2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Neyse güzel bebişlerin güzel annişleri ve betülcüm a.s.ben bi oğlumla hasretleşip geliyim görmedende duramam ben yakişiklimi... :teytey:Bi bakalim iyimi hali vakti nasil öğrenelim gelir anlatiriim bir saate kadargamyoncuiremsugamyoncuiremsu:emir_bebek:

öncesimi kalmıs kızz 1,5 ay kaldı surda doguma..
dogucagı gun mu gelsın odası.. :roflol:
mobılyacılar odayı monte etmeye gelmısken altınını da takarlar barı bebısın.. :roflol:

tamam canım geldıgınde yaz..
bende derse gidicem bırazdan artık aksama okurum..
oğlusuna selam soyle öpüyorum ıyı haberlerle gel inş.. :))

:
ana sende tersten baslamıssın hakkaten.. :roflol:
oda takımını hazır alıcaksanız yanı çilek ten almak gıbı hemen gelır sanırım o kadar bekletmez havalandırmaya vakıt kalır..
ama siparişl olucaksa 30-45 gun arası sure verıyorlar.. :bbo:
bız 6,5 aylıkken gıttık adam bıze gec kalmıssınız dedı sıkıstırdık 30 gun e kabul ettıler..
geldı hala havalanıyor anlıyacagın...
elinizi cabuk tutun bacıı.. :eek:klava:

AAAA ŞAŞIRDIMlaelaelaelaelae İNAAN 45 Mİ GÜN MÜ BENDE 1 HAFTA SONRA GELSİN DİODUM AAA ÇİLEKTEN ALMAM ZATEN BUDA BÜYÜK Bİ SİTELER DİE MOBİL. MAĞZALARI VAR ORAYA GİDİP BEĞENİP ALCAM SENİN Kİ SADE Mİ BEBEKLİ SÜSLÜ FALAN MI:CüvCüv:

:

AAAA ŞAŞIRDIMlaelaelaelaelae İNAAN 45 Mİ GÜN MÜ BENDE 1 HAFTA SONRA GELSİN DİODUM AAA ÇİLEKTEN ALMAM ZATEN BUDA BÜYÜK Bİ SİTELER DİE MOBİL. MAĞZALARI VAR ORAYA GİDİP BEĞENİP ALCAM SENİN Kİ SADE Mİ BEBEKLİ SÜSLÜ FALAN MI:CüvCüv:

bende modoko dan aldım ıste..
oralar hep sipariş uzerıne yapıyor o bakımdan dedım bende..
cok suslu degıl canım.. takımın genelı beyaz uzerıne toz mavi, yeşil ve sarı renkler var alta dogru..
şirin bırsey esımle baya begendık aldık..
resımlerını cekıcem zaten su halısıda tamamlansın koyarım buraya..

ya arkadaşlar sizin doğumunuza daha var neden acele ediyosunuz oda takımı için bir sağsalim doğsunlarda herşeyleri alınır gelir sırayl acele etmeyin..............

benim kıyafetleri hazır benim gecelik vs. hazır sadece beşikleri yok onlarda doğuma yakın alınacak..........sitres yapmayın.

ya arkadaşlar sizin doğumunuza daha var neden acele ediyosunuz oda takımı için bir sağsalim doğsunlarda herşeyleri alınır gelir sırayl acele etmeyin..............

benim kıyafetleri hazır benim gecelik vs. hazır sadece beşikleri yok onlarda doğuma yakın alınacak..........sitres yapmayın.

yok canım oda takımını almayı dusunenler suan gec kalmıs oluyorlar..
dedıgım gıbı belli bır havalanma suresı var.. bebek doguncamı gelicek.. bır de o telasla onunlamı ugrasıcak ınsan..
ama oda yapmayı dusunmeyenler ıcın acele edıcek bırsey yok dedıgın gıbı..

KIZLARRRRRRRRRRR
Carefoura bakın ..şimdi lazım değil amaaaa yakında olacak orkid 40 lı paket indirime girmiş...ben bugün aldım görmüşken nasıl olsa lazım olacak diye....

yaaa oğluumm sen aşağı don nolur anneni üzme... senağlama
ben normal istiyorum allahım lutfen.. :Saruboceq:

Selam kızlar;
betülcüm aynen bende normal istiyorum ama benimkide şu anda yukarı doğru. Yani 27.haftada aşşağıdayken 31.haftada yukarı dönmüştü.Yarın doktora gideceğiz yine inşallah dönmüştür bu sefer... Ama göbeğimde ve karnımın sağ tarafında kabarıyo geriliyo falan çok canım yanıyo, uyuyamıyom.Doktorda kafa yukarı olduğu için demişti. İnşallah dönmüştür ..Allah gönlümüze göre ve kolay doğum nasip etsin arkadaşlar...:nazar:

sabah tam sizinle yazisirken siteye giremedim bidaha ,bugunlerde site yavasladi yine..bende bugun yavas yavas halilarimi hali yikama makinasiyla yikiyorum ,biraz dinlenmek icin mola verdim..
benim bebegim ters dönmüs ama bendede haeket edince acitma yapiyor ,aayy insallah herkesin gönlüne göre dogum olur ..
hetcik gecmis olsun canim ,sasirdim inanki ,ay bu kadinöarin cektikleri gercekten ,insan hapsuramayacakta korkudan ,insallah gözlerin eski haline döner..allah korusun yaa..
neyse ben yine isime devam edeyim yoksa oturdukca kalkamayacagim yerimden ...aksama görüsürüz

kızlar merhaba işyerinde çok yoğunum o yüzden fazla takip edemedim eeeeeeee haftaya cuma izne ayrılıyorum :-) bu arada bende bebişin mobilyalarını modokodan aldım ama hazır olduğu halde pazartesiye ancak istedim çünkü evimizden taşınmayı düşünüyorduk kafamıza göre bir ev bulamayınca evde oturma odası ve çalışma odası olarak kullandığımız odayı iptal ettik dün akşam odayı boşalttık
haftasonuda odayı temizleyeceğiz inşallah pteside bebişimizin odası gelecek ama iş bitmiyor bir türlü
daha eşyalar yıkanıcak ütülenecek yerleştirelecek hastane çantası hazırlanacak
benim kadar tembel olanınız var mı aranızda bugün 34. haftam bitti :-)

Selam kızlar;
betülcüm aynen bende normal istiyorum ama benimkide şu anda yukarı doğru. Yani 27.haftada aşşağıdayken 31.haftada yukarı dönmüştü.Yarın doktora gideceğiz yine inşallah dönmüştür bu sefer... Ama göbeğimde ve karnımın sağ tarafında kabarıyo geriliyo falan çok canım yanıyo, uyuyamıyom.Doktorda kafa yukarı olduğu için demişti. İnşallah dönmüştür ..Allah gönlümüze göre ve kolay doğum nasip etsin arkadaşlar...:nazar:
nunucum biz senle aynı zamanda bekliyorduk galiba benim bebiş aşağıya dönmüş normal istiyordum hiçte korkum yoktu ama son 2 günde 2 arkadaşımdan normal doğumla ilgili
bir iki şey duydum korkmaya başladım ama yinede normal istiyorum inşallah hepimiz çokk kolay doğum yaparız

sabah tam sizinle yazisirken siteye giremedim bidaha ,bugunlerde site yavasladi yine..bende bugun yavas yavas halilarimi hali yikama makinasiyla yikiyorum ,biraz dinlenmek icin mola verdim..
benim bebegim ters dönmüs ama bendede haeket edince acitma yapiyor ,aayy insallah herkesin gönlüne göre dogum olur ..
hetcik gecmis olsun canim ,sasirdim inanki ,ay bu kadinöarin cektikleri gercekten ,insan hapsuramayacakta korkudan ,insallah gözlerin eski haline döner..allah korusun yaa..
neyse ben yine isime devam edeyim yoksa oturdukca kalkamayacagim yerimden ...aksama görüsürüz

bu halinle bi de halı mı yıkıyorsun ya..aman dikkate et canım kendine...

canım geçmiş olsun, kustum deyince yazayım dedim.

geçen ay bi akşam sağ gözümün görmediğini farkettim. doktora gittik görme merkezinde kanama olmuş, görmem %10 a indi, sebebi için kusma esnasında oluşabilecek basınç, tuvalette ıkınmak, şiddetli hapşırma öksürme olabilir dendi, hamilelerde karında oluşan basınçtan dolayı risk daha fazla olur dediler. üç gün hastanede kontrol altında kaldım,
daha sonra görmem % 50 ye şimdi de % 70 e çıktı daha iyi olmasını bekliyorum :KK43:
hepinize sağlıklı hamişlikler diliyorum.

Canım geçmiş olsun. Anammm bi basıç neler çıkarıyor ya.. bende hapşururken tutuyorum 2-3 kez öyle oldu, başı ağrıdı sanki. Eşim falan da bağırdılar tutma, bebeğe bişey olur diye , çok korktum o gün. Ayy Allah korusun ya. Bıdıklarımıza bişey olmasın, Allah korusun onları.

X