2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

nurdancım bu arada iş görmezlik raporu aldın dimi sen neler gerekti kızlar bi yardımcı olun lütfen işlerin yoğunluğundan herşeyi birbirine karıştırır oldum artık oturup ağlıcam valla :KK43:(((((((((((((((((

canim ağlama, karneni ve vizite kağidini al hastaneye git. Doktora doğum öncesi iznimi başlaticam de. O seni kontrol ediyor gebelik haftana bakiyor. Uygun gördüğü zaman evraklari eline veriyor sende hastane içinde 2 yere imzalatiyosun. Sende kalmasi gereken evraklari hastane sana veriyor. Işyerine vermen gereken kağidin fotokopisinide işyerine veriyosuun tamam. Raporu aldiğin gün sigortan duruyor ve iş görmezlik iznine ayrilmiş oluyosun. Birde mesela doğumun raporda yazan tarihte gerçekleşmezse o gün hastaneye tekrar gidip muayene oluyosun raporlarinla birlikte gidiyosun.

offfff kızlar çok sıcak ben ancak ev aşlerini bitirdim şimdi mutfağa girip misafirlere bişeyler hazırlıcam çok zor geliyo offfffffff

aytencim çok sağol bilgilerin için ama benim adet tarihiyle ultrasyn haftası hiçbirbirine uymadı asıl beni düşündüren bu

merhaba arkadaslarr
benim bi arkadas üye olmuş bebeği için aguagu diye bi site
bebişler dünyaya gelince orda da görüşürüzz

bende rapor konusunu baya bi büyütmüştüm nası olcak nası alıncak falan die.32.haftada dr.a gidiosun dr iş görememezlik raporu verio -ki o rapor 3 nüshadan oluşuo-başhekimliğe imzalatıosun.daja sonra hastanenin ssk işlemleri bölümüne veriosun bi adet vizite kağıdı ve bu raporun ilk nüshasını.diğer iki nüsha sende kalıo.muhafaza ediosun onu.doumdan sonraki ilşemler için.32.haftayı geçirmeden almak lasım die biliorum raporu.bi de o raporun fotokopisinide işyerine veriosun

aytencim çok sağol bilgilerin için ama benim adet tarihiyle ultrasyn haftası hiçbirbirine uymadı asıl beni düşündüren bu

benimkide öyleydi onun için ben adte tarihimi 1 hafta önden söyledim nasil olsa 1 hafta önden gidiyorum diye. Doktorda ölçümlere bakti tamam dedi.
Adet tarihini 1 hafta önden söyle

tşkler arkadaşlar. aytencimm ben şimdilik normal dogum düşünüyorum ama bugün drlada konuştuk eger bebek iri olursa,birde çatın darsa sezeryan yapmak zorunda kalabiliriz dedi bakalım hayırlısı artık.

ayten benimki aksine geriden gidiyo ultrasyon hem benim hastane kartımda 15 /aralık /2007 yazıyo doktor bilir ben nasıl yalan söylerim kıssss :)))))))))))))

ayten benimki aksine geriden gidiyo ultrasyon hem benim hastane kartımda 15 /aralık /2007 yazıyo doktor bilir ben nasıl yalan söylerim kıssss :)))))))))))))

:çok üzgünüm: YAAAAAA EEEEEEEE O ZAMAN DOKTORUN SANA VERİR YAA RAPOR ZATEN 32+5 OLMUŞSUN VAKTİ İŞTE SEN YARIN GİT MUTALAKA İNAŞŞALAH SORUN YAŞAMAZSIN. NİYE GİTMİYSUN KISSSSSSSS SENNN HALAAA.:mymeka:

canım hiç sorma işyerinde işler karıştı patron sabahtan bi çıkıyo akşama geliyop o geldiğinde ben çıkmış oluyorum şimdi vizite kağıfdını nasıl alcam diye düşünüyorum offf offf:)))

Vizite kağidini kendin yap içini doldur sadece patronuna imzalatma işin kalsin. Internetten vizite kağidi diye arama yap çikar karşina.

NERELERE GİİTTTİNİZZZZZZZZZCADIARZUsengözlerimebaksanab:çok üzgünüm:

ayten gidemiyorum yavvvvvvv tutuklu kaldım ben burda kesin bu iş yerinde doğuracamsenağlamasenağlama adam diyo salı günü gidersin problem olmaz diyo özel hastane diye dedim inş bişey olmaz abi kendi karısıda doğum yaptı bu arada ordan biliyodur herhalde allahım inş. bişey çıkmaz yakafamçokkarıştı

Kızlar noldu siteye? Açmıyo yeni sayfayı, bi daha giriyorum falan anca...
Ne oldu ise.. Ayyy yemekten geldim yerime. Merdivenleri çıkınca artık çok yoruluyorum. Nefes nefese. Şimdi de hareketlerinden yerimde oturamıyorum. Bilgisayarda da çalışmam lazım. Yarında bi geçsede izine çıksam.Evdede çok iş var zaten...
Kızlar yüzü lekelenen var mı?
Bende bişey yok gördüğüm kadarı ile ama dudak üstünde var biraz diyolar.... :uhm:

canım 50 faktör güneş kremi sür ben öyle yapıyorum...

kızlar dışardan yeni geldim..hava çok sıcak va saatlerdir ayakta beklemekl zorunda kaldım bu halimle....offf offf.....beklediğimemei yanayım salak ssk nın işimizi halletmediğine mi yanayım...yarından itibaren eczanelerden kimse sssk emsan bağkur vb.ile ilaç alamayacak arkadaşalr...sadece ücreetle alabilecek..saatlerdir beklettiler bizi ama imzalamaıalr anlaşmaları...eczanelerin hiçbirinin kurum anlaşması yok 1 ağustos itibariyle üzgünüm kızlar...tabi bir değişiklik yapmazlarsa son anda...

şuan o kadar yorgunum ki gözleim yanıyor....yatacağım biraz...gece 12 ye kadar kontrol etmem gerekn birsürü reçetem var..uyanıp onları yapacağım sonra....kendinize iyibakın...

kızlarr artık sizede yavaş yavaş gelio dogum zamanı :)) önünüsde bir ay kaldıı bziimkiler bir ay zannederken temmusda çıkarmaya başladılar bakalım sizde ne olucak hadi hayırlsıı hakkımısda:)

kızlar dışardan yeni geldim..hava çok sıcak va saatlerdir ayakta beklemekl zorunda kaldım bu halimle....offf offf.....beklediğimemei yanayım salak ssk nın işimizi halletmediğine mi yanayım...yarından itibaren eczanelerden kimse sssk emsan bağkur vb.ile ilaç alamayacak arkadaşalr...sadece ücreetle alabilecek..saatlerdir beklettiler bizi ama imzalamaıalr anlaşmaları...eczanelerin hiçbirinin kurum anlaşması yok 1 ağustos itibariyle üzgünüm kızlar...tabi bir değişiklik yapmazlarsa son anda...

Ciddimisin derya bzimde emekli sandığıydı şimdi dr.karneme ilaç yazdığında ben onu eczaneden bedava alamayacakmıyım,neden böyle bişey olmuşki,ama çok kötü olmuş sonuçta alan var alamayan var ilaçlarda çok pahalı zaten moralim bozuldu şimdi tamda bebişte gelirken:KK43:((

kızlarr artık sizede yavaş yavaş gelio dogum zamanı :)) önünüsde bir ay kaldıı bziimkiler bir ay zannederken temmusda çıkarmaya başladılar bakalım sizde ne olucak hadi hayırlsıı hakkımısda:)

Maşallah canım senin ikizler geliyo ha,sen daha yakınsın bazılarımıza göre,inşallah hepimiz yavrularımızı sağlık içinde alırız kucaklarımıza:))

X