2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

yarın sabah yani yaklaşık 10 saat sonra bebeğim Allahın izniyle dünyaya merhaba demiş olacak. İnanılmaz bir duygu yoğunluğu içindeyim.:emir_bebek:Umarım herşey çok güzel gider ve bebeğimle sağlıklı bir şekilde en kısa zamanda evimizde oluruz. Hepinize hayırlı akşamlar..Dualarınızı bekliyoruummmma.s.

mayıs bebişlerimiz coğalıyor demek:dance: ne güzel canım,yarın bebeğin kollarında olacak...inşallah güzel sorunsuz bir doğum geçirirsin ve bebişini sağlıkla kucağına alırsın canım:1hug:

yarın sabah yani yaklaşık 10 saat sonra bebeğim Allahın izniyle dünyaya merhaba demiş olacak. İnanılmaz bir duygu yoğunluğu içindeyim.:emir_bebek:Umarım herşey çok güzel gider ve bebeğimle sağlıklı bir şekilde en kısa zamanda evimizde oluruz. Hepinize hayırlı akşamlar..Dualarınızı bekliyoruummmma.s.

Hayirli dogumlar canim.Allah senide yavruna kavustursun.Saatler sonra bu uzun surecin sonuna geleceksin.Dunyanin en guzel duygusunu yasayacaksin ve buyuk bir ihtimalle de bebisini ilk gordugun an aglayacaksin.Her dogum yapan arkadasla o ani tekrar tekrar yasiyorum ve hep agliyorum....Hayirli haberlerini bekliyoruz

canım şu saatlerde az kaldı yavruna kavuşmaya allh yardımcın olsun allh sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin canım

Gizemcim yeni takvimini nasil yaptin?Bende degistirmek istiyorum :sm_confused:
öncelikle allh kavuştursun canım sanada ayperinede
benim annemi bırakmaya niyetim yok
haftaya birlikte izmire döncez
eşimi çokkkkkk özleyecem ama annemsiz çoçouğa bakamıyorum annem susuturuyo annem ilgieniyor hep ben sadece besliyorum şimdilika.s

canım 7910.org diye bir site var ing ordan yaptım aynı gebelik takvimi yapar gibi doğum gününü yazıyon istediğin takvimi seçiyon iki pencere var ikinci pencerede bir kısmı kopyalıyosun şöyle bir kısım(ikinci kısım)
http://ticker.7910.org/as1cCtR0g410030MDA4MWR8MDAwMDI2NjdkfG-wbHVtIGFyZGFtIA.gif
kontrol panelinden detay bilgilerinize giriyosun en alttaki kilo boy cetveline yapıştırıyosyn

selaaam ben burdayım ve hala doğurmaya niyetim yok.daha doorusu kızımın gelmeye niyeti yok.drdan geliyorum.herşey normal.3.5 kilo civarında bi kızım olacakmış inşallah.drum izne gidicekmiş cuma günü salı dönecek inşallah o süreçte kızım süpriz yapmaz çünkü o zaman başka dra kalırız.2 günde bir nst ye giricem.bugünkü nst de sancılarım gözüktü ama bende tık yok gailba artık sancıya karşı duyarsızlaştım.bakalım kızım ne zaman gelecek?

amanınn canım inş drun gelene kadar geşmez kızın
ama canım çok tembel çıktı mayıs bebişleri gelmek istemiyorlar
benimkide sezeryan olmazsa gelmeye niyeti yokmuş dr öyle demiştinaniknanik
canım hayırlısı olsun inş sağlıkla kavuşursun yavruna

Merhaba arkadaşlar,

Şimdi muayeneden geldim..Benim oğluşta Betül'ün kızı gibi naza çekti kendini..Gelmeye hiç niyeti yok..Cuma tekrar kontrole gidicem..Doktor tehlikeli döneme girdin sezeryan olabilirsin dedi senağlama Ben hiç istemiyorum ama başka çarem kalmazsa mecbur sezeryan olcam artık..Offf offf...:çok üzgünüm:

Merhaba arkadaşlar,

Şimdi muayeneden geldim..Benim oğluşta Betül'ün kızı gibi naza çekti kendini..Gelmeye hiç niyeti yok..Cuma tekrar kontrole gidicem..Doktor tehlikeli döneme girdin sezeryan olabilirsin dedi senağlama Ben hiç istemiyorum ama başka çarem kalmazsa mecbur sezeryan olcam artık..Offf offf...:çok üzgünüm:

Normal doğumu nekadar istediğini biliyorum ama hiç canını sıkma ebrucuğum,hayırlısı ne ise ,durum neyi gerektiriyorsa o olsun canım...sende oğluşunda sağlıklı olsunda nasıl olursa olsun..:teselli:

kızlar ben geldim.
pazartesi sezeryan olucam diye hazırlandım ama oğlum bir süpriz yaptı. pazar gecesi sancılandım pazartesi sabah 7:57'de oğlum doğdu. daha sonra detayları anlatırım. herkese allah kolay bir doğum nasip etsin. normal doğumdan korkanlar varsa benimki inanılmaz kolaydı. bence korkularınızı yenini. hepinizi öpüyorum kızlar by

Mayıs bebişlerimiz rahatlarına cok düşkünmüş vallahii..keyifleri yerlerinde..anneleri catlamış,zorlanıyor hiiç önemsemiyorlar:eek:klava:
Aman kızlar hiiiç canınızı sıkmayın,gözünüzü korkutmayın,sonrra bebişlerin kalp atışları etkileniyor,strese giriyorlar:sm_confused:...

FONT]
kızlar ben geldim.
pazartesi sezeryan olucam diye hazırlandım ama oğlum bir süpriz yaptı. pazar gecesi sancılandım pazartesi sabah 7:57'de oğlum doğdu. daha sonra detayları anlatırım. herkese allah kolay bir doğum nasip etsin. normal doğumdan korkanlar varsa benimki inanılmaz kolaydı. bence korkularınızı yenini. hepinizi öpüyorum kızlar by

yeni minik bebeğimiz gelmişşş....:) sekertaş gözünaydın canım, Allah analı babalı büyütsün ..

Şekercim gözün aydın canım..Darısı bizim gibi bekleyenlerin başına İnşallah.. Allah bebişine sağlıklı, hayırlı, başarılı uzun ömürler versin canım.. Doğumunun kolay olmasına çok sevindim gerçekten..

Betülcüm bende oğluşu merak ediyom ama yüzünü göremedik bu kontrolde.. göbek çevresinden ölçtü doktor kilosunu falan..

kızlar merhaba 12.08.2008 saat 20.00 kızım damla dilam doğdu normal doğum yaptım 3 kilo doğdu çok güzel bir duygu allah herkese nasip etsin ama tek sorun var sütüm yok ve mama veriyorum :KK43: bebeğimde tam doymuyo ve sürekli gazlı zorda çıkartıyo sanırım mamadan inşallah sütüm gelirde böle şeylere gerek kalmaz herkesi çok öptüm.

Ayperincim sorma ya..Herkes sezeryanını oldu hatta iyileşti bizimkiler hem bekletiyolar hemde sezeryana doğru gidiyolar..Güya bu zamana kadar normal doğum için sabrettik..

Ama mayıs anneleri gerçekten ilginçliklere imza atıyor.. Kardelen gibi normal doğum diye gidip sezeryan olan arkadaşlarımızın yanında , Şekericimiz gibi sezeryan diye beklerken normal doğuran arkadaşlarımız ve açılmasına rağmen son haftasına kadar dayanmış Betülcümüz de var fisfisfis Yani herkes kısmetinde ne varsa onu yaşıyor..

Normal doğurayım diye gayrimeşru yollara başvurmaya bile başlıcam artık..jeyyar Oğluşum İnşallah üzmez bizide normal bir şekilde doğar..Doktorda korkuttu beni mekonyumunu yaparsa zehirlenebilir fazla beklemek tehlikeli diye..:çok üzgünüm:

kızlar merhaba 12.08.2008 saat 20.00 kızım damla dilam doğdu normal doğum yaptım 3 kilo doğdu çok güzel bir duygu allah herkese nasip etsin ama tek sorun var sütüm yok ve mama veriyorum :KK43: bebeğimde tam doymuyo ve sürekli gazlı zorda çıkartıyo sanırım mamadan inşallah sütüm gelirde böle şeylere gerek kalmaz herkesi çok öptüm.

Neysencim Allah bebişine hayırlı ve güzel bir ömür nasip eder inşallah canım..Keşke mama için acele etmeseydin..Çünkü bebek emdikçe sütün gelir ve artardı..Bence yorulmadan emzirme çalışmalarına devam et.. İnşallah düzene girecek..Bizede dua et olur mu ?? Bizde sorunsuz bir şekilde normal doğuralım inşallah. Damlayı bizim içinde öp:nazar::nazar:.:1hug:

hayırlısıyla kucağına bebişini ol güzelresim ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN...................

neysencim ve şekercim normal doğumla bebişlerinizi kucağınıza almışsınız öncelikle size geçmiş olsun ve bebişlerinizi Rabbim analı babalı büyütsün bahtlarını açık olsun...öpüyorum sizleri....darısı başımıza..
ben yarın saat 2 gibi sezaryene giriyorum..hepinizde dua bekliyorum..biraz korkum var çünkü..bebişin suyu azalmış, harektleri de azaldı..dualarınıza ihtiyacım var...

betülcüm ve ebrucum rabbim gönlünüze göre versin. ben de çok direnmiştim normal doğum için ama Allahın dediği oluyor..belki de böylesi hayırlıs bizim için..sizin için dua ediyorum. dilerim normal bir şekilde sağlıkla kavuşursunuz bebişlerinize dualarınızı eksik etmeyin canlar..

kızlar ben geldim.

Canim hosgeldin aramiza.Hayirli olsun.Normal dogumun oncusu sen oldun sanirim.Perdeyi actin darisi diger bekleyenler ozellikle Ebru'nun basina :dance:

Canim Allah anali babali butmeyi nasip etsin.....@kardelencim@ nerelerdesin .Hadi gelde hem guzel haberlerini alalim senden .hemde listemizi senlendirelim yeni dogan kucuk mucizelerimizle.:teytey:

X