2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Ciddimisin derya bzimde emekli sandığıydı şimdi dr.karneme ilaç yazdığında ben onu eczaneden bedava alamayacakmıyım,neden böyle bişey olmuşki,ama çok kötü olmuş sonuçta alan var alamayan var ilaçlarda çok pahalı zaten moralim bozuldu şimdi tamda bebişte gelirken:KK43:((

canım senin moralin sadece kendi alacağın ilaçlar için bozulurken ..benim ve eşimin mesleği eczacılık ve biz işimizi yapamayacağız....ben de bu stresi yaşıyorum şuan...kaç kişi par aile ilaç alabilirki....ama sevgili sağlık bakanımız maliye bakanımız ve sgk bakanımı9z böyle uygun görmüşler....bizde anlaşma yapabilmek için saattlerdir uğraştk ama kabul etmediler canım...bakalım bekleyeceğiz ve göreceğiz...hallolur herhalde...üzma sen kendini....

evet canım allah izin verise ikiz bebklerim olucak:) hepimiz için hakkımısda hayırlsıı..

canım senin moralin sadece kendi alacağın ilaçlar için bozulurken ..benim ve eşimin mesleği eczacılık ve biz işimizi yapamayacağız....ben de bu stresi yaşıyorum şuan...kaç kişi par aile ilaç alabilirki....ama sevgili sağlık bakanımız maliye bakanımız ve sgk bakanımı9z böyle uygun görmüşler....bizde anlaşma yapabilmek için saattlerdir uğraştk ama kabul etmediler canım...bakalım bekleyeceğiz ve göreceğiz...hallolur herhalde...üzma sen kendini....

Tabi canım sende haklısın insan işte ilk etapta kendini düşünüyo ama eczacılarda çok etkilenecek bu durumdan ya nasıl bi ülkede yaşıyoruz hergün yeni bişey çıkıyo zaten fakirin falan yaşamaya hakkı yok Allah yardımcımız olsun tamda doğum öncesi inşallah düzelirde eski durumuna döner ne diyim...

şu ilaç alamama işi de nerden çıktı yaaaa:KK43::KK43:
amann zaten bende şans olsa anamdan erkek doğarmışım:KK43:
özel hastanelerinde ssk ile anlaşma yapmayacağı tuttu zaten
ben hamileyim diye oluyor tüm bunlar söyliyim...

tekrar merhaba arkidişler..:1rolleyes:
bugun oğlumun kıyafetlerının çok kısmını utuledık annemle..
kursa gıttım, kocişimle döndüm.. yimeğimizi yedik..
şimdi ayaklarımı uzattım bıraz anca dınlenıyorum..
güzel oğlumda bır o yana bır bu yana oynuyor canım benım.. Şeniz

iyi akşamlar hamişler nasılsınız bebişleriniz nasıl ?

bu sıcaklarda ne yapıyosunuz.?

kızlar merhaba aranızda güvenli uyku minderi alan var mı yada alacak olan nerden aldınız acaba

Slm.herkeslere kimseler yok galiba bugün çok durgun burası,bende bugün öğleden beri kendimi hiç iyi hissetmiyorum çok başım dönüyodu akşam yemekten sonra eşim biraz yat dedi 1 saat falan yattım biraz iyiyim şimdi,hayırlısıyla bi eylül gelseydi bebeğimi sevmek istiyorum artııkkk

ben de emin değilim size bir sorayım demiştim alınması zorunlu değil tabi bebişi yan yatırmak gerekiyor ya ilk zamanlar onun için

Bi sitede gördüm fiyatı çok uygun aslında 11,20 yazıyodu ama buralarda bulabilirmiyim bilmiyorum

merhaba kızlarrrrrrrrrrrrr
biz doktora gitmiştik bugün bebiş iyiymiş maşallah tombiş olmuşşşş 2 hafta da ileride çıktı ölçümleri ben de 1 kilo almışım yani toplamda 10.5 oldu...
bahsettiğiniz yan yatırma yastığı e-bebek mağazasında satılıyor cansu da aldı ben de almayı düşünüyorum kuzenim de alırsan güvenle yatırırsın ilk zamanlar dedi işte böyleeeeeee

ben de emin değilim size bir sorayım demiştim alınması zorunlu değil tabi bebişi yan yatırmak gerekiyor ya ilk zamanlar onun için

BENDE ALMAMIŞTIM alayımmı almayayımmı diye düşünürken aldım geçen gün albimini bebefox ve bebedor marka vardı bebefox yumuşacık ve uygun diye onu aldım 16,5 ytl ye albimini 24 tü aynı hemen hemen zaten hepsi

Son düzenleme:
hicraaaaaaaaaaaaan bana şu bebişin boyunu hesaplasnaa hani sen bişey yaapıyodun sana hangi değeri söylemeliyim

X