2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız hepiniziösledim uzun zamandır giremiyorummmm bebişler nasıl berke büyüyokızlar ee dogum günümüz geliyo ona hazırlanıyoruz 5 mayıs pastamızı sipariş ettik cok güzell üzerinde pamuk prenses ve 7cüceler var bakalım allah nasip ederse berke artık yürüyomasallah tabi dengeyi kaybedip hop yere düsüyoruzzz hepinizi öpüyorum elifcim bende sabırsızlıkla bekliyorum cnm bybyy

kızlar hepinize koca bir merhaba aslında yazacak şeylerim var ama kardeşimi okuldan almak zorundayım. işin kötüsü eşim bilg başında yokken benim için çok iyi fırsattı ama neyse sağlık olsun görüşürüz yine selmacım foto bekliyourm en yakın zamanda:))))))

kızlar fotoğraf takı dan zornra çekildiğimiz ve eşimle dans ederken ki var..onlarda kaldı istanbulda yani bilgisayarda yok(
ama kaynım düğün fotoğraflarını netten yollarsa ekleyeceğim mutlaka yorumlarını merak ediyorum çünkü:)))

herkese iyi geceler uzun zamandir giremedim. gecmisi de okumaya firsatim olmadi.sunnet olayi bitmeden cok kotu bisey oldu.uygar gece birden bire ateslendi 40 derece,kusmayada basladi veishalde oldu.o geceyi hic unutmicam gce sadece askili badyle yatti yani ciplak sayilirdi ona ragmen atesi yukseldikce yukseldi doktor kan aldi ve kaninda bi virus cikti vucudunun heryerinde kirmizi noktalar cikti yarin idrar vercek anlicaniz cok kotuyum lutfen dualarinizi eksik etmeyin herkese sevgiler

mrb bengizemin annesiyim pc bozulduğu için giremiyor selamları var bende sizleri öpüyorum totsak oğluna geçmiş olsun acil şifalar

geçmiş olsun ışıl cım..inşallah tez zamanda atlatır...bende bu benzeri bir gece yaşadım eşimde yoktu nöbetteydi...allah bir daha yaşatmasın...
allah onları sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bizlere...

geçmiş olsun mertte bu şekilde tahatsızlanmıştı ama 6.hastalık teşhisi konulmuştu virüs dememişti dr.vücudundaki kırmızı noktalar çıktıysa ateşi düşmüş demektir hastalık döküntülerle bitiyor çünkü.

ışılcım geçmiş olsun canım ya inş tehalilieri temiz çıkar sende rahatlarsın
yasemin seni görmek çok güzel

gizemcim senide görmek çok güzel artık eskisi kadar katılamıyorum ama sizleri hiç unutmadım

kizlar cok sagolun dilekleriniz icin idarari temiz cikti,yasemininin soyledigi gibi kirmizi noktalar dokuntu gibi biseymis 2. gun gecti kendiliginden.pazartesi tekrar kontrolumuz var ama icim rahat en azindan.butun bebisleri opuyorum

ışılcım geçmiş olsun diye yazmıştım ama yazı kaybolmuş neyse canım ii olmasına sevindim

derya cım darısı bizimkilerin başına ne zaman başladı yürümeye...
benim kızım tutunarak yürüyor arada kendi ayağa kalkabiliyor biraz kendi durabiliyor..1 ay var daha yaşımıza bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…