2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ay seren alemsin valla bayılıyorum kız sana :)))))))) bi saat sonra su iç hemen su içmeki cır cır olmayasın :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ayyy sen mi ben mi öldürdü beni bu kız gülmekten :roflol::roflol::roflol:iyi beceriosun güldürmeyi :) alem ne demek :1hug:senin yanında yaşayan ölmez ayol:roflol:

önemli degil canim ..bak simdi kontrol paneline giriyorsun
...orda detay bilgilerinizi duzenleyin bolumunu bul tikla...acilan sayfada en sonda kilo ve dogum tarihi takip cizelgesi yazan yere sunu kopyala http://tickers.baby-gaga.com/p/dev263pb___.png insallah anlatabilmisimdir ..dene yapamazsan yine anlatirim

YAAA BENDE İSTİYORUM...AMA YAPAMADIM NOLUCAKKK ŞİMDİ..BENİM KIZIMIN ÇİZELGESİ OLMAYACAK MIII:a015:

benimde hafta sonu gelmeye basladi ..o sivi dedigin sut iste canim..ben biraz sIkayim dedim merak iste geldi ama sonra aklima geldi ilk cikan sut en degerli suttur diye bidaha bakmam bebegime kalsin o sut dimi ama :emir_bebek:

:roflol::roflol: ay yazamadan duramiicemmm

kucene denetseydın barı adamceezz ilk sutten yararlansaydı ya kıssss:roflol:
hade kactımmm bayyssssssırnaşık şey:lepi::roflol:

sabırlı melo,ben 32+1 gunluk hamıleyım gogus uçlarımda bazen beyazımsı bı renk goruyorum kremsı bı yapısı var ama öle süt falan gelmıyo yanı akmıyo.
anne sutu zaten normal bembeyaz sut gibi olmuyor ,ayni tarif ettigin gibi beyazimsi ,sulu gibi ..kremsi olmasida ilk sut oyle kremsi oluyor o cok faydali bebegimize.. kendi akiyorsa tamamda benim gibi meraktan sIkmayin ,bebislere kalsin onlar :CüvCüv:

BEİİİ BAAAGG BETÜÜŞŞ GELMİMM ORAAAA:eek:klava:
BENDE BUGUN AŞI OLDUM NOLCEEKK HEMDE BEN COK KORKARIM IGNEDEN :çok üzgünüm: ama bebıs ıcın oldum ıkıncı dozu
aralıktada yapacaklarmıs
okadarda kıymetlı olmasın canın anasın sen anaaaa
hade gıt cıkart etıketlerı kalıtelıde olsa dedıgın gıbı rengı atabılıyo maleseffff:tomato:

şşş etiketçi karı..:roflol: elinde oklavaynan gezıyon topiğin her köşesinde.. :eek:klava:
sen önce kendıne bak daha sen iğneden korkuyon ışağın nolcekk .. :roflol:
ikimizde akrebiikk unutmaa (yükselenleri diyim).. akrebe akreb kuyruklarımız dolanmasın.. :roflol:

cıkardım makınadan renklerı ayırdım nolur nolmaz..
hemde hıcbırınde elde yıka yazmııyor bı kerem.. bosuna yordum elcağızlarımı hıhh.. :dilcikar:

kızlar merhaba nihayet beşiğimiz ve uyku setimiz geldi bişey soracağım size uyku setinin içinde çarşaf çıkmadı sizinkiler nasıl sizinkilerde var mı?

merhaba herkese...
fatmacım beşiğinizi güle güle kullanın bebişin sağlıkla uyusun içinde mışıl mışıl..
bizim oda takımı da dün geldi uyku setiinin içinden çarşafı da çıktı..çıkması lazım yani..eksik konmuştur..sen ara aldığın yeri bi konuş canım ..

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim canım sen de güle güle kullan bebişini mışıl mışıl uyut kafama takıldı şimdi sabahtan beri eve kapandım onları bekliyorum zaten, yeni geldiler uyku seti de eksik çıktı sinir oluyorum böyle aksiliklere

teşekkür ederim canım sen de güle güle kullan bebişini mışıl mışıl uyut kafama takıldı şimdi sabahtan beri eve kapandım onları bekliyorum zaten, yeni geldiler uyku seti de eksik çıktı sinir oluyorum böyle aksiliklere

sagol canım a.s. bunların hepsi aynı oluyo demek ki beni de dün akşama kadar beklettiler güya sabah 11 de geleceklerdi taaaa akşam 6 da geldiler..parayı alıyolar ya nasılsa, gerisini önemsemiyolar canım..

evet haklısın parayı aldıktan sonra ne olursa olsun anlayışı var içim çok sıkıldı ya sabahtan beri bekliyorum eşim de beni bıraktı gitti tek başıma bekledim, sonra geldi, şimdi yine gitti bugün bir an önce bitsin diye bakıyorum, çok tuhafım hamilelik psikolojisi mi ne bilmiyorum hep ağlamak geliyor içimden..

X