2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

merak etme canımaşıdan birşey olmaz....hiç etmemiş değil sonuçta...korkma bence..

yok canım merak etme benim bebişte her sabah hareketlidir. ama bazı sabahlar çok az hareket ediyor. sonra ertesi gün gene aynı hareketleniyor. tetenoz aşısının zararı olsa yapptırmazlar canım. içini rahat tut. bişeyler ye bakalım hareketlenir.

günaydin kizlaarr.....
elif aramiza hosgeldin canim..
derya 15 agustos u okuyunca sok oldum resmen :1shok: aaayy nasil heyecanlanmisindir ne kaldi ki 15 ine ..bir yandanda özendimde valla erkenden kizina kavusacaksin ,endise yapma canim strese sokma kendini ,doktor herseyin iyisini bilir ,erken degil diyorsa degildir ..agustos annelerinde temmuz ayinda cok doguran oldu ,istermisiniz bizdede agustosta doguran cok olsun fisfisfis hayirlisi olsun ,saglikla gelsin bebeklerimiz :Saruboceq:
betul bu aralar bebekler yerleri daraldigi icin az hareket etmeye baslayacaklar ,benimki butun gun nerdeye hic hareket etmiyor gece yatinca daha cok duyuyorum bebegimi..

bide benimde istahim azaldi ama iki saatte bir agzima birseyler atmazsam iste o zaman midem kotulesiyor ,bunu farkettim ,ac durmak mide eksimesini cogaltiyor ,o yuzden zorlada olsa iki saatte bir yemeye calisiyorum..

bende kahvalti etmedim daha edeyim ,gorusuruz kizlar

tesekkurler arkadaslar..
kahvaltı yaptım arkama yaslandım beklıyorum..:1no2:
Allahım alısmısım her sabah o kadar hareketlı olmasına.. karnımdan cıkıcak kadar oluyordu hep..
ama sımdı ne oldu uyandgımda farkettım taa, bırseyler eksık oldugunu yatakta bekledım bıraz olmadı.. :1no2:
sımdı oturdum bı kere mınık bı kıpırdanma o kadar.. üf yaa.. :çok üzgünüm:
sağlık ocagında oldum asıgı yanlıs bırsey yapmamıslardır dımı.. :uhm:

ya bırde ılk doz da asıgı oldugumun gecesı baslamıstı agrım sabaha kadar uyutmamıstı o derece..
dun ası oldum kolumda hala daha hıc agrı yok gecede agrımadı yaa.. :uhm:
üff hıc sevmıyorum bu ıslerı hee bılmıyorsunn ya soyle asıyı ne oldugunu yaptırmıcaktım ama sonra ne bılıyım yaptırsaymsım dememek ıcın..:çok üzgünüm:

güzelim takmakafana sağlık ocağında yapanlar bunu en iyi yapan kişiler....benim kzıımın hiç bir hareketi aynı değil ki..sabahları çok hareket etmiyor hatta....bazen akşamları çok hareketli bazen de değil...bunlar normal:..ufak da olsa hareket ettiyse kafana takılacak hiçbirşey yok....canı tekmelemek istememiştir...

herkese merhaba güzel hamişleeeeeeeeeeeeeeeer:teytey::teytey:
nasılsınız bugün ben çok iyiyim midem yanıyor falan ama olsun bugün kızımı göreceğim inşallah 16:30 da randevumuz var bakalım her seferinde heyecanlanıyorum yaaaananiknanik
deryacım hadi hayırlısı korkma kıs sağlıklı olsun da çabuk olsun eee 15 günün kaldı deseneee...:1hug:

betülcüm için rahat etmeyecekse istersen doktorunu ara, ondan duyunca rahatlarsın belki hadi ara istersen.

betülcüm aşıoyla laaksı yok diyoruz okumuyormusun...o aşı sana gerekli zaten..bir yerine çivi batsa birşey olsa seni koruyacak bebeğini tabi en başta...ameliyatta doğumda temas eeceğin herşeye karşı koruyacak ikinizi..illa herseferinde acı olacak diye birşey yok ki...kafana taktıkça daha çok etkilenecek bebğin.ç..boşver...aç tv seyret ya da internette dolaş ama bebeğini düşünmeden yap...o da rahat etsin..kasma be çocuğu....klava:klava:

ya ben yanlıs bır ıgne yapmıslarmıdır dıye dusundum tetanoz zararlı dıye degıl..
neyse tesekkur ederım.

kızlar ben çıkıyorum...eczane ile ilgili işleirm var...kurum antlaşması yapmaya gideceğiz tüm eczacılar...görüşürüz..bye...

Slm.kızlaaarrr herkese sabah kaynatmışsınız bol bol,duygu çıktın galiba ama duyunca bende şok oldum bebişin geliyo erkenden ay ne güzel valla kavuşup koklayacaksın onu bi an önce inşallah Allah ım hepimizi hayırlısıyla kurtarsın sağlıklı gelsinlerde zamanı artık pekte önemli değil...
Betül hareket etti dimi senin kuzu korkma canım inan benimkide sabahları bazen hareketli oluyo bazen çok sakin,geceleri hareket etmeye başladı daha çok benimki gece kuşu olcak heralde korkuyorum valla
Hepinize çok güzel bi gün dilerim...

gülşah hoşgeldin caanım..nasılsın ? :)))

betül artık hareketleri çok tutarlı olmuyor..bir de haftalarımız ilerleyip, bebişler
büyüdükçe ;
yerleri daraldığı
için günde 10,
hatta ilerleyen haftalarda 5-6 hareket hissetmek yeterli dedi benim dr.um..

dream81, merve tesekkur ederım canlar..
oğlum annesını cok uzmedım hareketlendı cok sukur..
cok saolun..
:1hug:

Hoşbulduk mervecim siteye girmekte zorlanıyorum kesiliyo birden bağlantı,napiyim tatlım eşim yemeğe gelcek işte onu bekliyorum hergünkü işler canım ya,deryeyı duyunca benimde doğurasım geldi valla artık sevmek istiyorum şöyle sıktıra sıktıra ama sonrada bencillik etmeyeyim diyorum yavrum kalabildiği kadar kalsın gelişsin iyice diye,bugün benim bebişte az hareket ediyo ama yinede hareketini duydukça mutlu oluyorum,sen iyimsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…