2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bu halinle bi de halı mı yıkıyorsun ya..aman dikkate et canım kendine...

deryacim ne yapayim mecbur benim yardim edicek insanim yok burda ,kadin tutsam kadina is birakmiyorum ,oyle degil boyle derken ben yine yapiyorum..en iyisi yavas yavas kendim yaparim dedim ama cok yoruldum ..olsun temiz oldu halilar..simdi birkac gun dogru duzgun is yapamam ancak dinlenirim ...
muscan cok sevindim canim ,bugun hep aklima geldi acaba alirlarmi bebegi diye cok sukur ..sende hep faydali seyler yemege calis ,belki bebegin azda olsa kilo almasini hizlandirirsin..

alin gercekten uzucu haber ,allah herkese saglikli evlatlar nasip etsin ..insallah hatadir ,yanlis teshisdir ...ruyanda hayir olsun canim..ayy bu ruyalar her aksam bende de pembe dizi gibi ,hic bitmiyor ruyalarim...bu arada kasinti gobegimde heralde ,hafife alma ,doktoruna soyle ,allah korusun hicranda nasil gebelik alerjii cikti ,sendede cok ilerlerse dr a soyle canim..gecmis olsun

bridem bana da ilerleyen zamanda tansiyonum yükselebilir dedi. ölç arada dedi.ben de korktuğumu ya birden çok yükselirse dedim.yok önceleri belirti verir.dedi.gerçi benim de arada 13-14 oluyor.yani biraz da beni de olumsuz etkiler diye korkuyorum şu tansiyon.
allahım hepimizin sorunsuz doğurmasını nasip eyler inş.

canım tansiyonunu önlem olarak tabi ki ölçtür ama sakın endişeye kapılma.ben de ilk zamanlarda çok telaşlıydım ve sürekli yüksek çıkıyodu.doktor dedi ki panik yapıyosun odan oluyor.sakin ol ve olumlu şeyler düşün.

Günaydın herkese ben bugün öğlen doktora gideceğim, içimdi bir sıkıntı var, içime fenalık basıyor.gecede uyuyamadım korkudan, tansiyonum hep yüksekti ya bebek kilo almamışsa ya sıkıntıdaysa diye kurup duruyorum.
Umarım herşey yolundadır...

günaydın canım nasılsın böyle stres yaparsan bebeğinde üzülür annesi sen sıkılma ki bugün güzel haberlerini alasın tamam mı tatlım:)))))))))))

gunaydın kızlar...
yıne hareketsız burası.. fisfisfis
bride guzel haberler alırsın ınsallah bende oğlumu cok özledım en son randevum 29+0 daydı taa... :çok üzgünüm:
kilosu ne kadar olmustur boyu saglıgı cok merak edıyorum ama ancak bır dahakı cumartesıye gıdecegiz heralde.. :çok üzgünüm:

günaydın herkese kızlarr. benimde gittiğim özel hastane ssk ile anlaşmasını bitirmişti. şu anda aklım çok karışık kızlar. 2 alternatifim var birincisi devlet hastanesinde tavsiye dilen bir doktor var ya doğuma kadar onun özelline gidicem doğumumuda devlette yappıcam. ama bu doktor normal doğuma gelemiyor devlette olduğu için ama sezeryan olursam gün belirliyormuş nöbetine denk düşürüp sezeyana girebiliyomuş. ikinci seçenek burda medikal park açıldı ssk ile anlaşmalrı devam ediyomuş muayeneleri çok düşün ssk lya 16 ytl doğum da düşükmüş ama onu tam öğrenemedim. yanlız doktorlarını araştırdığım kadarıyla inetrenetten araştırdım haklarında bazı kötü haberler var işte bir tanesi yanlış kürtaj yapmış zamanında devlet hastanesinde çalışırken. birinin doğumu problemli olmuş mahkemeye vermişler işte biri taa erciyes üniversitesinden mezunnn toplam 7 doktor var hepside içime sinmedi ben ne yapsam yaaa kerdi çekip eski gittiğim yerdemi yapsam. çok üzgünüm ben yaaa

Günaydın herkese ben bugün öğlen doktora gideceğim, içimdi bir sıkıntı var, içime fenalık basıyor.gecede uyuyamadım korkudan, tansiyonum hep yüksekti ya bebek kilo almamışsa ya sıkıntıdaysa diye kurup duruyorum.
Umarım herşey yolundadır...

iyi haberlerini bekliyoruz canım hiç sıkıntı yapma kendine yüzdük yüzdük allah şükür kuyruğuna geldik gibi bişeyyy gelir gelmez haber verrr :nazar:

herkese günayydınnn güzell bir gün diliyorumm. muscan bebegin umarım annesinin karnında kalabildigi kadar kalıp saglıcakla gelir inşllah. ayten canım sende en iyi kararı sen vereceksin hangisi içine sinecekse ona git bence.

günaydın herkese kızlarr. benimde gittiğim özel hastane ssk ile anlaşmasını bitirmişti. şu anda aklım çok karışık kızlar. 2 alternatifim var birincisi devlet hastanesinde tavsiye dilen bir doktor var ya doğuma kadar onun özelline gidicem doğumumuda devlette yappıcam. ama bu doktor normal doğuma gelemiyor devlette olduğu için ama sezeryan olursam gün belirliyormuş nöbetine denk düşürüp sezeyana girebiliyomuş. ikinci seçenek burda medikal park açıldı ssk ile anlaşmalrı devam ediyomuş muayeneleri çok düşün ssk lya 16 ytl doğum da düşükmüş ama onu tam öğrenemedim. yanlız doktorlarını araştırdığım kadarıyla inetrenetten araştırdım haklarında bazı kötü haberler var işte bir tanesi yanlış kürtaj yapmış zamanında devlet hastanesinde çalışırken. birinin doğumu problemli olmuş mahkemeye vermişler işte biri taa erciyes üniversitesinden mezunnn toplam 7 doktor var hepside içime sinmedi ben ne yapsam yaaa kerdi çekip eski gittiğim yerdemi yapsam. çok üzgünüm ben yaaa

GÜNAYDIN HERKESE.
Aytege'cim antalyada'sın sende dimi.Evet ne yazıkki hastanelerin ssk anlaşması birmiş.Şans işte bize rastladı.Ben andeva da muayene oluyorum.Orada normal doğumda sezeryanda diğer özellere göre daha uygun fiyatlı.normal 750 sezeryan genel anaztezi ile 1100 epidural 1200 ytl.iki gün kalıyoaun hastende en az.her şey içinde ama olağan üstü durumlar hariç tabi. bir araştır istersen yinede.Hastanede havva hanım ve kevser hanım önerilen doktorlar.Benimki kevser hanım memnunum.bende acaba hastanede mi yapsam diye düşünüyordum ama doktorum orda olunca özelde olacak.

gunaydın canım..
bende medical park a gıdıyorum göztepe (yenı acılan)..
doktorumdan da memnunum.. dedğin gibi hala anlasması devam edıyor ve fıyatlarda baya dusuk..
değerlendirebilirsin canım.. mehtap hnm ı tavsıye ederım burdan once mediplde calısıyordu..
cok memnun kalıcagın bı bayan..

bride canım sen hep kendini pozitif düşünmeye çalışmalısın canımm. bak ben hamile olmadan önce panik atak hastasıydım hemen herşeyden nem kapar bir halim vardı hamileligimin başında ilaç kullandım bilmeden gitmedigimiz dr kalmadı ama inan içimi o kadar rahat tutuyorum ki allahım daha büyük dertler vermesin sen ne kadar çok kafana birşeyler takarsan bebeginde o kadar çok etkilenir o yüzden hep pozitif düşünmeye sevk et kendini bebeginle konuş eşinle konuş. ben inanıyorumki bebişini göreceksinn allahın izniyle bebişin maşallah çok güzel kilo almış boyuda uzamışş drun durumu çok iyi herşey normal diyecek. hadi güzel haberlerle gelirsin inşllah arkadaşım.

GÜNAYDIN HERKESE.
Aytege'cim antalyada'sın sende dimi.Evet ne yazıkki hastanelerin ssk anlaşması birmiş.Şans işte bize rastladı.Ben andeva da muayene oluyorum.Orada normal doğumda sezeryanda diğer özellere göre daha uygun fiyatlı.normal 750 sezeryan genel anaztezi ile 1100 epidural 1200 ytl.iki gün kalıyoaun hastende en az.her şey içinde ama olağan üstü durumlar hariç tabi. bir araştır istersen yinede.Hastanede havva hanım ve kevser hanım önerilen doktorlar.Benimki kevser hanım memnunum.bende acaba hastanede mi yapsam diye düşünüyordum ama doktorum orda olunca özelde olacak.

teşekür ederim canım bende ibrahim tıraka gidiyordum jınefem çok memnundum. ama işte ücretleri pahalı snin söyledğinin iki katı. belki pahalı değil ama bana göre pahalı. andeva nerdeki andeva portakal çiçeğindekimi?

gunaydın canım..
bende medical park a gıdıyorum göztepe (yenı acılan)..
doktorumdan da memnunum.. dedğin gibi hala anlasması devam edıyor ve fıyatlarda baya dusuk..
değerlendirebilirsin canım.. mehtap hnm ı tavsıye ederım burdan once mediplde calısıyordu..
cok memnun kalıcagın bı bayan..

ama burdaki medikal de mehtap hanım diye bir doktor yok canım yaaa. 7 tane doktor var hepsini googlenddan isimlerini yazıp araştırdım. 5 tanesinde kötü haber var. şaşırdım aslında bende. :uhm:

canım sonradan jeton dustu yazdım yazının ustunde yazım...
yenı acılan medical park deyınce ben dırek ıstanbuldasın dıye sandım.. antalyada oldugunu bılmıyordum sonra gordum :KK43:(...

teşekür ederim canım bende ibrahim tıraka gidiyordum jınefem çok memnundum. Ama işte ücretleri pahalı snin söyledğinin iki katı. Belki pahalı değil ama bana göre pahalı. Andeva nerdeki andeva portakal çiçeğindekimi?

benim bir öğretmen arkadaşimda oraya gidiyor doktor zaten doğum için 1500 lira istiyormuş.birde hastanesi var bunun.başa çikilmaz gerçekten.perge bulvarindaki andeva.3226060 telefonlada bilgi alabilirsin.

X