2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım FL olan değerri x7 yapıyorsun mesela FL = 50 İSE 50X7 = 350 YANİ BEBİŞ 35 CM OLUYOR BÖYLECE

canımmm çok sağolll 65.9 yazıyor FL değeri çarptım yediyle 46 cm olacak sanırım bizim kız basketçi olacak sanırsam şöööle enine boyuna:1shok:

canımmm çok sağolll 65.9 yazıyor FL değeri çarptım yediyle 46 cm olacak sanırım bizim kız basketçi olacak sanırsam şöööle enine boyuna:1shok:

ohhh maşallahh maşallahh benimki dün kontrolde 43 cm çıktı bana çekti sanırım hem bodur hem şiko olcekkk anası gibi:roflol::roflol: seninkinin kilosu kaçtı benmki 2.060 kg miş öle dedi dr

kızlar bugün pijama aldım ben bakın bakalım bir tane daha önceden vardı 2 tane oldu o da önden düğmeli pijama, elbise olanlarından da almama gerek var mı ya kararsız kaldım
dsc00004na1.jpg

merhaba kızlarrrrrrrrrrrrr
biz doktora gitmiştik bugün bebiş iyiymiş maşallah tombiş olmuşşşş 2 hafta da ileride çıktı ölçümleri ben de 1 kilo almışım yani toplamda 10.5 oldu...
bahsettiğiniz yan yatırma yastığı e-bebek mağazasında satılıyor cansu da aldı ben de almayı düşünüyorum kuzenim de alırsan güvenle yatırırsın ilk zamanlar dedi işte böyleeeeeee

Maşallah canım bebişinin iyi olmasına çok sevindim sende ne güzel azıcık kilo almışsın inşallah bende öyleyimdir ama hiç sanmıyorum çünkü iştahım çok açık,ne güzel ya kuzularımız büyüyo:sm_cool:

Fatma çok güzelmiş güle güle giy canım ama bu önden düğmeli değil dimi zorlanmazmısın emzirirken ama modeli ve rengi çok hoşmuş benimde bi tane kayınvalidem getirdi,bi tanede annem getirir belki bende bi tane gecelik alırım tekrar hayırlı olsun canım

Tabi canım sende haklısın insan işte ilk etapta kendini düşünüyo ama eczacılarda çok etkilenecek bu durumdan ya nasıl bi ülkede yaşıyoruz hergün yeni bişey çıkıyo zaten fakirin falan yaşamaya hakkı yok Allah yardımcımız olsun tamda doğum öncesi inşallah düzelirde eski durumuna döner ne diyim...

canım gözümüzaydın....mesai bitiminde haber veridler....anlaşmalarımızı teslim ettik...sorun kalmad yani....sadece bize stres yaratıyorlar manyaklar...

teşekkür ederm evet düğmeli değil ama dikkat ettiysen göğüs yerinde çıtçıtlar var orası emzirme yeri inşallah emzirmek de nasip olur heğimize de

merhaba kızlarrrrrrrrrrrrr
biz doktora gitmiştik bugün bebiş iyiymiş maşallah tombiş olmuşşşş 2 hafta da ileride çıktı ölçümleri ben de 1 kilo almışım yani toplamda 10.5 oldu...
bahsettiğiniz yan yatırma yastığı e-bebek mağazasında satılıyor cansu da aldı ben de almayı düşünüyorum kuzenim de alırsan güvenle yatırırsın ilk zamanlar dedi işte böyleeeeeee

hadi gözn aydın canım....
toyikide de satılıyor..ben toyikiden aldım kızlar....

canım gözümüzaydın....mesai bitiminde haber veridler....anlaşmalarımızı teslim ettik...sorun kalmad yani....sadece bize stres yaratıyorlar manyaklar...

Hadi ya çok sevindim derya bide başımıza böyle bişey çıktı diye üzülmüştüm gözümüz aydın yine bebişlerimizin şansı diyelim saol tatlım haber verdiğin için:sm_cool::lepi:

teşekkür ederm evet düğmeli değil ama dikkat ettiysen göğüs yerinde çıtçıtlar var orası emzirme yeri inşallah emzirmek de nasip olur heğimize de

Oraları farketmemişim canım o zaman gayet güzel güle güle giy ve emzir inşallah bebişini,umarım hepimiz sorunsuzca emzirebiliriz

Hadi ya çok sevindim derya bide başımıza böyle bişey çıktı diye üzülmüştüm gözümüz aydın yine bebişlerimizin şansı diyelim saol tatlım haber verdiğin için:sm_cool::lepi:

birşey değil canım....ama yorgunluktan bu sıcakta bir de ayakta öldüm bu halimle...gelince yattım hemen...halloldu ya içim rahatladı...madem yapacakladı ne diye yordularbize......kötükedihüsokötükedihüso

birşey değil canım....ama yorgunluktan bu sıcakta bir de ayakta öldüm bu halimle...gelince yattım hemen...halloldu ya içim rahatladı...madem yapacakladı ne diye yordularbize......kötükedihüsokötükedihüso

Devletim işleri işte aman hallolmuş ya deryacım sen ona bak,böyle lüzumsuz şeyleri çıkartıp bide moralimizi bozuyolar işte umarım bi daha yaşamayız,senide bu halinde yordular işte boşuboşuna

Selam kızlar.Bugün kontrolümüz vardı.Zayıf oğluşum 16 günde 700 gr almış.2.300 olmuş kilosu.Yinede 1 hafta felan geriden gidiyoruz.Sağlığı yerinde çok şükür.Bundan sonra haftada bir kontrole çağırdı doktorumuz.16 günde 3 kilo almışım.:çok üzgünüm:Yemiyorum ama nasıl alıyorum bilmem.:uhm:Ayağımın ağrısı geçmedi dedim yarın başka bir doktora gösterelim dedi.Nst içinde bişey söylemedi.

Selam kızlar.Bugün kontrolümüz vardı.Zayıf oğluşum 16 günde 700 gr almış.2.300 olmuş kilosu.Yinede 1 hafta felan geriden gidiyoruz.Sağlığı yerinde çok şükür.Bundan sonra haftada bir kontrole çağırdı doktorumuz.16 günde 3 kilo almışım.:çok üzgünüm:Yemiyorum ama nasıl alıyorum bilmem.:uhm:Ayağımın ağrısı geçmedi dedim yarın başka bir doktora gösterelim dedi.Nst içinde bişey söylemedi.

Olsun canım önemli olan bebeğinin sağlıklı olması o doğunca sen sütünle beslersin kısa sürede kocaman olur inşallah,bu arada kilo konusunda bende çok kötüyüm sanki gün geçtikçe ağırlaştığımı hissediyorum kilo yönünden bilmemki Allah yardımcımız olsun ama dr.unun kontrolleri sıklaştırması iyi bence artık tam kritik zamanlar çünkü,sağlıklı doğsun inşallah yavrularımız..

kızlar benim sol koltuk altımda bir acı hissediyorum gündür ay kıl dönmesimi ne oldu acep görünürde bişii yok süt oluşumundan olabilirmi ama dokununca mercimek kadar bir sertlik geliyor ellime bak şimdi bu ne yaaa

kızlar bugün pijama aldım ben bakın bakalım bir tane daha önceden vardı 2 tane oldu o da önden düğmeli pijama, elbise olanlarından da almama gerek var mı ya kararsız kaldım
dsc00004na1.jpg

güzelmiş canım güle güle giy ama önden düme göremedim gizli göğüs penceresi varmı belli olmuyor benimkilerd önü kapalı gibi ama pile arasından göğüsü çıkarabilmek için cepler var ordan bebeği emzirmek için

X