2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Yaaa melo takma ya... Valla ağzı olan konuşuyo. Bende sinir oluyorum. Banada hep erkek diyolar, yok leke basmış diyolar... Krnım daha çok çıkmış ama iki doktor da kız dedi şu anda ya... Leke falan da yok bişey gibi. Bi dudak üstümde var sanki ama denize gittiğimde çok hafif olmuştu o da. Bişeyini anlatsan imrendiğin yapmak istediğin , yardım edeceklerine bişey söyleyeceklerine, valla ben böyle yapmıştım gibi kıskanç cevaplar..
Boşşşşşşverrrrrrr:teytey::dance::dance::dance:
Milletin ağzı torba değil ki büzesin. Sen keyfine bak. Hayırlısı ne zaman ise o zaman olsun. Biz ve bebekler hazır olduğunda Rabbim nasip etsin hayırlısı ile.

benim adım elif.aranıza yeni katıldım sayılır?!bebeğim erkek muhtemel doğum tarihi 20 eylül.ismide ern olucak allah nasip ederse

günaydın canım..valla ben de merak ediyorum biz d emi öyle olacasğız diye tüm doğum yapanlar klasik...en zor en ilginç en güzel hamilelikle onların sanki..tüm enler....birşey söylüyorum ay şömyle oldu diye hemen kendi hamileliklerini anlatıyprlar seni susturup...artık kimseye birley demiyorum...ban a 5. ayımdan beri yarın doğuracakmışs gibisin diyorşlardı.:..ben d eçok taktım üzüldüm şimdi kendime kızıyorum..manyak insanların yüzünden hamile elbisesi bile lamdım karnımı daha çok çıkarır diye...pantolon ve kaprim aldım hep...

herkese günaydın ve kocaman öpücükler.......dün gece oku oku bitiremedim.....yazamadım d o yüzden..şimdi birikemsin diye baktım:...bir kahvaltı eip geleceğim....hoşgeldin haziran.....günayddın nuraycım hicrancim...

herkeslere günaydın benden deee. bugün nasılsınız bakalım umarım herkes iyidir. papatyam bu şeker yüklemende 100 mg lık senim kaç çıkmıştı ve şu anda tatlı şekerli çay içimiyomuun. benim değerler 1. saat 168 2. saat 164 3. saat 130 çıkmıştı. ama doktor sınırda dedi dikkat et ama hamilesin şimdi sen geene canın bişey isteyince ye dedi. senin doktor ne dedi değerleirn neydi canım.

günaydın kız:lepi::lepi:sabah sabah şeker mi istedi canın:teytey::sm_cool:ye tabi canın isteyinca dimi..doktor dedi diye götürüyoırsundur sen şimdikötükedihüsokötükedihüso:CüvCüv:aman ye de şişmesin bir yerlerin:roflol::roflol:

ben dün doktora gittim daha doğrusu doktorumun eşi de akd.doğ cu ona gittim..kzıımın resmini çekelkim diye..ay elini bi suratından çekmedi...kordonu ortalıkta dolşıp duruyor uzun uzun....zar zor bir poz yakalandı...sonra kendi doktoruma geçtim...doğumu ne zaman yaparsınız edi eşim....15 ağustos uygunmu demez mi doktor....şok şok şok.....37.haftam dolmuş oluyor o gün.....ben dedim sancımı beklesek :))) olmaz riske atmayalım dedi...ayın 15 inde doğum sürecim başlıyormuş...herna olabilir dedi (( o günden sonra 2 günde bir nst yapacak..bebişimin hareketi normalse devam diyecek gideceği yere kadar..ammmmaaa nst de hareket azalması olursaa olduğu gün alırım dedi....ben yusuf yusuf .......ay ne değişik bir duygu...korku..endişe...heyecan....mutluluk...ayyyyyyyyyyyyyyyyyy...

yok deryacım yaaa ama şimdi dün gece aklıma takıldı benim değerler sınırda gibi ben 2-3 güne bir 1 külah dondurma yiyorum . günde 3 bardak çay içiyorum tek şekerli. sonraaa canım çokkkkk tatlı istediğinde kırk yılda bir yiyorum içime şüphe düştü acaba ben yanlışmı yapıyorum diyee. çünkü değelerim çokta düşük değil. birde bir yerde okudum bu 100 mg yükleme yapılmadan en az 3 gün önce diyet bırakılıp normal düzeyde karbonhidrat alınmalıymış ama ben 100 mg yükleme yapılmadan 1 ay önce başladım diyete (çünkü 50 mg yüklemem 175 çıkmıştı) şekerli ve karbonhidratlı şeyler yemedim di. aklım çok karıştı yaaa.:uhm:

ayy canımm benim hayırlısı hadi eeeeeeeeee 15 ğustosss ne güzelll yaaaaa. peki şu anda kaç kilo seninki canım. bendemi sezeryan olsam acaba yaaaaaaaaaa. kafam çok karıştı bak şimdi. bu sabah ta benim kafamın karışık olma günü sanırım.:uhm:

günaydım kızlar nasılsınız.dün koçiş evdeydi giremedim ne cok kaynatmışsınız öle sabah 7den beri okuyorum.
bu saate kadar canım hiç bişey yemek istemiyo sizlerde de öylemi sıv-cakllardan mı yada midemiz küçüldü ondan mıdır nedir aç oldugumu hiç hissetmiyorum.kendimi kötü hissedince bişeyler yemem gerektiğini düşünüyorum

canım gelişimi 1 hafta önden gidiyorbenim kızın...o yüzden sanıırm 37 den donra heranolabilir olayı var..demekki bu zaman aslında 38.hafta normal seyreden bir hamilelikte...o zamandan sonra doğum süreci başlamış oluyormuş..heran bekleyin yani...ben sezeryan istediğim için gecenin bir vakti doktorum şehir dışındayken falan olursa diye nst takibi yapılacak...normal doğum ya da başka doktorla sezeryan yapmayayım diye...rüyalarımda ben de doğuruyorum artık :))))) geçen hafta benim doktorda 2443 gr çıkmıştı ..dün eşinde 2498 gr çıktı ..ama ultrasonlarımız farklı dedi dr...dünkü daha doğruya yakınmış galiba...

açlık şekerine baktırmışmıysın... ona tekrar baktır oradan a anlaşılır biraz durumun..sağlık ocakalrı bakıyor sabah erken gidersen...

canım valla ben agyet güzel yiyorum..ama benim midem küçülmez her zaman yemeğe yer vardır.....en tok halimde bile :roflol::roflol::sm_cool:

bebeşim için ara ara yemege calışıyorum gidiyorum.bi salatlık yiyorum bi 10-15 dakka sonra yumurtayı böyle bölye kahvaaltı yapmış gibi oluyorum

canım benim açlık kan şekerim normal onda bir sorun yok. tokluk kan şekerimmm muallaktaaa. papatyam aslında bu konuda bilgili bri cevap vereydi kesin kahvaltı neyim yapıyodur yada uyuyodur ya da balkondadır a.s alüüüüüüüüüüüüüü patayam nirdesin :enbuyukkk:

canım, benim sat 15 eylül ama dr.umda ağustos sonu alırız dedi.bende o zaman 28 ağustosu istedim doğum günüm diye
ancak dün arkadaşımla konuşurken o 38-39 haftalar böbrek bezlerinin geliştiğini söyledi erken aldırma dedi onunda dr.u söylemiş bunu
ben dr.uma güveniyorum çapada prof ama yinede kafam karıştı.fisfisfisfisfisfis

içine sinmiyorsa canım git bugün tokluk şekerine bir daha baktır...daha rahat edersin..herkesin doktorunun tavrı farklı olduğu iç.in bence hicranınki öona özeldir :))) sen git tahlil yaptır en iyisi...

34. haftada böbrek ve karaciğer gelişimi tamamen tamamlanmış oluyor canım...sen doktrouna güven..insanların ne dediğini dinleme...ben öyule yapmaya çalışıyorm...gelişim sorunu olsa doktorun alımı o riski...ağustos annelerini okudduysan çoğu 36-37. haftalarda sancıyla doğuma gittiler...ve bebişleirde hepsinin iyi maşallha...

Herkeseeeee günaydın.....:teytey::dance::dance::dance:
Yarını da atlatırsam 2 hafta izine çıkacağım. Çabuk geçsiz zaman. Gelsin tatil...
Tatil diyorum ama 8'inde ağbimin düğün var ve kendi evimi de toparlayıp, kıyafet ve bavulumu hazırlayacağım tabii ki...
Ama erken kalkmak yok 2 hafta oleyyyy...:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…