2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

sağol canımm aminnn
ayyy canım ya kıyamam banada çok yapıyolardı acemi birine denk gelmişsin demekki çok geçmiş olsun sen içini rahat tut bi sorun yoktur herşey yolundadırr
demek kı

baya yandı canım sımdıde tam sol kolum solagım da bükemiyorum düşün..

ınsallah yoktur

Çok geçmiş olsun Allah yardımcısı olsun hepinizin

Sumakçım artık pozitif düşün düşünme öle kötü bişi yoktur felan diye fasulye eminnimki iyidir.

Sen iyi düşün iyi olsun herşey

Bugünlerin keyfini çıkar

canım olumlu düşünmeye claısıyorum ama yınede ıcımde bı kurt hep var

tesekkur ederımm

bizde şimdi geldik ama kızımın arabasını almayrak tarihi bir hataya imza attım çocuk zaten yemiyo kesin biir kilo vermiştir bende yoroldu die kucağıma aldım kollarm kalkmıyo onun dışında güzeldi sahile gittik karadeniz havası çektik biraz :)
sumakcım geçmişolsun sonuçlarında iyi çıkıcak inşallah canım

günaydın kızlar nasılsınız?ben dün evde yoktum annemlere gittik aksamda geç geldik ananem çok hastaydı iyice kötülemiş tlf geldi hellallik almak istiyosanıoz gelin diye apar topar gittik çağanı babama bıraktıkkk uyuyodu o..gerçekten durumu çok kötüydü şimdi iyice kötülemiş hiç konusamıyomuss ALLAH yardımcısı olsunnn

Allah yardımcısı olsun canım, şifa nasip etsin...

günaydın canım.. allah yardımcısı olsun canım çektirmesin rabbim..bizde bugün gezmeğe g,tcez komşumla samsun merkezeilk defa gitcem 1saat yolu umarım kızım durur

ne yaptınız canım gezdiniz mi :KK8:

bızde doktordan geldık kadın kan alırken damarım patladı morardı sımdı kolum
cok agrıyor

bakalım sonucları yarın alıcaz keseye bakmadık ınsallahk otu bırsey yoktur

ay çok geçmiş olsun bitanem ya
kötü şeyleri sil aklından sumakcım
Allahın izni ile hiçbir şey olmayacak meleğine
dualarım sizlerle :KK70:

bizde şimdi geldik ama kızımın arabasını almayrak tarihi bir hataya imza attım çocuk zaten yemiyo kesin biir kilo vermiştir bende yoroldu die kucağıma aldım kollarm kalkmıyo onun dışında güzeldi sahile gittik karadeniz havası çektik biraz :)

ohh iyi yapmıssınızda canım evet keske arabasınıda alsaydınız kucaktayken gezmekten zevk alınmıyo neyse bidahaki seferlere mutlaka arabayla git ben çağana ikinci bebek arabası aldım bitanesi annemlerde bitanesi evde ordada çok geziyoruz çünkü ama asla arabasız gitmem

slmmmmmmmm
sumakcım sonucların temız cıkar hayırlısıylaaaaaaaa

izmir ne güzel hava süperdi bugun ogluşumla gezdık dolaştık sokaklarda

evet canım gezdik.nasılsn hafta sonu yoktun

ohh iyi yapmıssınızda canım evet keske arabasınıda alsaydınız kucaktayken gezmekten zevk alınmıyo neyse bidahaki seferlere mutlaka arabayla git ben çağana ikinci bebek arabası aldım bitanesi annemlerde bitanesi evde ordada çok geziyoruz çünkü ama asla arabasız gitmem

canım alcaktım komşumla gittim onun kızı var o aldırmadı arabalarda zor olur dedi sanırım kendi taşıcak die kokrtu ben kendi işimi görürdüm meğer :26: ilayda içindyken taşımış insanm :KK52: çocuğum çok yoruldu hi,ç bir şey anlamadım desem yeri

canım alcaktım komşumla gittim onun kızı var o aldırmadı arabalarda zor olur dedi sanırım kendi taşıcak die kokrtu ben kendi işimi görürdüm meğer :26: ilayda içindyken taşımış insanm :KK52: çocuğum çok yoruldu hi,ç bir şey anlamadım desem yeri

ayy canım ya bende 2nci katta oturuyorum biyere gideceğim zaman çağanı arabaya koyuyorum öyle indirip çıkartıyorum arkadasımın da çağandan 6 ay büyük kızı var ikimizde öle yapıyoruz çocukları arabalara koyup rahatça geziyoruz en son 2 gün önce parka götürdük mesela

slmmmmmmmm

aslm.. bugün burası serindi hele sahil yarın yükselcekmiş ama gerçi bizim oturduğumuz yer güzel kapalı idi ama yumuşaktı havası bu arada senin oğluş ne kadarlıktı

tesekkur ederım cnım neyse bır dahakıne ne olursa olsun alırsınız arabayı

tesekkur ederım cnım be nım

Nissam ve mltem nerelerde acaba ya :26:
İki hamişimiz kayboldu ortalardan :26:

bende merak edıyorummmmm

slmmmmmmmm

burdada hava guzeldı :KK1:

doktorum nasıl olsa gebesın dıye beta hcg tekrar ıstememıs ama ben yukselıyormu yukselmıyor mu merak ettım
kayınvalıdem de soylemıs kan alanlara bakmıslar betaya 2600 cıkmıs
guzel deger demısler günümden büyük herhalde

sımdı eve geldım aksam oturmasına gıttık arkadasa Allahım ne yedım ne yedım mıdem kalkttı ama
cıkarmadan yatamıcam gıbı :26:

kolum morardı bebegımın hatırası dıye bakıyorum bakıyorum bakıyorum :KK69:

iyiyim sibelcim sağol, sen nasılsın?
ufaklık nasıl?
cumartesi temizlik, pazar da tembellik ve alışverişle geçti :)
siz de bugün iyi yapmışsınız ya
hava almışsınızdır
ama sakın bir dahaki sefere arabasız çıkma :KK16:

doktorum nasıl olsa gebesın dıye beta hcg tekrar ıstememıs ama ben yukselıyormu yukselmıyor mu merak ettım
kayınvalıdem de soylemıs kan alanlara bakmıslar betaya 2600 cıkmıs
guzel deger demısler günümden büyük herhalde

sımdı eve geldım aksam oturmasına gıttık arkadasa Allahım ne yedım ne yedım mıdem kalkttı ama
cıkarmadan yatamıcam gıbı :26:

kolum morardı bebegımın hatırası dıye bakıyorum bakıyorum bakıyorum :KK69:

aman dikkat et sumakcım ya
aşermeler başladı mı :KK1:

gunaydın kızlar

yok inci-tanesı henuz baslamadı ben kendım rahasız olup cıkardım :)

aam dün aksam herkes sordu aşermen var mı dıye hehe bugun baslar herhalde :)

X