılgısı yok cunku bende bzen yasıyorum bu durumu

esım ılk cocuk buyuk erkek sonra benle yasıt erkek kardesı var koca adam bı de gorumcem var okuyan

esımın annesı babası ayrı ee malum ılk cocuk oldugu ıcın onları da dusunuyor benı bırken onları ıkı düşünüyor bazen her konuda

oysa kayınvalıdem de devlet memuru

bende zaman zaman yasıyorum bu durumu

ama yapacak bırsey yok konusmaktan baska bızımkı gecıcı dönem oluyr ınsallah sızde de gecıcı dönemdır

sabret cnım kendınden ornek vererek konus ben boyle olsam ne olurdu fılan dıye

bılmıyorum ne yazıcagımı ama bencıllık degıl anlıyorum ben senı

Bizde de dönem dönem oluyor başlarda Sabrediyorum sabrediyorum sıkıyorum dişimi cezalandırılmaktan korkuoyrum ama bugğn bende gittim doktora ben annemle gittim ne kadar acı değil mi?

ben hep annemle gidiyorum. eşim götürmediğinden değil ama aman zamanı gitmesin işinden kalmasın hep böyle düşünüyorum ama onalrda böyle ince düşüncelerde görmüyorum birde bakıyorum eşim daha da kapılmış susuyorum susuyorum sonrada patlıyorum sabrım kalmıyor

anlıyrum cnım ınsallah bu donem erkenden gecer

sana sabır dılıyorum düşünüp düşünp sıkma canını

Selam kızlar :KK3:
Sumakcım hadi gözünaydın, nasılmış minik fasülye :emir_bebek:
bugüngünlerdenaralık (canım ismini bahşeder misin zor oluyor böyle :KK1:) neden öyle diyorsun, hayırlısı ile senin de bir bebeğin olacak, ben inanıyorum buna :KK70:
Geçmişe bir göz attım da eşinle biraz tatsızlık yaşamışsın, umarım aranız düzelmiştir.
derfat, sibel, nihan, nissam inşaallah iyisinizdir kızlar :KK31:

slm kızlar nasılsınız benm kız yine cıldırdı :KK52: sendorum hortladı sanırsam :KK37: pek giremedim
ayşegülcüm maşallah miniğe annesi .hülyacım dediğim gibi iyiyiz ama ilayda yine pek formunda sen nasılsın .bugüngünlerdearalık sen nasılsınız cnm ya nick uzun canım kusura bakmassan sana bir isim koysak başka olurmuki ne zamandır diyicem yanlış anlama sakın :KK69:

gunaydın kızlar ıyı haftasonları

NAsıl bir duygu merak etmişimdir ama benim için uzak bir hayal artık

neden uzak olsun cnım benım ıcınde cok umutsuzdu ama oldu

o duygu baska bırsey bılmıyorum anlatmayayım .

Selam kızlar :KK3:
Sumakcım hadi gözünaydın, nasılmış minik fasülye :emir_bebek:
bugüngünlerdenaralık (canım ismini bahşeder misin zor oluyor böyle :KK1:) neden öyle diyorsun, hayırlısı ile senin de bir bebeğin olacak, ben inanıyorum buna :KK70:
Geçmişe bir göz attım da eşinle biraz tatsızlık yaşamışsın, umarım aranız düzelmiştir.
derfat, sibel, nihan, nissam inşaallah iyisinizdir kızlar :KK31:

fasulye ıyı canım buyuyor bı dogsaydı hayırlısıyla su sıpa
ben ınanıyorum kı ıkınızıdnde bebek haberını alıcaz bırlıkte atlatıcaz bu sruecı

kızlar gorunmuyor ya meltem de vardı ıkızlerı vardı ınsallahı iyıdırler

slm kızlar nasılsınız benm kız yine cıldırdı :KK52: sendorum hortladı sanırsam :KK37: pek giremedim
ayşegülcüm maşallah miniğe annesi .hülyacım dediğim gibi iyiyiz ama ilayda yine pek formunda sen nasılsın .bugüngünlerdearalık sen nasılsınız cnm ya nick uzun canım kusura bakmassan sana bir isim koysak başka olurmuki ne zamandır diyicem yanlış anlama sakın :KK69:

Ay ne cektırıyor sımdıden bu kızlar ya buyuyunce ne olacak bılmıyorum :KK9:

bana dun aksam kızın olucak dedıler ay cok sevındım hadı ınsallah

günaydın.sanada iyi hafta sonları ayşegülcüm valla cnm hepsi evlat ama kızlar ayrı bir cimcime hele kıyafetler ilaydaya yazlık alışveriş yapcam istanbuldan bakıyomda neler çıkmış yine ne yapcam bilmem aşırıya kaçmasam bari :KK1:

onu mu alsam bunu mu alsam dıye hepsını alırsın valla :)

ee nasıl yapıcaksın gıtmek ısını ..konustun mu

haftaya cuma kaynanam kayınpederim gelce ve konusu açılcak onlar dicek bende anlatcam anlamıcaklar bu sefer iş kötüye gitcek ben öyle düşünüyorum umarım anlarlar tatlılıkla olsun :26:

Selam canlarım :KK16:
Sumakcım bak gün geçtikçe büyüyor, yavaş yavaş annesine geleceği günü bekliyor :emir_bebek: Cinsiyetini çok merak ediyorum, ismi ne olacak, nasıl bir doğum yapacaksın, hepsini burada birlikte paylaşmak harika bir şey ya :KK31:
Bu arada mltem ikizlerinden birini kaybetmişti tatlım. Uzun zaman oldu gelmeyeli. İnşaallah diğer bebeği onunla birliktedir :KK31:
Sibelcim, Allah yardımcın olsun canım. İnşaallah bir tatsızlık çıkmadan halledebilirsiniz.

selam bayanlar...bnde 2008 de evlendim...topiği görünce bir selam verim dedim...umarım evlilikler hep iyi bir şekilde devam ediyordur...

haftaya cuma kaynanam kayınpederim gelce ve konusu açılcak onlar dicek bende anlatcam anlamıcaklar bu sefer iş kötüye gitcek ben öyle düşünüyorum umarım anlarlar tatlılıkla olsun :26:

sana sımdıden kolay gelsın canım ısın zor olucak

Selam canlarım :KK16:
Sumakcım bak gün geçtikçe büyüyor, yavaş yavaş annesine geleceği günü bekliyor :emir_bebek: Cinsiyetini çok merak ediyorum, ismi ne olacak, nasıl bir doğum yapacaksın, hepsini burada birlikte paylaşmak harika bir şey ya :KK31:
Bu arada mltem ikizlerinden birini kaybetmişti tatlım. Uzun zaman oldu gelmeyeli. İnşaallah diğer bebeği onunla birliktedir :KK31:
Sibelcim, Allah yardımcın olsun canım. İnşaallah bir tatsızlık çıkmadan halledebilirsiniz.

bende merakedıyorum cınsıyetını kız olsun ısterım ama

ısımler bellı kızsa masal
erkekse mert

tabı ozamana degısmezse :)

herseyı hep bırlıkte yasayıp gorecegız ınsallh

Tek isim mi koyacaksın canım?
Ben iki isimli olduğum için çocuklarıma da hep iki isim vermek istemişimdir.
Eşim de zor olur diyor ama ben çok istiyorum.
Bakalım hayırlısı ile bir hamile kalayım da isim konusunu hallederiz :KK31:

X