2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

tesekkur ederım dua edın bana bol bol cok korkuyorum

canım benim yaa kıyamam sana
sakın sıkma canını tatlım rüyalar tersine çıkarmış bak gitmemiş bebişin yerinde duruyomuş merak etme annesi sen sıkma canını sen sıkılırsan oda etkilenir senden kendinle birlikte onuda strese sokuyosun yapma odaha çok minik ona güzel şeyler söyle onu sev annesi senin sevgine ihtiyacı var dua et bol bol canım Allahım evladını sana bağışlasın hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım

gunaydın dün cok kotu bır ruya gördum Allah hayırlara yazsın ınsallah

hayırlı cumalar hepınıze
..

canım çok geçmiş olsun.. içini ferah tut allahın izniyle hiçbirşeycik olmaz.. dualarımız seninle.. üzülme ağlama canım.. sen de fasulyen de allaha emanet olun..

çok geçmiş olsun canım yat dinlen bak doktorda demiş iş miş yapma işte çok şükür bişey yokmuş bak üzme kendinide

Topikte bir ben mi kaldım bebişsiz

Bende varım bibişşsiz

yapmayin oyle kizlar...

rabbim en kisa zamanda sizede de hayirlisini nasip eylerrrr

ins.canim...

rabbim olmayan herkese nasip eder ins...

ayşegülcüm çok geçmiş olsun üzüntü stres yapma canım dinlen bolca dua et canım bizimde dualarımız sizinle rabbim korusun bebişini

bende de var uykusuzluk
çağan mı uyutmadı?

yok canım çağan çok şükür deliksiz uyudu ama kocam uyutmadı aksam karnımda sancı vardıı zaten yatamıyodum eşimde horladı yorganın hepsini üstüme attı uca sıkıştırdı azcık git dedim gitmedi bende koltukta yattım her yerim tutulmuş basım ağrıyo

geçmiş olsun canım

merhaba nasılsınız kızlar

selam tatlım
iyiyim şükür sen nasılsın?

selam kızlar artık aglamıyorum

selam canım
ha şöyle
nasılsın iyi misin?

ben de iyiyim sağol canım
önceden yoktu tickerım
bugün estiler koyayım dedim
yakında da bir bebiş tickerım olur inşaallah seninki gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…