2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

benım esımde 9 kasım ,ısterdım kasım basında olsun ama kasımın sonuna yetıstırıcem :KK53:

canım hiç belli olmazzzzzz

benım 12 nisandı 1 nisanda cıkıp geldi oglum resmen şaka yaptı bizeeee ve tanıyanlara arayanlar yada aradıklarımız iananmadılar bizlereeeee

arkadaşımda martta doguracaktı

ocak başında dogum yaptıııııı

allah saglıkla dogup gelmeyı nasip etsın anneside o mis kokan kuzusu öpsün koklasın nasıl güzel kokuorlar huzurrrrr mutluluk ta kendisi

kizlar merhaba
sumakcigim hamileymissin hayirli olsun cnm saglikla kucagina alirsin insaallah.. :KK16::KK16::KK16:
merhaba canım

benım esımde 9 kasım ,ısterdım kasım basında olsun ama kasımın sonuna yetıstırıcem :KK53:

canım hiç belli olmaz benim ilayda cadısı 6 hazirandı 14 mayısta doğdu tam 24 gün önce aceleci cadı seninde eşine yakın olablir aynı olmasada

canım hiç belli olmazzzzzz

benım 12 nisandı 1 nisanda cıkıp geldi oglum resmen şaka yaptı bizeeee ve tanıyanlara arayanlar yada aradıklarımız iananmadılar bizlereeeee

arkadaşımda martta doguracaktı

ocak başında dogum yaptıııııı

allah saglıkla dogup gelmeyı nasip etsın anneside o mis kokan kuzusu öpsün koklasın nasıl güzel kokuorlar huzurrrrr mutluluk ta kendisi

amın canım

kısmet ne zmaan gelırse artık daha cok var :)
merhaba canım

canım hiç belli olmaz benim ilayda cadısı 6 hazirandı 14 mayısta doğdu tam 24 gün önce aceleci cadı seninde eşine yakın olablir aynı olmasada

yakın olsun ısterım ama ne zaman gleırse artık daha cok var o zamana daha keseyı goremedım :)

ay canım senin ufaklık aralıkta doğmamışmıydı
ben mi yanlış hatırlıyorum :26:

canım aralık benim kızımın 14 mayıs yani 2.doğum günümüz yaklaştı şükr ama kaynanam yüzünden istanbulda annemlere gitcem ablamın doğumu için 25 gibi yapcaz

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

günaydın canım nasılsın çağın nasıl ..günaydın kızlar

sağol canım sanada güzel birhafta sonu diliom haa sıcak ama bizm burası feci rüzgarlı parka getirmek istiyom kızı kararsız kaldım

burada sıcak az ruzgar var sıkı gıydır bence cıkar bırsey olmaz ya

bende pazara gıdıcem bakalım ıkı gundur cıkmıyordum evden :)

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

selam canım :KK16:
nasılsın?

canım aralık benim kızımın 14 mayıs yani 2.doğum günümüz yaklaştı şükr ama kaynanam yüzünden istanbulda annemlere gitcem ablamın doğumu için 25 gibi yapcaz

şimdiden hayırlı olsun canım :KK16:
nasılsın?

gunaydın kızlr mutlu haftasonları :KK69:

sana da canım
nasılsın?

selam canım :KK16:
nasılsın?

şimdiden hayırlı olsun canım :KK16:
nasılsın?

sana da canım
nasılsın?

sağol canım .. iyiyiz sen nasılsın..
sumakcım çok yorma kendini bu günlerde:) bizde kızımla dışarı çıktı parka gittik ilk defa arabasına koymadım şükür sdece bir kez el,imi bıraktı yemek yediremedim yine aç geziyo yine :KK5:

günaydın canım çağan biraz önceye kadar iyiydi ama birden mızmızlanmaya basladı hiçbişeyden memnun olmadı arkadasla parka götürmüştük bi baktımki ateşi varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

X