2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

eskiden 7-8 dedimi yatardı şimdi 10dan aşağı yatmıy hatta şuanda olduğu gibi hafta bir kaç kez 12-1:KK37: birde bu yatmamaya geç kalksa dün akşam 12de yattı sabah 8 de ayaktaydı :KK37: sen neler yaptın görüşmeli canım

artık uyutmaya çalışıyım canım iyi geceler öptük seni görüşelim ayrı düşmüyelim böyle

Ben de iş güç koşturuyorum tatlım. Hastane arayışlarına başladık. Çok korkuyorum :18: Dışarıda yağmur var, hava soğuk. Bu havalar yoruyor beni, hiç enerjim kalmıyor. Tamam canım ben de öpüyorum sizi, Allah rahatlık versin :KK16:

gunaydın kızlarrr ,

Sen bu dönem çok hassas olduğun için vücudunda olmayan şeyleri oluyormuş gibi hissediyorsun. Kendini çok dinliyorsun ve bu bu oluyor diyorsun. Allah'ın izni ile sağ salim kavuşacaksın yavruna buna can-ı gönülden inanıyorum ben. Aslında en güzel zamanların bunlar senin, korkularla geçirmemeye gayret et canım. Biz ne desek boş. Rabbim yazmışsa geleceğini hiçbir şey ona engel olamayacak. Ben kendim için de umutluyum, meleğim hayırlısı ile gelecek annesine ve babasına. Beni korkutan tek şey tüp bebek olayı ve tabi bir de operasyon sonrası bebeğim bana tutunamadan giderse diye çok endişeleniyorum. Tüm bu korkularımın yersiz olduğunu biliyorum ama engel olamıyorum. Allah'a sığınıyorum. O, herşeyin en hayırlısını bilir. İnşaallah ben de bebeğimin kalp atışlarını duymamı burada sizlerle paylaşabilirim canım. Ay çok yazdım, bu aralar gerçekten çok doluyum.

Allaha sıgınıyorum baska yapacak bırseyım yok cnım
ınsallah senın guzel haberlerını de alacagız

selam kızlar sizleri çok özledim:KK16::KK16:

ara sıra gel canım özletme kendını

sibel tam 2.yaş sendromuna gırıyor senın kız valla zor olucak :KK52:

derfat nerelerde ya hıc goremıyorum

bı de bugungunlerdenaralık vardı onu da goremedım hıc

sen nerede clasıyordun cnım ne denetımı

canın neden sıkkın havadan mı yoksa özel nedenlerden mı

ben özel bir şirkette çalışıyorum istanbulda firmalar bize denetime gelir. Dünde denetime geldiler akşam koçişle tartıştım.

Çok zoruma gidiyor sumak ya; kızkardeşinin kızı zihinsel engelli doktora getiryo götürüyo ama adam ebni bir kenara attı hayatının merkezine onları koydu ya yatıyor onları aıryo kalkıyo onları arıyo tak etti canıma anladım anlayışla karşıladım ama iyice abarttı

anladım cnım denetımler hep telaslı olur zaten

ah cnım ya diger konuda ne dıyecegımı bilmiyorum cunku hassas bır konu
sen ne yasadıgını daha iyi biliyorsun zaten
kı anlayışla karsıladım dıyorsun istersen konuş eşinle açıkca
bilmiyorum zor durum eşin icinde senin içinde

anladım cnım denetımler hep telaslı olur zaten

ah cnım ya diger konuda ne dıyecegımı bilmiyorum cunku hassas bır konu
sen ne yasadıgını daha iyi biliyorsun zaten
kı anlayışla karsıladım dıyorsun istersen konuş eşinle açıkca
bilmiyorum zor durum eşin icinde senin içinde

Konuştum

zaten ben konuşmadan o sordu hayır rahatsız olmuyorum dedim sahip çık tabiki kardeşine dedim

ama abarttı iyice ya abarttı evin içinde varmıyım yokmuyum ondan bile haberi yok varsa yoksa onlar

zor ya eşin içinde zor uzak mı oturuyorlar sıze akılları onlarda kalıyor bellı kı

eşi ilgilenmıyor mu pekı

o yüzden demek kı esının ilgisi

pekı kayınvalıden kayınpederın uzaktalar mı onlar da mı ılgılenmıyorlar

slm kızlar nasılsınız

iyiyiz sen nasılsın sumakla dertleşiyorduk oda kaçmış

sumakçım maalesef o ailedeki en aklı başında kişi benim eşim doktora götürcek getircek doktorun dediklerini anlayacak kapasitedeki kişi o

ben yapmasın demiyorum tabiki yapsın ama onların elini tutarken benimkini bırakmasın daha öncede annesinin sağlık sorunlarında aynısını yaptı

slm kızlar nasılsınız

ıyıyım cnım sen nsılsın

iyiyiz sen nasılsın sumakla dertleşiyorduk oda kaçmış

sumakçım maalesef o ailedeki en aklı başında kişi benim eşim doktora götürcek getircek doktorun dediklerini anlayacak kapasitedeki kişi o

ben yapmasın demiyorum tabiki yapsın ama onların elini tutarken benimkini bırakmasın daha öncede annesinin sağlık sorunlarında aynısını yaptı

anladım esının yapacak borseyı de yokmus aslında esınle bol bol kkonus cnım
su an yaptıgının farkında bıle degıldır ..
sıkma canını

ıyıyım cnım sen nsılsın

anladım esının yapacak borseyı de yokmus aslında esınle bol bol kkonus cnım
su an yaptıgının farkında bıle degıldır ..
sıkma canını

sumak ben yardım etmesin demiyorum tabiki sahip çıksın ama sahip çıakrkende kendi ailesinden vazgeçmesin kendini kaybedecek kadar hatyatının merkezine almasın diyorum yanlış mı düşünüyorum benclm miyim

X