2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

mukora canım benim yazımı okumadın sanırım dedimki birbirimize yakınız tanışalım görüşelim demiştim istersen tabii. kızlarr bende ev baktım geldim ama yok iştee yok yokkk.

mukora canım benim yazımı okumadın sanırım dedimki birbirimize yakınız tanışalım görüşelim demiştim istersen tabii. kızlarr bende ev baktım geldim ama yok iştee yok yokkk.

ev aradığını biliyorum canım aklımda ama ben nasıl bir ev istediğini bilemiyorum kendi
baktıklarımdan yönlendirebilirdim, bende görüşmek isterim canım haftaya cuma da izne çıkıyorum zaten

ev aradığını biliyorum canım aklımda ama ben nasıl bir ev istediğini bilemiyorum kendi
baktıklarımdan yönlendirebilirdim, bende görüşmek isterim canım haftaya cuma da izne çıkıyorum zaten

canım özelden msj at istersen. ben arkadaşlarıma eklemiştim kabul ettiysen ben mail adresimi yollyayım sana. ben yakacık,soganlık farketmez 500-600 ytl arası kirası olan 3+1 bir ev arıyorum işte tatlım.

tüm anniş ve bebişlere iyi akşamlar,sevgiler..öpücükleeeeerrra.s.
nasılsınızzz

ii akşamlar kızlarrr ben de burdayım ama biraz kafam yerinde değil sersem gibiyim 3 gecedir uykusuzluk çekiyorum şimdi de başım ağrıyor...

ii akşamlar kızlarrr ben de burdayım ama biraz kafam yerinde değil sersem gibiyim 3 gecedir uykusuzluk çekiyorum şimdi de başım ağrıyor...

selamm.benimde oğlum ne yana yatarsam o taraftan baskı yapıyoo.sıcaklarda felaket etken ama en çokta tuvalete gitmekten sürekli uykum bölünüyoo:icecream: olsun! bebişlerimiz iyi olsunda.
yakışıklımı görmeye tam 10 gün kaldı.
ben de merak ediyorum 15te gel diye ne zaman söyleyecek dr..bir de bu gidişimle birlikte aklımdaki önemli biçok soru cevaplanmış olacak.
doğum yeri,şekli ve zamanı gibi..

selamm.benimde oğlum ne yana yatarsam o taraftan baskı yapıyoo.sıcaklarda felaket etken ama en çokta tuvalete gitmekten sürekli uykum bölünüyoo:icecream: olsun! bebişlerimiz iyi olsunda.
yakışıklımı görmeye tam 10 gün kaldı.
ben de merak ediyorum 15te gel diye ne zaman söyleyecek dr..bir de bu gidişimle birlikte aklımdaki önemli biçok soru cevaplanmış olacak.
doğum yeri,şekli ve zamanı gibi..

alin senin de mi randevun 11 ağustosta benimki de o gün, ben de sabırsızlıkla bekliyorum o günün gelmesini bu arada benim dr hala ayda bir çağırıyor bakalım bu sefer yine bir ay sonraya randevu verirse doğurmaya giderim artık :roflol:

kızlar prof. doktordan geldim.şuan bebeğin alınması çok acil değil dedi.ancak haftada 2 kez nst ve amniyon sıvısı takip edilmesi gerek dedi.kendi dr. a da ona göre rapor yazdı.ancak zayıf bebek olcak dedi. tabi ne kadar geç olursa okadar ii olur.zamanına kadar dayanmaz dedi.
ancak yine de belirsizlik var.tedirginim.allaha şükür yine de hemen alınacak demedi.1 -2 hafta ne kadar karnımda kalırsa o kadar ii..inş.daha fazla kalır.

evet fıstığım 11 ağustos p.tesi saat 13.00 de
gün sayıyorum yaa kilosunu merak ediyorum ösledimde:çok üzgünüm: küçük boncuğumu.
dimi ya 15 te gel desinler artıkkkkk

kızlar bugün üzücü bi haber aldım.bi tanıdığın bebeği olmuştu yeni.
3 günlükken topuktan kan alınırmış ya ,onların sonuçta herkesinki gibi ankaraya gönderilmiş.eğer sorun yoksa geri dönmüyolarmış,ama bu bahsettiğim bebek için aramışlar ve bebeğinizde zeka sorunu olmasından şüpheleniyporuz demişler (Allahım esirgesin) aile tekrar tahlil ve sonuç istemiş onu bekliyolarmış.dr bence iyi bi dr değil ama ne olursa olsun bu farkedilemeyebiliyomuş.fziksel olmadığı için.Allahım bizim yavrularımızdan esirgesin.. ya çok korkuyo insan bi aksilik olursa,bi yanlışlık varsa diye.
Ben önce allahıma sonra doktoruma güveniyorum.
inşallah iyi olurlarr:Saruboceq:

kızlar prof. doktordan geldim.şuan bebeğin alınması çok acil değil dedi.ancak haftada 2 kez nst ve amniyon sıvısı takip edilmesi gerek dedi.kendi dr. a da ona göre rapor yazdı.ancak zayıf bebek olcak dedi. tabi ne kadar geç olursa okadar ii olur.zamanına kadar dayanmaz dedi.
ancak yine de belirsizlik var.tedirginim.allaha şükür yine de hemen alınacak demedi.1 -2 hafta ne kadar karnımda kalırsa o kadar ii..inş.daha fazla kalır.

inşallah güzelim anne karnındaki bir saat dışarıdaki güne bedelmiş.ama kendini üzme sakın yeterki sağlıkla gelsin bebişin.zaman daha sonra gelir.sen ona iyi bakarsın hemen toparlanıryerimseniben.sütünle çok çabuk kapatır aradaki farkıa.s

hoşgeldin muscan geçmiş olsun doktorun dedikleri biraz da olsa iyi bence hemen alınacak dememiş ve kendi doktorun da iyi bir doktormuş profesör ile aynı teşhisi koymuştu... bebeğin bir süre daha duracak annesinin karnında çok şükür... bu arada gelişmesinin ilerlemesi için tavsiyede falan bulunmadı mı şunu yap bunu yapma diye mesela

gün sayıyorum yaa kilosunu merak ediyorum ösledimde:çok üzgünüm: küçük boncuğumu.

3 günlükken topuktan kan alınırmış ya ,onların sonuçta herkesinki gibi ankaraya gönderilmiş.eğer sorun yoksa geri dönmüyolarmış,ama bu bahsettiğim bebek için aramışlar ve bebeğinizde zeka sorunu olmasından şüpheleniyporuz demişler (Allahım esirgesin) aile tekrar tahlil ve sonuç istemiş onu bekliyolarmış.dr bence iyi bi dr değil ama ne olursa olsun bu farkedilemeyebiliyomuş.fziksel olmadığı için.Allahım bizim yavrularımızdan esirgesin.. ya çok korkuyo insan bi aksilik olursa,bi yanlışlık varsa diye.

işte benim en çok korktuğum konu da bu ya bebeğimin zekasında veya gelişiminde bir problem varsa ve doktor farkedemediyse diye çok korkuyorum bunu doğumdan sonra öğrenmek bir anne için ne kadar acı olur...
Allah yavrularımızı sağ salim aklı fiikri yerinde eli ayağı düzgün bir şekilde kucağımıza almak nasip etsin sonrasında da hayırlı uurlu ömürler versin inşallah....

canım geçmiş olsun.hayırlısı ile bebişini al kucağına.

canım yok ilaç falan etkisi yok dedi.bu benden kaynaklanan birşeymiş.gerçi bir çok damarlar olumlu şimdilik.1-2 damar biraz problem ama bebek oksijen alıyor önemli olan bu dedi.sürekli kontrol et hareketlerini dedi.bebeğin normal kiloda doğmasını artık beklemiyoruz ne yapalım küvezlik kadar küçük olmasında..

canım yok ilaç falan etkisi yok dedi.bu benden kaynaklanan birşeymiş.gerçi bir çok damarlar olumlu şimdilik.1-2 damar biraz problem ama bebek oksijen alıyor önemli olan bu dedi.sürekli kontrol et hareketlerini dedi.bebeğin normal kiloda doğmasını artık beklemiyoruz ne yapalım küvezlik kadar küçük olmasında..

Canım yaa neyse seninkide küçük vbebek olsun, çok tatlı olur hem :)
bende yarın dr a gideceğim benimde tansiyonum yüksek ve bakalım benim bebek besleniyormuymuş onu göreceğiz..
Bebek hareketleri konusunda ne dedi? günde en az kaç kere oynaması gerek gibi bişey söyledi mi?

Canım o tahilide çok hata yapıyorlarmış, hatta bu sayı hamileyiz.biz dergisinde de bile bahsi geçiyor bu konunun.Umarım hatadır ve bebek sağlıklıdır...

bridem bana da ilerleyen zamanda tansiyonum yükselebilir dedi. ölç arada dedi.ben de korktuğumu ya birden çok yükselirse dedim.yok önceleri belirti verir.dedi.gerçi benim de arada 13-14 oluyor.yani biraz da beni de olumsuz etkiler diye korkuyorum şu tansiyon.
allahım hepimizin sorunsuz doğurmasını nasip eyler inş.

kızlar ben çıkıyorum.ikiz kardeşim 2,5 yaşındaki oğluyla bana geldi.kalacak bir hafta falan bana moral olucak..

ya ben deli gibi kaşınıyorum layhayhoy
kaşımıcam kaşımıcammm.

bu arada yazmayı unutuyorum iki gündür.
iki gece önce rüyamda gördüm neredeyse hepinizi.yüzlerinizi hatırlamıyorum ama
aynı apartmanda komşuymuşuz :1hug:
hehe ne güzel olurdu dimi yaa
-dur ben bir de papatyama sorayım..hicraaaann kız naptın?
-hu huuu betüüüll ! hilarya hadi bana gelin kahve içelimmm
kızlar hadi hep beraber yürüyüşeee..
valla ne iyi olurdu:dance:

X