2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar dün öğlen mahmudun kreşinde tanışma toplantısı vardı çok geç bitti oğlumu emzirmeye gidemedim ( bakıcıyı aradım mama ver dedim oda baya üzüldü yaa gelemiyomusun felan dedi napim işe döndüm öğleden sonra gittim emzirdim birazda sağdım.elektrikli pompamda dün akşam geldi bugün sağcam.yarın mahmuudn kreş malzemelerini okula teslim edicez pzt mercan gibi başlıcak benimde oğlum kreşe hayırlısı olsun.

ervuscum arayı bu kadar açma canım ben pek uzaklaşamıyorum burdan herkes nasıl neler yapmış merak ediyorum baya alıştım yaaaa

Canım hayırlı olsun inşallah mahmud çabuk alışır ve seni zorlamaz . iyi ki elektrikli almışsın pompayı çok rahat oluyor bende işe başladığımdan beri sağıyorum çok memnunum canım.

saadetcim medelanınkini aldım şu mini elektrikli pilli diyo ya o model sen memnunmusuun?

canım bende ondan kullanıyorum ve çok memnunum gayet güzel . eminim sende memnun kalacaksın.

aferin kız kardelen iyi demişsin kocana nedemek öyle ya yatağı terk etmek o onunda çocuğu sinir oldum yaaaaaaa

yesemin bende ilk doğum yaptığımda sütüm gelmemişti o pompadan almıştım çok memnundum çok güçlüydü ama aynısımı bilmiyorum ben 108 ytl vermiştim ama sadece 2 ay kullanabildim çünkü sütüm gitti elimden geleni yapttım ama gitti malesef çok üzülüyorum oğlumu emziremediğim için ölene kadarda içimde kalıcak

kimsecikler yomuuuu...............................................................

ben geldim ervuscuğum.
üzülme canım ya olsun senin elinde değildi ya sütün olmamayışı. sağlık olsun allah daha başka dert vermesin. şimdiki mamaların sütten farkı yokki canım

slm ervuscum ben varım...yazılanları takip ediyorum..her gün aynı işkence..öğlen eve gidiyorum şu sıcakta ..gittiğimde annem mama vermiş ve bebişim doymuş oluyor...memeyi reddediyor..yine sağdım ben sütü...ancak bu pompalılardan benimki..çok yoruluyorum..elektriklilerden alma olanağım da şu an için yok..bir sabah bir öğlen sağıyorum zaten..o da bazen doluyor bazen dolamıyor..
ervuscum oğlunun süt alamamasına üzüldüm..ama sen kendini çok fazla üzme elden bişey gelmiyor malesef..benim oğlum acıkınca alıyor memeyi yoksa almıyor..alıştı diye korkuyordum biberona ama bazen beni yanıltıyor... :))

oh bee hoşgeldiniz kızlarrr sonunda geldiniz
kızlar mamaların anne sütüne çok yakın olduğunu söylüyolar ama bilmyorum anne sütünün yerini bişey tutmaz tabi
keşke sütüm olsaydıda oğlumu emzirebilseydim
neyse kısmet eeee bebişler napıyo ek gıda vercekmisiniz
ben 4 gözle bekliyorum 4. ayımıızın gelmesini

valla benim oğlum dünden rağzı ek mamalara başlamaya. yemek yerken gözü elimde can atıyor ona vereyim diye. kucağıma aldığımda elime saldırıyor. dün yerken onun ağzına vereceğim bişey değildi kalktım yarım kaşık yoğurt yedirdim. sanki aylardır yiyor gibi nasıl istahlı yalanarak yedi anlatamam. benim tontiş obur sütüm var ama bayılıyor bişeyler yemeye veririm yavaş yavaş 10 gün kaldı şurada 4. ayımıza.

senin bebiş nasıl uslumu annesi gaz probleminiz felan varmı?

çok şükür gaz problemimiz bitti
ama sğrekli onunla konuşulsun ilglenilsinn istiyo tabi bende hiç iş yapamıyorm odada onu bırakıp gidince ağlıyo kardelencim bu arada adın neydi benim ismim serap kızlarrrr

ervus benim de sütüm olmadı doğduğundan beri mama yiyor kızım. evet artık mamalar annesütüne çok yakın bi problem olacağını sanmıyorum.
kardelen ben kızıma verebildiklerimi şimdiden veriyorum erken ama olsun benim kızmama yiyor erken başlasın. zaten 4. ay mamasına da 3 aylıkken başladık.

olsun canım kısmet üzülmeyelim
canım bu arada neler ve ne kadar veriyosun bana söylermisin?

çok şükür gaz problemimiz bitti
ama sğrekli onunla konuşulsun ilglenilsinn istiyo tabi bende hiç iş yapamıyorm odada onu bırakıp gidince ağlıyo kardelencim bu arada adın neydi benim ismim serap kızlarrrr

işin zor valla. serapcığım benim adımda tuğba.

aptamil milumil 2 ye geçtik biz 3 aylıkken 1 numaralıyı daha beğenerek yiyordu sanki şimdi ya sıcaklardan yada iştahı azaldı 3 saate bir 100 mg yiyor.

ervuş canım benimde oğlum aynı diyoki hiç kalkma yanımda ol konuş oyna kapı eşiğinden çıktığım gibi başlıyo vızı vıza
burada sütünün olmamasına üzülüm canım ya tabikide içinde kalacak ama unutacan

Canancim,betulcum su takvim iismi halledemedim .Bende resim koymak istiyorum.Ikinizinkinide denedim...Olmus goruniuyor,copy yapip,kontrol paneline yukleyince hic bir sey cikmiyor....Niye olmuyor yaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…