2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Mervecimmm benim bebişin de başı yukarıdaydı 20 gün önce ama dün gittiğimizde baş aşağı görünüyodu ...her an dönebiliyorlar yaniii

slm.kızlar hepinize daha geçmişe bakmadım neler kaynattınız diye,umarım herkes iyidir bende dün kötüydüm biraz bugünde idare eder işte hem ağırlaşıyoruz hemde havaların sıcaklığından iyti değilim pek ama Alla yardımcımız olsun kalan zamanımızı hayırlısıyla güzelce tamamlarız inşallah,güzel bi gün dilerim herkese:))

ben sezaryen istiyorum ya başı erkenden döndü aşağıya..normal istiyorsunuz ya dönmüyorlar.inatçı olacak bu bebekler. bazen de belli bir doğumda ısrar etmemek gerek belki de. hangisi hayırlısı ise biz ve bebeklerimiz için o doğumu yapalım.

Mervecimmm benim bebişin de başı yukarıdaydı 20 gün önce ama dün gittiğimizde baş aşağı görünüyodu ...her an dönebiliyorlar yaniii

ne güzel canım dönmüş seninki ama sen sezeryan istiyordun zaten değil mi :CüvCüv:
benim dr. da 34. haftaya kadar dönebilir daha sonra da dönebilir ama 34. haftadan sonra çok nadir dönerler dedi..ben de normal istiyorum ama..inşAllah en hayırlısı neyse o olsun..hala kafası yukarıda hissediyorum ben kaburgamı rahatsız ediyo :emir_bebek: yeri rahat anlaşılan dönmeye niyeti yok gibi ..

ne güzel canım dönmüş seninki ama sen sezeryan istiyordun zaten değil mi :CüvCüv:
benim dr. da 34. haftaya kadar dönebilir daha sonra da dönebilir ama 34. haftadan sonra çok nadir dönerler dedi..ben de normal istiyorum ama..inşAllah en hayırlısı neyse o olsun..hala kafası yukarıda hissediyorum ben kaburgamı rahatsız ediyo :emir_bebek: yeri rahat anlaşılan dönmeye niyeti yok gibi ..

mervecim nasılsın canım,merak etme herşeyin hayırlısı sonuçta ben kendim içinde diyorum hayırlısı benim ve bebğim için hangisiyse o olsun diye sonuçta onun sağlıklı olması önemli olan,sezeryanın tek iyi yanı bebişine biraz daha erken kavuşucaksın ama dediğim gibi senin ve bebişin için hangisi iyiyse o olur inşallah bellimi olur belkide hanşmefendi birden dönüverir

evet biz sezareyene karar verdik zaten doktorla ama dönmüş bıdık olsun hayırlısı olsun senin için de canım dert etme bunları...:icecream:

yaaa oğluumm sen aşağı don nolur anneni üzme... senağlama
ben normal istiyorum allahım lutfen.. :Saruboceq:

kafamçokkarıştı
geçmiş olsun canım..
benımde ıstahım yok bu aralar acım ama ne yıcemı dusunuyorum uzun bı sure..
ama dun ve bugun dedım hıc dusunmeden elımı buzdolabına atıcam kahvaltılık yıcem dedım..
öyle yapıyorum.. canımın cekmesını beklersem ısım zor..
tuzlu beyaz peynır ye mıden otursun cıkarınca daha halsız kalır ınsan.. boş bırakma mıdenı..

bebişini görüceksın bugun ne guzel.. :çok üzgünüm:
bende oğlumu cok ozledım en son 29+0 haftalıkken gıttım aslında yarın gıtmem gerek ama görümcemın kınası var bır dahakı haftaya bıraktımm.. senağlama

teşekkür ettima.s.a.s. bitanem işin kötüsüsü bide sersem gibiyim uykusuzluktan sağa dön sola dön uyuyamıyo insan...
dediğin gibi şuan zaten ekmek arası peynir atıştırıyorm biraz bastırıyo
ewet kısa sürede olsa özlem gidercem bebişimle ben 15 günde birultrasona gir
iyorum özele gidiyorm.. inşallah kısa zamanda sende görürsün tatlım
senin bebişte iyi dimi güzelimgamyoncuiremsu

ben sezaryen istiyorum ya başı erkenden döndü aşağıya..normal istiyorsunuz ya dönmüyorlar.inatçı olacak bu bebekler. bazen de belli bir doğumda ısrar etmemek gerek belki de. hangisi hayırlısı ise biz ve bebeklerimiz için o doğumu yapalım.

gerçekten bebişler inatçı ve bizim tercihimize bıırakmak istemiyorlar galiba olayı :CüvCüv:

gülşah hoşgeldin canım..bugün iyi olmana sevindim sıcaklar çok bunaltıyor beni de.. dikkat et kendine canım..

betülcüğüm o daha zamanla döner:emir_bebek: banada demişti dr. yukarda diye ama endişelenme zamanla döner dedi 29 haftalıkken...ve sona dönmüştü üzülme:çok üzgünüm: herşeyin hayırlısı bidenem.....no panikyasakkelime:1hug:

kızlar artık be çıkayım.duşumu alıp hazırlanayım.hadi hayırlı haberler almaya inş. benim için dua edin. :a015:

Betül bence sen ve bebişin içinde hayırlısı olsun inşallah döner senin istediğin gibi bende normal istiyorum ama normal diye girip sezeryan olan bile biçok insan var o yüzden önemli olan bebişlerimizin sağlığı arkadaşım hepimizin hakkında hayırlısı olsuna.s.

kafamçokkarıştı

teşekkür ettima.s.a.s. bitanem işin kötüsüsü bide sersem gibiyim uykusuzluktan sağa dön sola dön uyuyamıyo insan...
dediğin gibi şuan zaten ekmek arası peynir atıştırıyorm biraz bastırıyo
ewet kısa sürede olsa özlem gidercem bebişimle ben 15 günde birultrasona gir
iyorum özele gidiyorm.. inşallah kısa zamanda sende görürsün tatlım
senin bebişte iyi dimi güzelimgamyoncuiremsu

ıyı oğlum dun annesını uzmustu hareket etmeyıp..
ama bugun cok coookk sukkuur formunda benım yavrusum.. Şeniz
çok özledım yaa.. sevmek ıstıyorum artık bol bol koklayıp.. :çok üzgünüm:

bu arada canım sen 15 gunde bır nıye gıdıyorsun?.. doktor mu oyle cagırıyor..
ne zamandan berı boyle basından berı mı ? bırde hangı hast canım ?.. :1rolleyes:

herkesee gunaydin kizlaarr.. artik siteye girerken bir supheyle giriyorum acaba bi doguran varmi diye :1ninca: daha erken ama ne bileyim oyle supheyle giriyorum ..muscan insallah gelisiyordur bebeginde almazlar hemen ,alinsada gerci bu haftadan sonra riski az diye biliyorum ,hayirli ne ise o olsun..
gecen hafta dr a gittigimde benim bebisinde basi asagidaydi kilosuda 1700 du..insallah normal olucak ..
ayy kizlar bu haftalar cok fazla ruya gorucegimizi biliyorum okumustum normal diye ama yoruldum ruyalardan iki dakika uzansam yine ruya kalkinca basim agriyor kafamçokkarıştıdun gecede bebegimi dogurdum ama cok kucuktu isaret parmagim kadar senağlama avucumda tuttum onu hep birden yere dusurdum ara ara zor buldum bebegimi ,emzirdim onu ama cok kucuktu ,kasi gozu bile belli degildi ,hep tedirgindim ölücek diye, kalkinca yine kafam davul gibi kalktim senağlama

ayy bendemi hamilelik depresyonuna giricem neee laelaelaelaelae

Betül bence sen ve bebişin içinde hayırlısı olsun inşallah döner senin istediğin gibi bende normal istiyorum ama normal diye girip sezeryan olan bile biçok insan var o yüzden önemli olan bebişlerimizin sağlığı arkadaşım hepimizin hakkında hayırlısı olsuna.s.

evet canım ıste benım korktugum da o.. :çok üzgünüm:
son gune kadar normal dıyıpte sezeryan olan cok.. :çok üzgünüm:
ınsallah normal olur Allah hepımızın gonlue göre versın ınsallah... :Saruboceq:

herkesee gunaydin kizlaarr.. artik siteye girerken bir supheyle giriyorum acaba bi doguran varmi diye :1ninca: daha erken ama ne bileyim oyle supheyle giriyorum ..muscan insallah gelisiyordur bebeginde almazlar hemen ,alinsada gerci bu haftadan sonra riski az diye biliyorum ,hayirli ne ise o olsun..
gecen hafta dr a gittigimde benim bebisinde basi asagidaydi kilosuda 1700 du..insallah normal olucak ..
ayy kizlar bu haftalar cok fazla ruya gorucegimizi biliyorum okumustum normal diye ama yoruldum ruyalardan iki dakika uzansam yine ruya kalkinca basim agriyor kafamçokkarıştıdun gecede bebegimi dogurdum ama cok kucuktu isaret parmagim kadar senağlama avucumda tuttum onu hep birden yere dusurdum ara ara zor buldum bebegimi ,emzirdim onu ama cok kucuktu ,kasi gozu bile belli degildi ,hep tedirgindim ölücek diye, kalkinca yine kafam davul gibi kalktim senağlama

ayy bendemi hamilelik depresyonuna giricem neee laelaelaelaelae

Slm.canım haklısın şu aralar rüya görme işi çok fazla bendede durum aynı o kadar farklı ve değişik rüyalar görüyorumki ama kalktığım zaman hem hatırlamıyorum hatırlasam bile yorum yapmıyorum çünkü yorumlamaya kalksam zaten hepsi birbirinden saçma takmıyorum kısacası...Valla bende son bikaç gündür dinlenmeden uyanıyorum inşallah depresyona falan girmeyiz içini rahat tut bebişler gelince bi rahat nefes alırız hepimiz

Slm.canım haklısın şu aralar rüya görme işi çok fazla bendede durum aynı o kadar farklı ve değişik rüyalar görüyorumki ama kalktığım zaman hem hatırlamıyorum hatırlasam bile yorum yapmıyorum çünkü yorumlamaya kalksam zaten hepsi birbirinden saçma takmıyorum kısacası...Valla bende son bikaç gündür dinlenmeden uyanıyorum inşallah depresyona falan girmeyiz içini rahat tut bebişler gelince bi rahat nefes alırız hepimiz

evet canim yorumlamaya kalksak daha cok insanin psikolojisi bozulur..sacma sacma ama gercekmis gibi ruyalar ..bas agrisi oluyor artik ...az kaldi diyorum ama aslinda benim daha cook var....eylul sonu daha cok var yani ,ama buna sukur bugunlere saglikla geldik ya ,dayanicaz ..bebeklerimize kavusalimda hayirlisiylaa :emir_bebek:

BENDE ALMAMIŞTIM alayımmı almayayımmı diye düşünürken aldım geçen gün albimini bebefox ve bebedor marka vardı bebefox yumuşacık ve uygun diye onu aldım 16,5 ytl ye albimini 24 tü aynı hemen hemen zaten hepsi[/QUO
fotoğrafını gönderebilir misin canım?

X