2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canım düşüncelerinde haklısın,herkes aynını düşünrdü.Ama eşininde dediği gibi kardeşi okumamış ve eşin okumuş.Bence eşinin ailesinin eşine ömür boyu verdiği en önemli miras bu.Türkiyede yaşıyoruz ve üni mezunları bile çok cüzi paralara hayatını sürdürmeye çalışıyor ki üni okuyamamış birisi için hayat gerçekten daha zor.
Eşinin aileside belki bu faktörü gözönünde bulundurarak diğer oğullarına daha çok harcama yapmış olabilirler.
Sen yapıcı düşün bence.Yaşlı insanlar boşver.
Sizin karı koca gelirinizle herşey olur nasılsa.

selmacım sen bu konuyu açtığında ben de içimi dökme fırsatı bulmuştum geçenlerde..sonra yazdıklarımdan dolayı vicdan azabı duydum..çünkü bu yazdıklarımı eşim okusa diye geçirdim içimden ve utandım..çünkü ben eşimi çok seviyorum.inan benim de senden farklı bir durumum yoktu. işin garip tarafı eşim tek erkek çocuk olmasına rağmen ailesinden hiçbirşey beklemedi....sana şunu tavsiye ediyorum..haklısın ama her doğru her yerde söylenmiyor..
Selmacım baksana Eşin bile kendince bir savunma geliştirmiş BEN OKUDUM diyor..belki de kardeşinin daha çok korunmaya ve kollanmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyordur..Eşinin burda ne kadar iyi niyetli olduğu aşikar..Eşin de herşeyin farkındadır ancak Ailesinden de bir beklenti içerisinde olmadığı için bu durum onu rahatsız etmiyor olabilir..
Ah be arkadaşım..Allah Elanın ve Eşinin canını sağ etsin..düğünlerine gittiğinde hiç üzülme, insanız ve bazen elimizde olmadan bu tür şeyleri dert ediyoruz ama sağlıklı düşündüğümüz zaman malın altının paranın pulun paha biçemediği servetlere sahibiz..(Allah korusun) Evlat ve Eş...

rida cım casser cim hazal cım haklısınız...içimi dökme gereği duydum ne bileyim..sağlıklı düşünüldüğünde dediğiniz gibi 3 kuruşluk şey için üzülmeye değmez...
okumamış değil aslında kendisinden kaynaklı okumak istememiş yoksa ki onu da eminim okuturlardı...şimdi işi iyi ama allah daha çok versin...
inşallah eşimde yakınlarım da okumaz o kızım beni de endişelendirdi bak şimdi...
allah a şükürler olsun sağlığımız huzurumuz için....
neyse beni dürtüp kendime getirdiğiniz için teşekkürler kızlar....

slm kizlar herkesi cok ozledim bebisler nasil umarim hersey yolundadir.cok guzel bi 2 hafta sonunda dun evime geldim.dogrusu nu soylemek gerekirse evimi cok ozlemisim turkiyede cok rahattim 2 hafta hic is yapmadimsunu cok iyi anladim annelerimizin hakkini asla odeyemeyiz.oglusumun pipiside iyilesti sayilir ama sislik daha gitmedii birazda yaraasi var herkese kucak dolusu sevgiler

selmacım vala kızlar aynı şeyleri yazmışlar zaten öneml olan mutlu olmanız ne önemivar bunların boşver canım allah mutlu etsin yeni çiifti allah utandırmasın düğünde güzel ol emi canım
bizimde kayınbabamların durumu müsait omasına rağmen herşeyimizi biz aldık vede kimseye karıştırmadık ne aldığımızı

selam kızlar nerden başlasam acaba fazla vaktimde yok neyse selmacım çok haklıısn canım insan ister istemez alınıyo bizde 3 eltiyiz hepimizin farklı bişeyi var büyük eltim kaçarak evlenmiş o çok dertli bişey almamışlar benimde kayınpederim hastaydı düğün istemedim nikah oldu içimde eziklik kaldı ama önemli olan eşimiizn ve çocuklarımız sağlığı mutluluğu takma canım boşver....ışılcım evet annelerin yeri bi başka benim çocuklar kırıyo döküyo benden çok o ilgilneiyo yardıma çağırıyorum ben giidceğim yerde tatilinin ii geçmesine sevindim..kızlar aklıma gelen bunlar hepinizi seviyor ve öpüyorum bide alperen yürüyo bi yerde dıurmuyo

maşallah gülhancım alperen yürümeye başladı demek :)) darısı bizimkilerin başına..biraz daha dikkat etmen gerekecek sanırım..ayaklanınca merak ettiği herşeye artık erişmenin haklı gururuyla ortalığı birbirine katmaması içten bile değil..

ah ridacım sorma bi yerde durmuyo ben evde arada youlunca beşiğe atıyorum ama başkalarının evinde durmak imkansız onu yapıyo diye muharremde yapıyo başım dönüyo resmen...amin canım darısı diğer arkadaşlarının başına:)))))))

canım meraba nasılssın muhammedcik nasıl
gülhancım alperene maşşalah
arda yürümüyo hiçde yürüyeceğe benzemiyo çünkü istediği herşeye yürümeden ulaşıyo çünkü:roflol:
ya b,de cins bi çoçuk dışarıdan hoşlanmıyo eve gelme istiyo dışadada beni yere bırak diyo emekleyeyeim diyo delümü ne:mymeka:

Merhaba arkadaslar...Kizlarin gelmesine az kaldi derken,annem aradi...Kayra hasatlanmis.2 gundur hafif hafif atesi vardi distendir diye dusunmustuk.Evelki gece atesi 40 olunce annemler acile goturmusler..Hemen fitil veemis,serum takmis dr.Kan tahlili ve idrar tahlili almislar.Sanirim turkiyede cocuk olumuyle sonuclanan bir salgin varmis.Ben takip edemedim .Dr ondan suphlenemisve 1gun hastanede kalmislar..
Allaha sukur kan tahlili temiz cikmis.Ama idrar sonucu 1 haftayi gecer demis..Simdi konustum annemle atesi hala suruyormus,fitile devam ediyorlarmis.Yarinda devam ederse tekrra gelin demis dr...

Burdayken hic boyle uzun surmezdi atesi.Oncesiyle beraber nerdeyse 5.gunu.Annem anlatti ben agladim ..Ne yapiyor dedim..Atesi cikinca gidiyo bi kosede uyuyo ,sonra klakinca ates hafiflemisse mercanla bogusuyo ,oynuyo,yine atesleniyo yine gidip uyuyo diyor annem..

Bu salgin hakkinda bisey bilen var mi?nedir,ne degildir?

elif çok geçmiş olsun ilk sende duydum salgın falan
üşütmüştür canım sen emiştin ya başka ülkede yaşayanlar üşütünce uzun sürüyomuş allah korusun meleğini üzülme bitanem yaaa

çok geçmiş olsun kayra ya çok üzüldüm..bende bir gece yaşadım kızım ateşlendi..çok kötü bir duygu...hareketli yerinde durmayan kızım yattığı yerde uyur olmuştu..(
allah acil şifalar versin..inşallah hemencecik atlatır...ayrı olmanız da kötü...allah sana çok sabır versin....
inşallah bu sıkıntılı günlerin hemen biter...gerçekten üzüldüm...

herkese merhabalar kızlar
elifcim çok üzüldüm inan. çok geçmiş olsun minik kayra ya...
şimdilik yok öyle bişi ama kızım enson öyle ateşlendi doktora götürdüğümüzde salgın var demişti
ateş 39 dereceydi.. ama bundan 1,5 ay önce falandı.. benimkide öksürmeye başladı yine yaa

kızlar siz nasılsınız iyi misiniz. keyifler yerindedir inşallah..

Slm kızlar uzun zamandır yoktum,yaz temizliği yaptım,havalarda güzelleşti Ulaş eve girmek istemiyor hiç,dışarıda bir mutlu değme keyfinekaydirigubbakcemile2

Artık hiç dur durak bilmiyor.Çekmeceler,dolaplar,çamaşır makinesi...her yeri kurcalıyor.Henüz yürümüyor,istese yürüyecek sanki,tek parmağını bir yere koyup ayakta duruyor,cesaretini toplayınca yürür pek üstüne gitmiyorum bende.

Hepinizi sevgiyle öpüyoruma.s.

eda cım nerelerdeydin böyle...ulaş a da aferin...ela da öyle tek eliyle tutunup istediğini yapıyor ama yürüme yok...
bizimkide başladı çekmece dolap evde ne varsa...
kızlar 2 gündür bizimkini gündüz uyutmak baya zorlaştı sizde böyle problem yaşıyor musunuz?yoksa yeni dişimiz mi geliyor nedir??

SELAM KIZLAR BENıM BıLGıSAYARIM YOK ARTIK KOMŞUMDAYIM SONBAHARDA TEKRAR BAĞLIYACAZ bebişleri hasta olanlar çok geçmiş olsun gizem geçmiş olsun memnun kalmışsın sevindim elif sizesde geçmiş olsun canım eneste 3 gün ateşlendi geçirdi ama selma sende üzülme aman boşver enes te bayağı yaramazlaştı kap kacak hep nyerlerde mutfakta kaçtane kupa bardak kırdı çekmecelerini teker teker açıp boşaltıyor 7 8 adım atıp oturuyor ama çok tatlı olmuş o dağıtıyor bende bişey demiyorum izliyorum kuşum bnim hepinizi öpüyorum hoşçakalın

uzuuuuun bir aradan sonra hepinize tekrar merhaba,
okul ev çocuk derken akşamları çok kısa bir süre göz atıp geri çıkıyordum. Bir şeyler yazmak için elimi klavyeye uzatıyorum sonra geri çekiliyorum. Aslında bulunduğum yerden dolayı biraz depresyonda gibiydim ama bahar gelince biraz rahatladım. Bir de bu aralar benim küçük cadı baya erken yatıyor benim de internete girmeye biraz vaktim oluyor. Öncelikle Elifciğim çocuğun için sana geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim inşallah en kısa zamanda şifa verir. Bu arada helin memeyi bıraktı galiba ben sebeb oldum. Hoş zaten çok da emme meraklısı değildi ama yine de hedefim en az bir buçuk sene idi.:çok üzgünüm: benim cadı çok fena ısırıyor geçen gün çok fena ısırdı ben de yanağına fiske attım güldü ve bir daha ısırdı hem de daha sert bir şekilde tekrar fiske atınca başladı ağlamaya 8 gündür emmiyor ne yaptım ettim her açtığımda ısırırarak çekiyor kendimi sıkıyorum ama bu sefer canımın acısından ağlıyorum kısacası emmiyor emmiyor :çok üzgünüm:
hepinize şimdiden hayırlı cumalar diliyorum :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…