2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar benim sol koltuk altımda bir acı hissediyorum gündür ay kıl dönmesimi ne oldu acep görünürde bişii yok süt oluşumundan olabilirmi ama dokununca mercimek kadar bir sertlik geliyor ellime bak şimdi bu ne yaaa

Canım bende o sorun hamiş kalmadan önce vardı dr.bana yağ bezesi olduğunu söylemişti ama canımı çok acıtıyordu ve dediğin gibi elime mercimek büyüklüğünde bi sertlik geliyordu ben antibiyotik kullandım öyle geçmişti inşallah seninki öyle değildir çünkü ilaç kullanma imkanıda yok,geçmiş olsun canım

pardon görmemişim yazdığını geriden cevaplayıp okuyorumda pardonnn güzelmişşşş güzelmişş
ya ben 2 tane aldım ama yetermi kızlar 3 lesemmi acep hani terleme falan sezeryan olcam ben bide 2 gün kalcam hastanede ama hastaneye de sormadım acep kendi kıyafetlerinimi giydirirlerkii boşada almak istemem ama 1 tane daha almak istiyorum ben evde de gelen giden olcek yatakta giyerim diyom masrafta yaptık baya ama

Canım bende o sorun hamiş kalmadan önce vardı dr.bana yağ bezesi olduğunu söylemişti ama canımı çok acıtıyordu ve dediğin gibi elime mercimek büyüklüğünde bi sertlik geliyordu ben antibiyotik kullandım öyle geçmişti inşallah seninki öyle değildir çünkü ilaç kullanma imkanıda yok,geçmiş olsun canım

ay olabilir valla beze falan ama daha önce bana hiç olmamıştı böle bişii neyse pazartesi doktoruma sorarım test yapmaya gidince yinede bi baksın

benim uykum geldi kızlar ayaklarımda sızlıyor özellikle sol ayapğımın tabanındaki ufacık bölge nedense sanki yara var gibi ama görünürde hiiiç bişii yokkk midemde felaket yanıyor gene sütte içtim az önce inşllah fayda eder herkese iyi gecelerrr

herkese merhabalarr arkadaşlarr bugün sitenin haline böyle valla yazıları zor okudum msjımıda zor yazmaya başladım inşllah hemen gönderebilirim.
bugün benimde nst vardı evden kahvaltımı yapıp gitmiştim ama ben hastaneye gidip sıramın gelmesini beklerken ogluş acıkmış hareket etmedi git tekrar yemek ye dediler yedim neyseki bebişim hareket etti. sonra dr bugün kalabalık degildi gel bakalım bebişe dedi daha cumartesi kontrol etmişti. 200 gr daha almış 2800 gr olmuş boyu 47 cmmiş. sonrasında en korktugum şey geldi başıma asansörle ineyim dedim bir beyde benle birlikte bindi inecegimiz kata geldik sen kapı açılmadı bende panik atak var hamileligimde çok şükür birşey olmadı ama nasıl korktum kapıya vurduk aşagı inip çıkın tekrar dediler basıyoruz yine olmuyor kalbim yerinden çıkacaktı ben nasıl dua ediyorum allahım ne olur açılsın diye sonra yukarı çıktık açıldı adam diyorki lütfen sakin olun çıkarız diye açılır açılmaz hemen çıkın dedi ben indimki elim ayagım nasıl titriyor hemen oturdumm yaa arkadaşlar böyle bir gün geçirdimm. allahım bir daha yaşatmasınn çok korktum.
deryacım dogum tarihin belli olmuş gibi hadi hayırlısı hakkında canımcım. bugün seren gelmemiş.

Günaydın herkese.....
Aslıcım geçmiş olsun ya; dikkat et kendine. Doktor biliyor mu panik atak olduğunu , bi zararı olurmuymuş bebeğe. Allah korumuş canım, geçmiş olsun tekrar.

sağol
ama insanı tedirgin ediyolar birde böyle giderse sezeryan olur dedi. 35. haftada geldiğinde karar veririz dedi.tamda kendimi normal doğuma hazırlamıştım.

Selam nurdan; bizim bebekler çok haylaz olacak galiba. Bende hep normal istiyorum ama bizim kerata da 27.haftada kafası aşşağıdayken, 31.haftada kafa yukarı çıktı ve göbeğimin orada kafası. Döndükçe öyle bi canım acıyoki. Göbeğimin tipi kaydı, iyice çıkı duruyo.Dışarıdan da izi belli oluyo, çok çıkık. Utanıyorum herkes bakıyor, çok çıkık diyolar. Kalkarken de ne kadar kollarımla kalkayım desem de karnımdan da destek alıyom galiba ama göbeğim acıyor ve bebek da sağ tarafa doğru bi kabarıyor, geriliyor. Yan tarafım adönerken de böyle, akşamları çok rahatsızım ben artık, yatamıyorum.Az kaldı Allah yardımcımız olsun.

kıslar ben acaip daraldım yaaa.içim sıkılıoo içimden ateş çıkıo resmennnnnnnnn

günaydın canlar nasılsınız ben hiç ii değililm daha gidip rapor alamadım salı günü gitcem inş. zamanı geçmez ya :KK43:(((((((((((((

canım zamanı geçmez merak etme, ben de endişelendim bu konuda doktorum bi daha ki geldiğinde veririm sen çalışmaya devam et dedi ama randevu 32. haftadan sonraydı, hastaneyi aradım sordum, 37 ye kadar çalışabilir raporu alcaksınız siz unutmayın 32 olduğunuz günü yeter dediler.

kızlar merhaba aranızda güvenli uyku minderi alan var mı yada alacak olan nerden aldınız acaba

Selam delikız;
bende ondan çok istiyorum.Hani bebeği yan yatırıp destek olarak kullanılanı diyosun dimi? Ama pike ile battaniye ile deste yaparsın zaten küçükken kedi dönemiyorki diyolar, para tuzağı her şey diyolar da ben yine de istiyorum ya. Kullanışlı olur inşallah. İnternetten baktım bende, kirazbebe'ye,hepsiburdaya, fiyatları 18-16 olarak değişiyordu.
Bebe mağazalarında da gördüm.

evet hareket ettı ust uste rahatladım vallahı..
buraya yazarken kıpırdadı ya gözlerım doldu bı an sevıncten..
cok tesekkurler canımm... :1hug:

canım ne kötü durum değil mi endişelenmek,
ben de evvel ki gün iş yerinde çok feci düştüm, eşim gelmişti ziyaretime, bak ayaklarımı böyle uzatıyorum derken altımdaki sallanan sandalye bi kaydı sırt üstü yere yapıştım, kızımdan bi hareket gelene kadar kalp atışlarım normale dönmedi, eşim hala endişeli, o görüntü aklımdan gitmiyo diyo, allah hepimizi ve bebişlerimizi korusun.:nazar::nazar::nazar:

canım ben iş göremememzlik raporu alıcam onda bi sorun olurum ondan korkuyorum ultrasyonda benim yaklaşık 1,5 hafta geriden gidiyo bu da var

sen şimdi 32+6 sın ya 34.haftaya kadar çalışır deseler o arada çalıştığın zamanı doğumdan sonraya aktarırsın, iş görmez derler ise aktaramayabilirsin sanırım.

Selam delikız;
bende ondan çok istiyorum.Hani bebeği yan yatırıp destek olarak kullanılanı diyosun dimi? Ama pike ile battaniye ile deste yaparsın zaten küçükken kedi dönemiyorki diyolar, para tuzağı her şey diyolar da ben yine de istiyorum ya. Kullanışlı olur inşallah. İnternetten baktım bende, kirazbebe'ye,hepsiburdaya, fiyatları 18-16 olarak değişiyordu.
Bebe mağazalarında da gördüm.

Kızlarr e-bebek mağazasından aldım ben..
http://www.e-bebek.com/Product_Detail.aspx?ProdID=3605

Kullananlar çok kullanışlı olduğunu söylüyorlar...
gönderdiğim linkte yorumlar kısmını da okuyabilirsiniiz..

X