2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

bebişlerin resimlerinin arasına sohbet eklemeyeyim bari.))))

valla sahura kalktık ezan okunana kadar bol bol su içeyim dedim bugün başlıcam Allah izn verirse inş. baktım nevar ne yok diye seni buldum canan yok o mışıl mışıl uyuyordur şimdi. en son 1.30 da filan buralardaydım oda açıktıda yazışmadık bugün erken uykum geldi yattım:)))

ahhh keşkem mışıl mışıl uyusaydımda kuzum hasta olmasaydı üşüttü sanırım hep kusuo emmiyoda düzgün şimdi uyuttum bi bakim dedim
Tuğbacım şimdiden orucunu allah kabul etsin

canancığım geçmiş olsun. senin üşütmendende olabilir. ben üşüttüğüm zaman benimkide kusuyor çünki. inş geçer biran önce.

ya kızlar bide bişey sorucam. buğra doğdu doğalı kokulu gaz çıkarıyor kakasıda kokuyor sizinde öylemi? burnumun direği kırılıyor. emzirirken kaçamıyorumda ciğerlerim iflas edecek sonunda.

Gecmis olsun,canan...Dr lar fazlayi cikartmayla kusmayi soyle ayiriyorlar.Eger agzinin kenarlarindan akiyorsa buna kusma demiyorlar...Eger ileriye havaya dogru ve miktar olarakda fazlaysa buna kusma diyorlar..1- 2gun surerse dr goturmende fayda var cunku mikrobik bir seyde olabilir...Tekrar gecmis olsun

Tuğbacım dediğin gibi ben üşüttüm oda etkilendi haliyle bugün biraz daha iyi dün gece nane limon yaptık biraz verdik o rahatlattı sanırım sonra uyudu.
Kokulu gaz çıkarma bizdede var ama sürekli deil bazen üşüttüğü zamanlarda oluyo ve nasıl bi koku yok böle bişe şuan bunu yaşıyorum benden etkilendi kuzu artık havalara güvenemem genelde elbise giyiyordum artık elbise giymicem hem kuzum için hem kendim için benimde böbreklerim çok ağrıyordu geçen doktora gittiğimde taş olduğunu söledi allahtan hamilelikte çıkmadı çok fena bi sancı böbrekte şimdi bide onu yaşıyorum

canancım geçmiş olsun canım benim ardamda hasta dün iftarda tuzlaya gittik arabada ceryana tutuldu galiba kusuyor ve burnu akıyor grip oldu yavruşum daha yeni uyuttum bakalım nekadar uyuyacak senin dediğin gibi keşke ben hasta olsamda yavrum hastalanmasa

canancığım büyük geçmiş olsun. abimden biliyorum taş dökme sancısını kafasını duvarlara vururdu. döktüde kurtuldu. inş sende atlatırsın bir an önce.

Saol canım aman sorma benim herşeyim ilginçtir ilk böbrek taşım olduğunda bi ağrı ama nedir bilmiyorum dokt. gittim tahliller ultr. herbişey yapıldı bişey çıkmıo doktor dedi bence bu bindebir rastlanan bi durum gizli apandist ve bidaha böle şiddetli ağrın olunca gel hemen ameliyat edicez seni dedi ne yapıcan doktora inanıyorsun ama ben bu sancıyı 1,5 ay kadar çektim kesseler beni canlı canlı osancıdan kesildiğimi hissetmezdim neyse yine çok ağrım bütü gece uyumamışım sabah tuvalete gittim yaparken çink die bi ses duydum bi baktım taş var annemi çağırdım sonra anladık taş dokt. aradım dedim doktorcum sen beni ameliyat edicen heveslendin ama benimki taşmış ay dio ben bi ihtimal ondan da şüphelenmiştim hadi bee doktorluk şüpheylemi olur. Şimdide aynı sancıları yaşarsam ayvayı yedim demektir

Sizede geçmiş olsun a.s. ahh benim yavrum daha 40 çıkmadan hasta olmuştu babasının sayesinde ceyranda kalmıştı ne fena o minicik burundan nefes alamaz ölüp ölüp dirilmiştim senağlama sonra bide 2. ayı dolduğunda hasta oldu çok dikkat ederim ben ama . Benim kızımın bağışıklık sistemi çok zayıf :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
canancım geçmiş olsun canım sıcaklarda ister istemez kalıyolar cereyanda bizimki hiç kusmz ama arada kustuğu zaman yoğurt gibi anlıyorum üşüttüğünü. tabi bizimde üşütmememiz gerekiyo artık kışın işimiz var zincirleme oluruz herhalde abisi ben sıayla(

günaydın kıslar. hasta olanlara geçmiş olsun. geçmişi okumaya vaktim yok. herkesi ve bebişleri öpüyorum

canancığım az kala boş yere kesecekti seni doktor demek. bi doktor nasıl ihtimal vermez anlamadım. o ağrıyı bana desen ben bie derim belki taş düşürüyorsundur diye :)) sahte dr heralde

ay ne bilim yaaa nerde enteresanlık var o beni bulur zatenn

günaydın....
iyi çok şükür fena değil biraz uykum var ocakta yemek var o pişsin yatıcam:)))) senin keyif nasıl iyimisin? beişte iyimi annesi?

iyi kardelencim. biraz üşütmüş herhalde benimkide hapşuruyor ve azcık burnu akıyor. ben de diyorum nerde üşütecek? ben çok dikkat ediyorum. bazen babanne çorapları çıkarıyor ondandır diyorum. onlar benden biliyor öyle işte.. lay lay lom

kızlar tünaydın.sabahtan beri iş bitmedi ki oturayım bilgisayar başına.ne zor işmiş anne olmak hem av işi hem yemek hem çocuk.valla olduğu kadar yapıyorum artık kendmi üzmeden.

hepinize selamlar kızlar nasılsınız bebişler nasıllar sizin keyfiniz oğlum uyumuşken girdim yazdıklarınızı hızlı bişekilde okudum ansaneri eşinin untmamasına çok sevindim insana çok koyuyo gerçekten unutunca
benimde ekim 14 doğum günüm bakalım bana ne hdiye gelcek eşim seneye bebiş ayaklanınca araba alcam diyo soruyorum ne alcan doğum günüde diye araba alcamya diyoartık hediyeyi unutucam galiba neyse aralarımız iyi bebişlerimizde iyi olsunda hediye bahane ama insan hatırlanmak istiyo bi gül bile olsa dimi yaneee

ben de burdayıııım. benim kızım 16 mayıs 2005 doğumlu.bebekleri yolda olan anne adaylarına Allah yardım etsin.hayırlı evlatlar nasip etsin.hepinizi öptüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…