''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

ya yollamaya çalıştım ama bilmeme başarılı oldum mu geldimi resmim acaba

Ya ben yollayamadım yardım adresi kabul etmiyo...........

mrb bersule boyle bi yarisma yaptiginiz icin tesekkurler bakalim k.k uyelerinden kim guzelmis ,bu resimleri bizlerde gorebilcezmi ,oy verebilcezmi
bende gonderdim resmimi umarim gelmistir geldiyse yazarsan sevinirim canim optum

Bende katılmak ıstıyorum arladaşlarr...ber ben senın özeline gonderıyorum resmımi

mrb bersule boyle bi yarisma yaptiginiz icin tesekkurler bakalim k.k uyelerinden kim guzelmis ,bu resimleri bizlerde gorebilcezmi ,oy verebilcezmi
bende gonderdim resmimi umarim gelmistir geldiyse yazarsan sevinirim canim optum

Ben teşekkür ederim:)
Evet fotonuz gelmiş adrese,sorun yok..
Tüm fotoları oylamaya açtığımızda herkes görüp oy kullanabilecek..Başvuru henüz bitmedi..Ben yine sizlere duyuru yapacağım oylama konusundayerimseniben

benimkide geldimi canım...???:uhm:

bende geldim fıstıklar... ona göre yanii.... a.s. :roflol:

berşule abla bende yollayamadım ama özel mesal atıyorum.. alınca haber verirsin umarım... a.s

Berşule cnm ben sana foto yolladım eline ulaşmış da ben nicimi değiştirdim cnm elanora1001 di ^*^ela^*^ oldu

ehehe kk da yarışma olması kk hatunlarının kocalarına yarayacak anlaşılan, herkess daha güzel olmak için yok kaynak, yok bakım bilmem neyin yapacak. Kocalarınız aa bizim kk tiryakisi hatun nasıl olduda pc den başını kaldırıp kendine baktı diye şaşırıp kalacak. :) KK güzellik yarışmasının diğer adıda erkeklere mutluluk zamanı diye ilam edilebilir :)

Benim resmim geldimi berşule???Bilgi verirmisin?

Ben sabırsızlanmaya başladım. Hepinizin güzel olduğundan emin olmakla birlikte, en güzeli merak etmekteyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…