2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım günaydında ne doğumu ne yaptın sen :)))))))
canım
kendi dokrum bebeğimin alınması gerektiğini söyledi. anne karnınnda gelişemiyormuş.bu bebeği sıkıntıya sokuyormuş.o yüzden bu anne karnında gelişimle ilgili prof. a yönlendirdi. bi de onun yorumuna bakalım dedi.o nediyecek bakalım buğün.biraz bekleyelimmi yoksa hemn açil alınması gerek mi? diyecek .hiç bilmiyorum.yoksa durduk yere bu haftada ne doğumu olacak.ay gülsem mi ağlasammı psikolojim bozuldu.allah kolaylık versin anne adaylarına..

canım
kendi dokrum bebeğimin alınması gerektiğini söyledi. anne karnınnda gelişemiyormuş.bu bebeği sıkıntıya sokuyormuş.o yüzden bu anne karnında gelişimle ilgili prof. a yönlendirdi. bi de onun yorumuna bakalım dedi.o nediyecek bakalım buğün.biraz bekleyelimmi yoksa hemn açil alınması gerek mi? diyecek .hiç bilmiyorum.yoksa durduk yere bu haftada ne doğumu olacak.ay gülsem mi ağlasammı psikolojim bozuldu.allah kolaylık versin anne adaylarına..

Kaç kiloydu ki bebeğin en son ??

Şimd baktım da 31 haftalıkken 1500 gr mış o kadar küçük değilki ya nerden çıkardılar beslenmiyor diye anlamadım benimde 30+1 ken 1475 gramdı doktor gayet iyi demişti. Ama bana küçük gelmişti sizle kıyaslayınca...

Son düzenleme:
canın salı günü gittiğim de 1500 kilo olmuştu.şimdi belki 1600 falan olmuştur da.banim bebeğimin daha önce de yazmıştım. tartısı normalden daha düşük ve karın çevresi 3-4 hafta diğerlerinden geride. önemli olan karın çevresi.yoksa az da olsa kilo alıyor.ama karın çevresi gelişemezse bebekte kalp ritmleri vb. bozuklukları oluşuyormuş.tehlikeli yani.

günaydın merhabaa..

hicran anneciğine geçmiş olsun ..senin de tahlillerin iyi çıkar inşAllah.. hemen dön aramıza :)

muscan dr. inşAllah herşeyin normal olduğunu ve vaktinde doğacağını söyler..bebişimiz çok çok iyidir inşAllah..dualarımız seninle.. herkese hayırlı cumalar...

canım inş. bebeğinin gelişimi iyidir merve hoş geldin canım aslıcım sen son kutuya geçmişsin hadi hayırlı olsun ilk annemiz derya olcak demi onuda burdan tebrik ediyorum hayırlısı olur cümlemiz için inş.

hicrancım annen için üzüldüm geçmiş olsun canım...kendini çok yorma ama....
muscan sen d einşallah güzel haberlerle gelirsin doktordan....bebişin çok iyi der inşllah...
betülcüm bak boş yere kendini de oğluşunu da üzdün dün...hareketli bıdık geri geldi :))
cansucum o yastığın aynısı markası sevi bebe olanı ben de toyikiden aldım....
bride senin bebişinin kilosu da gayet iyi bence...
unuttuğum yoktur inşallah..
herkese tekrar günaydıııııınnnnnnnnnn...

Son düzenleme:
kafamçokkarıştıbende biraz halsizim canım hiç bişi istemiyor açım ama yiyemiyorm :1no2:nedense 9gibi yemiştim ama çıkarttım anlıycan biraz uyuşuğum bugün belki zamanla açılırım bide bugün 1 gibi ultrasona gircem inşallah hayırlı şeyler duyarım:Saruboceq: sana afiyet olsun betülcüğüm...:uhm:

kafamçokkarıştıbende biraz halsizim canım hiç bişi istemiyor açım ama yiyemiyorm :1no2:nedense 9gibi yemiştim ama çıkarttım anlıycan biraz uyuşuğum bugün belki zamanla açılırım bide bugün 1 gibi ultrasona gircem inşallah hayırlı şeyler duyarım:Saruboceq: sana afiyet olsun betülcüğüm...:uhm:a.s.a.s.

canım inş. bebeğinin gelişimi iyidir merve hoş geldin canım aslıcım sen son kutuya geçmişsin hadi hayırlı olsun ilk annemiz derya olcak demi onuda burdan tebrik ediyorum hayırlısı olur cümlemiz için inş.

teşekkür ederim canım..hepimiz için hayırlısı olur inşalah...şuan ağustos annesi olağaı kesin olan ebn varım ama sabırsız bebişler varsa aramızda öne geçebilir...inşallah herkesinki zamanında ve sağlıkla gelsin...i

bana da dr. 37 veya 38. haftada alırız dedi..eğer 37 de alırsa ağustos sonu oluyorr..o zamana kadar bebişim döner inAllah :KK43:
hepmiz için hayırlısı olsun inşAllah sağlıkla kavuşalım bebişlerimize..

bana da dr. 37 veya 38. haftada alırız dedi..eğer 37 de alırsa ağustos sonu oluyorr..o zamana kadar bebişim döner inAllah :KK43:
hepmiz için hayırlısı olsun inşAllah sağlıkla kavuşalım bebişlerimize..

inşallah canım....dönmezsede korkma sezeryan olursun....orada kalmayacak :)))kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

günaydııııın güzel anne adayları Şeniz
kötü ve uykusuz bir gece geçirdim şuanda sersem gibiyim artık uykularım hiç rahat değil, inşallah günüm güzel geçer....

kafamçokkarıştıbende biraz halsizim canım hiç bişi istemiyor açım ama yiyemiyorm :1no2:nedense 9gibi yemiştim ama çıkarttım anlıycan biraz uyuşuğum bugün belki zamanla açılırım bide bugün 1 gibi ultrasona gircem inşallah hayırlı şeyler duyarım:Saruboceq: sana afiyet olsun betülcüğüm...:uhm:

geçmiş olsun canım..
benımde ıstahım yok bu aralar acım ama ne yıcemı dusunuyorum uzun bı sure..
ama dun ve bugun dedım hıc dusunmeden elımı buzdolabına atıcam kahvaltılık yıcem dedım..
öyle yapıyorum.. canımın cekmesını beklersem ısım zor..
tuzlu beyaz peynır ye mıden otursun cıkarınca daha halsız kalır ınsan.. boş bırakma mıdenı..

bebişini görüceksın bugun ne guzel.. :çok üzgünüm:
bende oğlumu cok ozledım en son 29+0 haftalıkken gıttım aslında yarın gıtmem gerek ama görümcemın kınası var bır dahakı haftaya bıraktımm.. senağlama

X