2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar geçmişi okudum ama aklımda bişey kalmadı:)))
ridacım çocukları merak etmişsn sağol canım iyiler.. alperene dr kan ilacına devam et dedi ama ben unutuyorum genelde.:KK43:( ilaç içirme konusunda biraz özürlüyüm illa saatin dışına çıkar..sen nasılsın çocuklar nasıl ..geçen rüyamda evlenmeden önceki işyerimde işe başlamıştım senin görüşmeni duydum hakkında hayırlısı canım..ne oldu sonuç bellimi aradılarmı

kadercim valla bende burayı çok seviyorum face de yok zaten benide düşünün burayı bırakmayın arkadaşlar

selma özlem esra unuttuğum kalmasın tümm mayıs anneleri hepinizi öptüm

eltim 12 gün önce doğum yapmıştı kızı küvezdeydi yarın taburcu oluyolarmış hepimiz çok sevinçliyiz bi o kadar da heyecanlıyız..eltimin 5 . aşılamasıydı bu alperenden 3 ay küçük oğlu olmuştu 27 gün küvezde yaşamıştı hiç kucağın alamadı ...10 yıllık evliler bunda da çok enek ettiler yine tedaviyle oldu ve 9 ay çektiklerini bi Allah bilir rabbim emeklerini boşa çıkarmadı..çok şükür yarın aramıza katılıyor ..hoşgeldin yaren.....:KK64:

kızlar geçmişi okudum ama aklımda bişey kalmadı:)))
ridacım çocukları merak etmişsn sağol canım iyiler.. alperene dr kan ilacına devam et dedi ama ben unutuyorum genelde.:KK43:( ilaç içirme konusunda biraz özürlüyüm illa saatin dışına çıkar..sen nasılsın çocuklar nasıl ..geçen rüyamda evlenmeden önceki işyerimde işe başlamıştım senin görüşmeni duydum hakkında hayırlısı canım..ne oldu sonuç bellimi aradılarmı

kadercim valla bende burayı çok seviyorum face de yok zaten benide düşünün burayı bırakmayın arkadaşlar

selma özlem esra unuttuğum kalmasın tümm mayıs anneleri hepinizi öptüm

eltim 12 gün önce doğum yapmıştı kızı küvezdeydi yarın taburcu oluyolarmış hepimiz çok sevinçliyiz bi o kadar da heyecanlıyız..eltimin 5 . aşılamasıydı bu alperenden 3 ay küçük oğlu olmuştu 27 gün küvezde yaşamıştı hiç kucağın alamadı ...10 yıllık evliler bunda da çok enek ettiler yine tedaviyle oldu ve 9 ay çektiklerini bi Allah bilir rabbim emeklerini boşa çıkarmadı..çok şükür yarın aramıza katılıyor ..hoşgeldin yaren.....:KK64:

ah canım, vallahi özledim seni..sen de bu aralar gerçekten yoğunsun sanırım..hepimizin işi başından aşkın herhalde.herkes birbirine bakıp girmiyor topice..kader, selma, özlem müstesnaaa...gülhancım, ben de senin gibi ilaç verme özürlüyüm..çocuklarımı hiç iyi besleyemediğimi düşünüyorum..vitamin takviyesi de yapmıyorum..ne olacak halimiz bilmiyorum..üzerimde acayip bir rehavet var..Allah yardımcımız olsun..

bu arada eltinin durumu beni duygulandırdı..Rabbim hayırlısıyla bebişini büyütmeyi ve mürüvvetini güzel günlerini de göstermeyi nasip etsin amin.

kızlar kızımı artık sütten kesmeyi düşünüyorum.çünkü gece uykusuz kalıyorum..bana çok bağımlı yatarak emzirmeye alıştırdım..başka türlü uyutamıyorum..şaşırdım kaldım..tavsiyesi olan var mı..

rida cım dediğin gibi üzerimizde bir tembelllik bir memnuniyetsizlik...aslında yetişemiyorum da birşeye...bende ela yı besleyemediğimi düşünüyorum biizm yediklerimizden yemiyor beenmiyor...bende ona göre bişey hazırlayamıyorum aç kalıyor nerdeyse..çok zor oldu yemiyor herşeyi:KK43:
gülhan cım sende yoğunsun...neyse kızlar öpüyorum sizi...

selam arkadaşlar.karne telaşı da yarın son buluyor.Allah ağız tadıyla tatil yaşatsın hepimize.
Ridacım iş durumu kesinleşti mi hiç haber vermedin.inşallah olmuştur.
gülhancım Allah analı babalı büyütsün.sağlıklı uzun hayırlı ömür versin.benim kız da hasta .hamama götürmüştüm afyonda kaplıca meşhurdur.orda hep soğuk suyla oynamak istedi.sonuç=hasta.hiçbirşey de yemiyor,baygın.hepinizi öpüyorum.tatile çıkanlara şimdiden iyi tatiller

Son düzenleme:
selam arkadaşlar.karne telaşı da yarın son buluyor.Allah ağız tadıyla tatil yaşatsın hepimize.
gülhancım Allah analı babalı büyütsün.sağlıklı uzun hayırlı ömür versin.benim kız da hasta .hamama götürmüştüm afyonda kaplıca meşhurdur.orda hep soğuk suyla oynamak istedi.sonuç=hasta.hiçbirşey de yemiyor,baygın.hepinizi öpüyorum.tatile çıkanlara şimdiden iyi tatiller

aleyküm selam özlemcim..ben de siz öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı tatiller diliyorum canım...
prenses hastalanmış, geçmiş olsun canımmm..Allah acil şifalar versin..
iş konusunda henüz bir haber alamadım..henüz alım işleri yapılmadı..bekliyorum ama umudum kırıldı..hayırlısı olsun artık..ne diyeyim..

ridacım sağol canım bende sizleri çok özlüyorum insanda bi eksiklik oluyo sanki. buraya girmeyince..canım muharrem çabuk bıraktı alperen zaten zor emdi bu konuda yardımcı olamıcam:KK43: ama haklısın uykusuzluk insanın dengesini bozuyo bide gece 2 3 kere kalkarsan..bende muharremi tuvalete tutmak için saati kuruyorum genellikle kalkamıyorum havalarda soğuk ya o da işiyo tutarsan belki tutmazsan sabaha kadar sel alıyo her tarafı:))
canım işinden haber gelmemiş hayırlısı olsun..nasibin başka yerdedir belki..muhammet nasıl kardeşiyle kavga ediyomu..benimkiler çok kötü bide tatil girdi ayvayı yedik

selmacım eladamı yemek seçiyo insan ne pişirceğini şaşırıyo..genelde yedikleri çorba o da ne kadar doyururki..öptü canım senide
kadercim sen nasılsın helincik napıyo
özlemcim çok geçmiş olsun canım..çocuklar çok inat olup bildiklerini okudukları için hastalıktan kurtulamıyolar..alperende peşimde hergün okula geliyo.ister istemez üşütüyo..sanada iyi tatiller canım..bizikinin pek iyi geçeceğini sanıyorum hergün evde savaş var çünkü:KK53:

canım eltin adına çok sevindim. Rabbim küçük kuzuyu nazarlardan korusun :nazar:

kızlar kızımı artık sütten kesmeyi düşünüyorum.çünkü gece uykusuz kalıyorum..bana çok bağımlı yatarak emzirmeye alıştırdım..başka türlü uyutamıyorum..şaşırdım kaldım..tavsiyesi olan var mı..

canım benim öyle bir sıkıntım olmadı ama kardeşim göğsüne hani şu elektrikçilerin kullandığı siyah bantı "X" şeklinde yapıştırdı. hiç unutmam yusufçuk koşarak geldi memedeki bantları görünce şok oldu tabii ama suratındaki ifadeyi görünce hepimiz gülmekten yerlere yattık desem çok da abartmış sayılmayız :)) bir-iki gün zorladı tabii, huysuzlandı hatta sinirini benim kızdan çıkardı ama yine de beklediğimizden çabuk bıraktı. darısı senin başına inşaallah :)

"rida cım dediğin gibi üzerimizde bir tembelllik bir memnuniyetsizlik...aslında yetişemiyorum da birşeye...bende ela yı besleyemediğimi düşünüyorum biizm yediklerimizden yemiyor beenmiyor...bende ona göre bişey hazırlayamıyorum aç kalıyor nerdeyse..çok zor oldu yemiyor herşeyi:KK43:
gülhan cım sende yoğunsun...neyse kızlar öpüyorum sizi... "

bu sene çok şükür bir sıkıntım yok kendimize hazırlayamasam da heline en azından çorba hazırlayabiliyorum ya da köftesini pişirmeye hazırlıyorum bakıcı ablamıza söylüyoruz o sağolsun kızartıp yediriyor. gündüz öğle yemeğinden sonra balık yağı var ablamız onu da veriyor ama akşam yemeğinden sonra zinco şurubu var onu bazen unutuyorum. hayati ilaçlar değiller ama ben de bu durumdan rahatsız oluyorum.
anlayacağınız söz konusu evlatlarımız olunca en ufacık bir eksikliğimiz bizi rahatsız ediyor ...

günaydın arkadaşlar.benim kız bir türlü toparlayamadı.belirgin bir akıntısı falan yok ama 1 haftadır hiçbirşey yemiyor.elleri ve ayakları sürekli buz gibi.halsiz.dün akşamdan beri çok korkmaya başladım.kötü birşey mi var diye.yarın doktora götürücem.şurup , balık yağı falan demişsiniz.neler veriyorsunuz biraz anlatsanız.biz de başlayalım hiç beslenemiyor.

canım öncelikle geçmiş olsun tam sana yazıyordum benim adam ve kız beraber uyandılar sonra yazarım dedim ama kısmet olmadı. bu sabah da yazdım gönder dedim ardından site bakıma alındı .....velhasılı kelam bir sürü aksaklıktan sonra nihayet tekrar yazalım dedik ve geçtik bilgisyarın başına ..
son mesajını da şimdi okudum canım el ve ayaklarının soğuk olmasına şaşırdım, ateşi var mı peki? inşaallah kötü bir şeyi yoktur ama içinin rahat etmesi için bir doktora götürsen fena olmaz diye düşünüyorum... bizi merakta bırakma canım tekrar geçmiş olsun diyorum ...

selam arkadaşlar.bugün doktora gittik.kan tahlili yaptırdık.trombosit alt sınırdan aşağıda çıktı.doktor perşembe tekrar ölçelim dedi.viral hastalık geçirmiş bundan kaynaklıdır inşallah dedi.yoksa başka birşey de olabilirmiş o zaman üniversiteye sevk ederim dedi.inşallah perşembeye kadar yükselir korkuyorum.yani çok önemsiz bişey de olbilir yada Allahım korusun önemli bir hastalık habercisi de olabilirmiş. arkadaşlar lütfen bize dua edin

selam arkadaşlar.bugün doktora gittik.kan tahlili yaptırdık.trombosit alt sınırdan aşağıda çıktı.doktor perşembe tekrar ölçelim dedi.viral hastalık geçirmiş bundan kaynaklıdır inşallah dedi.yoksa başka birşey de olabilirmiş o zaman üniversiteye sevk ederim dedi.inşallah perşembeye kadar yükselir korkuyorum.yani çok önemsiz bişey de olbilir yada Allahım korusun önemli bir hastalık habercisi de olabilirmiş. arkadaşlar lütfen bize dua edin

canım inşaallah viral hastalık sebeplidir... bizler tabii ki de dua ederiz yeter ki kuzumuza bir şey olmasın...

özlem çok geçmiş olsun kızına inşallah önemli bi hastalık çıkmaz dualarım seninle çok üzüldü iyi haberlerle gelirsin inşallah

herkesler iyidir inşallah kızlar özlemin haberini duyunca geçmişde okuduklarımı unuttum

günaydın arkadaşlar.biz beklemedeyiz.yarın tekrar tahlil yapılacak.pelinin genel durumu iyi ama eli ayağı ısınmıyor.sadece uyurken sıcak .teşekkürler tüm iyi dilekleriniz için.Rabbime sığındım bekliyorum

selam arkadaşlar.bugün tahlillerimiz yapıldı.Allah'ıma binlerce şükür herşey çok iyi.kullandığımız ilaçlar ve geçirdiği enfeksiyon neden olmuş.şimdi düzeldi.destek olan tüm arkadaşlara çok teşekkürler..Allah razı olsun.
artık ben tatile yeni başlıyorum.hepize ağız tadıyla geçirilen mutlu günler diliyorum

selam arkadaşlar.bugün tahlillerimiz yapıldı.Allah'ıma binlerce şükür herşey çok iyi.kullandığımız ilaçlar ve geçirdiği enfeksiyon neden olmuş.şimdi düzeldi.destek olan tüm arkadaşlara çok teşekkürler..Allah razı olsun.
artık ben tatile yeni başlıyorum.hepize ağız tadıyla geçirilen mutlu günler diliyorum

canım yaa :) senin adına gerçekten çok sevindim :KK66: söz konusu çocuğumuz olunca akan sular duruyor, basit bir tahlili beklerken bile stresten ne hale geliyoruz :KK43: yanlış anlama ama en çok da hastalığının ilaç kaynaklı olmasına sevindim çünkü trombosit eksikliği gerçekten ciddi bir rahatsızlıktır ve çok dikkat ister. Allah bir daha böyle stresli günler yaşatmasın ....
tatilin hayırlı olsun :))

Son düzenleme:
günaydın herkese.yine kimsecikler yok.sayfa ilerlemiyor.öğretmen arkadaşların hepsi tatilde memleketlerine gitti galiba.ben ilk defa bu sene evimde geçiriyorum tatili.
umarım herkes iyidir.öpüyorum herkesi ve kuzucukları..:KK1:

özlemcim 14 seneden sonra ilk defa sömestr tatilimde memlekete gitmedim :KK43: yol çok uzak bir de hava şartları malum açıkçası gözümüz kesmedi biz de hazır burdayken doktor işlerimizi halledelim dedik .Allah razı olsun bir velim rize eğitim araştırmada hemşire olarak çalışıyordu, kendisi sağolsun girişimizi yaptı biz de sırayla, kayıtla uğraşmadık.
helinin doğduğundan beri bitmeyen kaşıntısı vardı ne yapsak geçmiyordu Rize eğitim araştırmaya gittik sonuç ; cildi kuru, kozmetik ürünler kullanmayacağız. bir de helinin son zamanlarda içe doğru bastığı dikkatimi çekiyordu ortopediye çıkardık gerçekten de hafif düztabanlık ve içe basma varmış hafif ortopedik ve kaliteli ayakkabı kullanmamızı tavsiye etti.
benim de saçlarım çok dökülüyordu ona da çinko tablet ve bir karışım verdi , eşimin de mide ve bağırsak rahatsızlığı vardı onu da prof.a çıkardık :) anlayacağın tam bir sağlık turizmi oldu :KK1:
ordan da ver elini trabzon foruma alışverişe :)) ikimizin de ihtiyaçları vardı ama nasıl olduğunu anlamadan kendimizi çocuk reyonunda buluyorduk :KK1:
dün çok kötü hastaydım yine grip olacam diye çok korktum ama Allaha çok şükür bugün daha iyiyim. fırsat buldukça yazarım :)
kendinize iyi bakın sağlık hiç bir şeye benzemiyor ...

kader cim en azından sağlık sorunlarını halkletmişsiniz...zamanı yetirmişsiniz geçmiş olsun toptan...helin in inşallah düzelir..bizde iyi bir hasta olduk...ela ist.da öksürmeye başladı..bugün geldik adana ya ateşlendi akşama doğru huysuzulukta öyle... az evvel kustu yerleri temizledim yatağına yatırdım..sinirlerim bozuldu:KK43:iyice yemez içmez oldu bir yandan..hasta bir yandan...bende öyle hapşurup duruyorum burnum akıyor...
keyfim pek yok yani kızlar tatilden de bişey anlamadım...

X