2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

demin eczanede kadının biride deldirdi kızının kulağını.evet kız çocukları çok süslü oluyo bide elbise giyiyolar birazda kilo varsa yemede dur:))yok canım ben hiç kız istemedim halada istemiyorum..şu zamanda kızda büyüyünce el oluyo erkekte el oluyo ama ne biliyim eşimd ebiraz serttir kız olsa burnundan gelirdi herhalde bazen diyo Allh bilewrek bana kız vermemiş diye

sanırım iyileşirken döküntüler oluşuyor..sizinki ilerlemiş birleştiğine göre...
evet eşim iftarda yok bugün..yarın izinli eşim..amcamlara davetliyiz iftara..abim de gece geliyor yengem (benden küçük yaşı..) beraber ediyoruz iftarı..ayy kız uyandı..muhammedi uyandırmasın kaçayım ben..

gülhancım çağrını aldım canım..kuzuya süt verirken..anladım sen olduğunu..ha ne diyordum..valla kız evlat öz evlat derler ya doğru canım yaa..kızı ele veriyorsun ama erkeğe de el kızı alıyorsun..gelin iyi çıkmazsa anneden babadan da soğutuyor..Görüyoruz çevreden..kız ne olursa olsun anne babaya saygılı ve itaatkar oluyor..tabi Allah her şeyin en iyisini bilendir..

sen gidiyorsun sanırım hadi sana da hoşçakal canım görüşmek dileğiyle hayırlı iftarlar..

ben bu sayfayı bin yapmadan gitmeyeceğim anlaşılan....

dün bizim kayınvalide mutfağı temizleyeceğim derken, tüm temizlik malzemelerini birbirine katmış ve çıkan buhardan zehirlenmiş..hastaneye kaldırmışlar..5 saat oksijen almış..müşahedede tutulmuş..iftardan birkaç saat sonra eve geldi..ayy ne kadar üzüldüm..benim kayınvalide çok titiz bir kadın..maşallah bu yaşında evi pırıl pırıldır..ama az kalsın canından oluyordu dün..

aslında çocuklar uyuyurlarken ben de gitsem biraz dinlensem iyi olacak ama..uyuyamıyorum nedense..peygamberler tarihine başladım bugün..adem a.s bitirdim..biliyor musunuz adem a.s dan sonraki peygamberin adı Şis a.s. hibetullah deniliyormuş..çünkü kabil, habili taşla öldürdü ya.. habilin yerine Allahu teala Şis A.s ı vermiş beş yıl sonra..çok ilginç ya..insan okuyunca bilmediğimiz bir sürü şeyi öğreniyoruz..

benim kız yine uyandı..bu sayfanın da bin olacağı yok size bırakıyorum artık..öpüyorum hoşçakalın tatlılar..

ama ridacım olmaz ki doldurmuşsun sayfaları bini de geçmişsin :) sabahtan beri benim içimdeydi bininci sayfanın ilk mesajını yazmak :))))

tubacım inşaallah Allah gönlüne göre verir başak burcu kadınları hem güzel, hem de becerikli olurlar :)bir de galiba resimlerimizi faceden görmüşsün beni de eklesene :) saçları çok uzamadı sanırım büyük teyzesine çekmiş onun da saçları çok yavaş uzar .küpeleri istememin bir sebebi de "oğlan mı bu" diye sormaları :))
yok canım facede görmedim kk daki resim de saçları kısaya ondan sordum. elbet bi gün uzayacak:)))
tubiş, ya benim eşim de çok el şakası yapar..ben pek huyluyumdur..sevmem..her seferinde de kızarım ama onun çok hoşuna gider..taş fırın erkeklerinin sevgilerini gösterme şekli galiba..güzel söz pek söylemez ama her gördüğü yerde takılmadan edemez..birgün babamın yanında yaptı herhalde boş anına geldi..bir çığlık attım..sonra ayıkla pirincin taşını..kıvırmaya çalıştım..ayağıma bastın dikkat etsene diye filan..ama çok utandım..
iyi kurtarmışşın. benimkide bazel eli bırak sözle yapar benim karıma şöyle yapmayın böyle demeyin diye filan hava atar başkasının yanında çok ilgiliymiş gibi bende orda kızarım utanırım bi bakış atarım hemen sustururum:eek:lmaz:

biz bazen muharremi kızdırıyoruz hadi canım gel dans edelim diye deliriyolar ikiside.. alperen babacı muharrem bana düşkün..ellerinden gelse bizi bi arada tutayacaklar hiç
ay buğrada öyle bizde hadi dans edelim diyorum kalkıyoruz eğer eşim git anne benim derse buğra hemen secde eder gibi yere kapanım ağlamaya başlıyor içli içli. yanyanada yatsak hemn aramıza gelir girer pişmiş kelle gibi sırıta sırıtasempatiksalakcinni
dün bizim kayınvalide mutfağı temizleyeceğim derken, tüm temizlik malzemelerini birbirine katmış ve çıkan buhardan zehirlenmiş..hastaneye kaldırmışlar..5 saat oksijen almış..müşahedede tutulmuş..iftardan birkaç saat sonra eve geldi..ayy ne kadar üzüldüm..benim kayınvalide çok titiz bir kadın..maşallah bu yaşında evi pırıl pırıldır..ama az kalsın canından oluyordu dün..
geçmiş olsun canım ya Allah korumuş. maşallah kadına ben buyaşta 1 gün iş yapıp 3 gün yatıyorum:kedi:
aslında çocuklar uyuyurlarken ben de gitsem biraz dinlensem iyi olacak ama..uyuyamıyorum nedense..peygamberler tarihine başladım bugün..adem a.s bitirdim..biliyor musunuz adem a.s dan sonraki peygamberin adı Şis a.s. hibetullah deniliyormuş..çünkü kabil, habili taşla öldürdü ya.. habilin yerine Allahu teala Şis A.s ı vermiş beş yıl sonra..çok ilginç ya..insan okuyunca bilmediğimiz bir sürü şeyi öğreniyoruz..
bendede var okitaptan gazeteden almıştım başlamıştım bekarken başını okumuştum kalmıştı öyle. yanlış hatırlamıyorsam kabil habilin evleneceği kızkardeşiyle evlenmek istediği için adağı kabul olmayınca habili öldürmüştü. aklıma gelir arasıra tekrar başlasam diye aslında buğriş evde yokken bende başlıyayım pazartesiye kadar doğurmassam başlıyayım okuyabildiğim kadarınısırnaşık şey

gülhancığım geçmiş olsun. kaşınması çok kötü yazık çoçukcağıza. buğrişte olmuştu 2 3 gün krem sürdüm sizinkiside hemen geçer inş en azından kaşınması durur.

kaderciğim bulunca seni rida yada selmanın facesinden eklerim iftardan sonra

merhaba kızlar çok ilerlemiş sayfa hepsini okudm iyi kaynatmışınız ben bugün ardayı dra götürdüm alerjik olarak gözü sulanıyo kaşınıyodu damla yazdı göz dr u bide zaten alerji şurubu veriyorum onun dışında akşam ardayı parka götürdük oynadı zıpladı yaramaz böyle işte

geçmiş olsun allah korumuş.valla hamarat hanımmış bende o performans yok vallaboshayallersmile

ridacım kayınvalidene geçmiş olsun canım..peygamberler hayatınıda okudukça bizimle paylaşırsın..gizemcim sizede geçmiş olsun canım bu ara salgınmış göz hastalıkları..annemde yanağım şişti gözümden iltihap yaptı galiba diyodu..tuğbacım bir sürü kremi var şurubu var hala kaşınıyo kremler kaşıntı için değilmi anlamadım..

ama ridacım olmaz ki doldurmuşsun sayfaları bini de geçmişsin :) sabahtan beri benim içimdeydi bininci sayfanın ilk mesajını yazmak :))))

kadercim inşallah ikibininci sayfaya yazarsın.:))))))))) biraz fazla abarttım galiba:teselli:

selmacım sen nasılsın neler yapıyorsun..

kızlar maşallah size ne bu hız..
oku oku bitecek gibi değil:)
ben dün şehirdeydim bir arkadaşımdaydım..akşam da beni bıraktılar...bizim kız kudurdu orda arkadaşı vardı...bir dakika durmadı...
kızlar sizinkiler tüm dişleri tamamladımı?ela nın üst azılar çıkmak üzere onlarda çıkınca 6 yaşına kadar diş çıkarmıyorlarmış..,ne büyük rahatlık olacak..
yarın adana ya dönüyorum kızlar...hazırlanmadım daha tam...eşyalarımın bir kısmı şehirde kalmıştı orasıda çok karışık duvarlara boya yapılıyor doğalgaz boru hattı geçirdiler felan..bulamadm...annem ben yollarım sana diyor ama en acıdığım vishy kremlerim kayıp bir dünya para vemiştim...güya kendime bamaya başlayacaktım...:KK43:
kızım adına üzülüyorum adana da böyle çevremiz yok haliyle ve yalnız kalıor:KK43:bende üzülüyorum aslında ne şanssızım aileme de kayınvalidemlere de yakın olamadık...
gülhan cım geçmiş olsun bu arada nasıl oldu şimdi:?
rida cım kayınvalidene de geçmiş olsun..
kader cim sende ben gibi gidiyorsun ailenden uzak uzak:KK43:
gülhan cım ne diyecektim babaannemin dua kitabında çeşitli dular var geçim sıkıntısı üzerine işte okunursa bolluk bereket getiren...okuyor musun öyle dualar?ben yazdım düzenli okuyacağım inşallah...çok güzel dualar var kızlar keşke günlük okuyabilsek...

X