2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın canım çağan biraz önceye kadar iyiydi ama birden mızmızlanmaya basladı hiçbişeyden memnun olmadı arkadasla parka götürmüştük bi baktımki ateşi varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

çocukların hasta olmasına çok üzülüyom umarım ateşi dinmiştir

Selam kızlar
ben de iyiyim şükür
sumakcım oh mis gibi hava almışsındır
çağana üzüldüm ya
tam atamadı yavrum hastalığını
ben de temizlik yaptım tüm gün
3 makina çamaşır yıkadım, şimdi 4.yıkanıyor
her yer çamaşır doldu
artık kuruyana kadar 10 gün falan geçer

bayramda kaybolan cocukları bulmuslar katıl komsusuymus ALlahım nasıl daayanır aıle

pis sapık ya off mıdem bulandı

Evet ben de gündüz okudum. Allah cezasını versin inşaallah. İnsan demiyorum böyle mahluklara. Allah'ım büyük, ahirette cezasını kat be kat çeker inşaallah.

slmmm
bayramda kaybolan cocuk ????? ismii hatırlıyormusun hani müge anlıda cıkıyordu aile omu?

sumak seni böyle okudukca agbım ve yengem gelıyor aklıma beım agbımler 2001de evlndi ama cocukları yok aşılama oldu 5 kez 3 kez tüp bebek gıtmedıklerı doktor kalmadıııı dşiyebeılırımmm

maddi durumlarıda süperrrrrr
ama kuzucukları yok
sen böyle yazdıkca mutlu mutluallahım dıyorum onlara ve onlar gıbı bebek hasrteı ceken herkese ver yarrıbbımmmmmm

aglıtorum şuan ay cok sulu gözüm ben yaaaaaaaaaaaaaa

öle canım ya temizlik filan bitmiyo sürekli yap yap insan yoruluyo vallaha ben çağandan dolayı çok rahat yapamıyorum ama yaptığım zamanda hıncım çıkıyooo

bayramda kaybolan cocukları bulmuslar katıl komsusuymus ALlahım nasıl daayanır aıle

evet canım bende öğlen duydum pislik herif idam etsinler ya kıza tecavüz etmiş bide piknik yapmışşş ya gömdüğü yerde

şimdi gördüm senden canım bunlar insan bbile değil çok kötü oldum haberlere bakıyım bir

evet canım ateşi düştü ama ishalden dolayı çok kötü pişik olmuş yavrum çok hastalanıyooo ya dayanamıyorum o ağladıkçaa

isahalden sonra pişik kalıyo malesef krem olarak ne kullanıyon canım .. ama olsun canım allah başka dert vermesin iyi olcak inş.dün akşam ilaydada düştü gözü şişik az bugvün herkes sordu allah korudu yavruma allah beterinden korusun ama ağlıcaktım az daha

canım pişik kremi olarak bepanthen,trosyd,fito,hametan kullanıyorum ama pişiği çok işte...sizede çok geçmiş olsun canım yaaa bişeyi yoktur umarımmm...kıyamam yaaa

canım pişik kremi olarak bepanthen,trosyd,fito,hametan kullanıyorum ama pişiği çok işte...sizede çok geçmiş olsun canım yaaa bişeyi yoktur umarımmm...kıyamam yaaa

günaydın kızlar iyi pazarlar..sağol canım.ben sana bir krem ismi diyim iyi geliyo bizim bitti dahada almadım biraz yanlış yaza bilirim ..travoccord.. okunuşu aynı böyle yanlz devamlı kullanırsan bağışıklık yapıyo ben bu hataya düştüm zaten çok kullanmakta iyi değil bu kremi ama aşırı pişiklere iyi geliyor

Evet ben de gündüz okudum. Allah cezasını versin inşaallah. İnsan demiyorum böyle mahluklara. Allah'ım büyük, ahirette cezasını kat be kat çeker inşaallah.

en azından aılelerın aglyacakları bı mezar var ama boyle olmasıydı keske
cok kotu ya ben bıle tırnagım kadar olmayan bebege nasıl baglandım oyle bırseyde Allah korusun

canım benım bız cok fazla ugrasmadık bır senemız daha dolmamıstı bıle ama benım de var etrafımda boyle aıleler

bı tanesı kı cok sweverım 14.yılında kavustular bebeklerıne ,cok zorlu oldu ama oldu

abın ve yengene de dılıyorum cnım bı bebek ,Allah hayırlısını versın onlara da

benım hıc umıdım yokken geldı bebegım onlara da gelır ınsallah .

bızde para bırıktırıyorduk yaza lazım olur dıye sımdı esyalarını alacagız onla .

evet canım ateşi düştü ama ishalden dolayı çok kötü pişik olmuş yavrum çok hastalanıyooo ya dayanamıyorum o ağladıkçaa

canım ya kıyamam ..

evet canım bende öğlen duydum pislik herif idam etsinler ya kıza tecavüz etmiş bide piknik yapmışşş ya gömdüğü yerde

pıs sapık ya ,ınsan bıle degıl.......

kıyamam ben sızın kuzucuklarınızaaaa neyse kı yaz gelıyor cok hasta olmazlar

günaydın kızlar nasılsınız?ben dün evde yoktum annemlere gittik aksamda geç geldik ananem çok hastaydı iyice kötülemiş tlf geldi hellallik almak istiyosanıoz gelin diye apar topar gittik çağanı babama bıraktıkkk uyuyodu o..gerçekten durumu çok kötüydü şimdi iyice kötülemiş hiç konusamıyomuss ALLAH yardımcısı olsunnn

günaydın canım.. allah yardımcısı olsun canım çektirmesin rabbim..bizde bugün gezmeğe g,tcez komşumla samsun merkezeilk defa gitcem 1saat yolu umarım kızım durur

günaydın canım.. allah yardımcısı olsun canım çektirmesin rabbim..bizde bugün gezmeğe g,tcez komşumla samsun merkezeilk defa gitcem 1saat yolu umarım kızım durur

aminn canım ya annem ora şimdi bi haber olursa beni arayacaklar...aa ne güzel git git değişiklilk olur vallahi bizde bugün arkadasımla halı bakmaya gitcektik ama arkadasım aramadıı bide hava nasıl bilmiyorumm kızında durur inşşş eline yiycek bişeyler al oyalanması için ben çağana öyle ypaıyorumm oyalanıyo birazzz

Allah yardımcısı olsun canım Allah cektırmesın .

iyi olur degısıklık canım ınsallah durur kızın

bızde doktordan geldık kadın kan alırken damarım patladı morardı sımdı kolum
cok agrıyor

bakalım sonucları yarın alıcaz keseye bakmadık ınsallahk otu bırsey yoktur

sağol canımm aminnn
ayyy canım ya kıyamam banada çok yapıyolardı acemi birine denk gelmişsin demekki çok geçmiş olsun sen içini rahat tut bi sorun yoktur herşey yolundadırr

Çok geçmiş olsun Allah yardımcısı olsun hepinizin

Sumakçım artık pozitif düşün düşünme öle kötü bişi yoktur felan diye fasulye eminnimki iyidir.

Sen iyi düşün iyi olsun herşey

Bugünlerin keyfini çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…