''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

Bersule abbacim....tatlicadiarzu

Bisey soracam....
Simdiiii...bu yarismaya bugüne kadar kac foto yollandi...?
Ve fazla olduysa nasil olacak...?

ben gönderdim ama gelmemeiş benim msn ingilizce olduğu için yollamayı beceremedim başkasının adresiyle yollasam olur mu..

ablacım ya ben yanlış resim yolladım zsaten yollamayıda bi türlü beceremiyodum ama galiba bu sefer yolladım ama oda yanlış resim oldu tekrara yollayabilirmiyim..o yolladığım tam yüz değil daha yakın yüz resmimi yollamak istiyorum olur mu

sağ yanağımın üstünde kocaman bi sivilce çıktı yalan oldu bu yarışmadasenağlamasenağlama

Berşule cnm ben sana foto yolladım eline ulaşmıştı da ben dün nicimi değiştirdim cnm elanora1001 di ^*^ela^*^ oldu herhangi bi sorun olurmu cnm

fazla olursa nolcak olmazsa nolcak?
çıkacakmısın yarışmadan. fazla o zaman canım tatlicadiarzu

Benim cikmam senin isine yarayacak demi özo kafa....
Avucunu yalarsin cikmiyooommmm....tatlicadiarzu

Arkadaşlar bu sefer ciddiyim..
Ben en az üç kez bu başlık içinde geyik muhabbeti yapmayınız,soruları kaçırıyorum diye uyarı yaptım..Her seferinde tamam denildi ama bilinen okundu..

Ben bunun sebebini merak ediyorum lütfen bana açıklar mısınız?..

Bersule abbacim....tatlicadiarzu

Bisey soracam....
Simdiiii...bu yarismaya bugüne kadar kac foto yollandi...?
Ve fazla olduysa nasil olacak...?

44 foto oldu..Daha önce bu sayıyı geçen bebek çocuk foto yarışması olmuştu..Az fazla bişey değişmiyor..Başvuru bitince ney nasıl olacak duyuracağım:)

Olur yolla tabi..Ama nickini eklemeyi unutma..

sağ yanağımın üstünde kocaman bi sivilce çıktı yalan oldu bu yarışmadasenağlamasenağlama

O zaman başka bahara.)

Berşule cnm ben sana foto yolladım eline ulaşmıştı da ben dün nicimi değiştirdim cnm elanora1001 di ^*^ela^*^ oldu herhangi bi sorun olurmu cnm

Önceden yazmıştım zaten foton elimde,nickini de değiştirdim:)

Evet gelmiş sana ait foto,onu mu değiştireceksin?
Tamam diğerini yolla o zaman..Aman dediğim nick yani rumuz eklemeyi unutmayerimseniben

Haftasonuna kadar fotolarınızı gönderebilirsiniz:)
Pazartesi günü adayları oylamaya açarız,bir hafta oy kullanıp,jüri sayesinde sonuca gideriz arkadaşlar..

ya bu fotoları süslenipdemi çekicektik acaba?makyajlı fln.ben gayet basit bir foto yolladım.ev halimii(

ya bende ööle normal bi resim yolladım süslü yollamadım.. amaan boşver filizim olduğumuz gibiyiz işte.. a.s. yerimseniben

makyajli herkes guzeldir onemli olan dogal ve sadelik..

evet doğru söylüyosunuz arkadaşlar,bizdemi oylayacağız resimleri..

ya bu fotoları süslenipdemi çekicektik acaba?makyajlı fln.ben gayet basit bir foto yolladım.ev halimii(

Olsun canım ya:)Maksat eğlenmek,kraliçe seçip,Azra Akın'dan taç giydirmeyeceğiz ya:)

ya bende ööle normal bi resim yolladım süslü yollamadım.. amaan boşver filizim olduğumuz gibiyiz işte.. a.s. yerimseniben

Kesinlikle aynı fikirdeyim:)

makyajli herkes guzeldir onemli olan dogal ve sadelik..

ablacım ikinci kez yolladım resmimi nasıl geldimi..

Evet aldım son gönderdiğini ve değiştirdim diğeri ile:)Sorun yok meleknisa..

evet doğru söylüyosunuz arkadaşlar,bizdemi oylayacağız resimleri..

Evet fotolar oylamaya açıldığında üye olan herkesin oy kullanma hakkı var..

bende yolladım haberiniz ola.
kararsız kaldım naapsam acep diye ama dayanamadım yolayıverdim eğlencesine
hadi bakalımsengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…