2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

beyaz bende malesef beceremiyorm eşime yaptırdım şekerim:çok üzgünüm:

karçiçek ve deryacımm inanın denemedigim hiçbirşey kalmadı soda,şurup ama faydası yok işte.

banada bu gidişle öyle olacak gibi geliyor serencim ama temmuz annelerinide gördükçe 40.haftamıda geçebilirmiyim acaba diyede düşünmüyor degilim.

canım haklısın ama artık onlarla da geçmiyor....başlarda ilaçla ya da sütle geçiyordu..şimdi anlıkgeçiyor sadece...

ya deryacım kiminin mide asidi kimininkinden farklı oluyo bazende ne yapsam geçmio ama ben vitamin ve kan ilacından başka bişi içmedim hiç ha bide b12 iğnem va mide için
hiç kullanmdım nedense......bbo:

deryacım yaa senin kayınvalidede pek ayıp etmiş yaaa söylesene bunlar görümcemin diyeeeee. utansın biraz. sen sessiz kaldıkça yapar böyle kaynanam olsa ben söylerim gerçekten canım benim üzme sen kendini maaaşallah senin aldıkların pek güzel.

Mide yanmasında gaviscon çok rahatlatıyor doktorum bana yazıyor içinde de gebeler rahatlıkla kullanabilir yazmış içtiğim anda kesiliyor yanma ve refü

bende midem kotu oldugunda rennie emiyorum bana iyi geliyor ama sizin daha siddetli rahatsizliginiz ,cok gecmis olsun ..belki son ayda bizimde sikayetimiz olucak ..zor yaaa..sona iyice yaklastik dayanin arkadaslar az kaldii

ilk başlarda sütle geçiyordu..sonra rennie tb yetiyordu..sonra renie duo şt,rp a geçtim....şimdi gaviscon şrp+rennişe duo şrp fayda etmiyor...

ilk başlarda sütle geçiyordu..sonra rennie tb yetiyordu..sonra renie duo şt,rp a geçtim....şimdi gaviscon şrp+rennişe duo şrp fayda etmiyor...
desene haftalar ilerledikce renniede ise yaramiyor ..gercekten mide yanmasi hic cekliecek gibi degil ,cok kotu oluyor ..allah yardim etsin ..haslanmis misirda hafifletir diyorlardi bana ama hic denemdim ,hani kutuda satiliyor yaa,evde bulundurmak lazim belki azda olsa hafifletir ..

seren egenin tavsan tulumu bundan mi yoksa baya mont gibi mi ..ben de cok begendim tavsan tavsan ama ancak turkiyeden ismarlamak lazim ,aradim buda hosuma gitti ,galiba bende bunu ismarliycam ..gercekten cok seker duruyor bebeklerde ama

evet cnm bole bunun mavılı beyazlısıydı ayy cok seker yaaaaa
valla ısmarla sende al ben bayıldımmm:teytey:

ya deryacım kiminin mide asidi kimininkinden farklı oluyo bazende ne yapsam geçmio ama ben vitamin ve kan ilacından başka bişi içmedim hiç ha bide b12 iğnem va mide için
hiç kullanmdım nedense......bbo:

canım ben de kullanmadım..ama 31.haftadan sonra mide için kullanmaya başladım ne yazıkki ..umarım sen ihtiyaç duymazsın ilerleyen haftalarında ...

evet cnm bole bunun mavılı beyazlısıydı ayy cok seker yaaaaa
valla ısmarla sende al ben bayıldımmm:teytey:

sen soktun aklimiza cocuklari tavsana cevirme olayini :roflol: gerci benim buldugum accik ayiyada benziyor gibi ama :uhm: :roflol:

artik bebekle dogunca bi baslik yapalir eylul annislerinin tavsanlari diye ,tulumlari giydirip resimlerini yollariz :roflol:

bende ismarliycam özendim valla..hem eylul sonu serin olur disari cikarken bu yeter heralde :dance:

eşim söylüyor canım benim yerime...oyuncaklarıı bile getirmiş..ayakkabılarını..oyuncaklaırn hali kalmamış...bebek tabi ağzına da sokuyor yerede atıyor..oyuncak mı dayanır...ayakkabılar eskimiş zaten..bizi aptal ya da saf sanıyopr galiba....

canım ben de kullanmadım..ama 31.haftadan sonra mide için kullanmaya başladım ne yazıkki ..umarım sen ihtiyaç duymazsın ilerleyen haftalarında ...

eee senin hafta olarak daha fazla benden o haftaya geldiğimde aynı olcam herhalde yaptıklarım kısa süre geçirio zaten umarım gerek kalmaztatlicadiarzu kafamçokkarıştı

deneyyeim bakayım evde olması lazım...sonucunu yazarım sonra..

yo söylemedi canım..bu ultrasonlar yabancılara göre yapılıyor dedi..türkelrde kafa önden gidebiliyor dedi...korkulacak birşey değil dedi..ama ben zaten sezeryan olacağım o zaman sevineyim dimi :)

:1rolleyes::1rolleyes: evt canım dr.umda bana ilerde hiç değilse sezeryan kendi seçimimdi diye düşünmemiş olursun dedi..

boşver takma :bbo:ya bazı kaynanalar böyle işte bizde yok mu idare ettiğimiz için iyiyiz işte:teytey::teytey:

gıcık kadınnnnnnnnnnnn Çok üzgünüm çoook

:roflol: ayy diyecektim seninki biraz ayıcıga benzii diye ama ayıp olmasın dıye demedim bişiinaniknanik:roflol: ama olsun ha ayı ha tavsan ıkısınınde kulagı var işte canım :roflol:
benım gordugumun poposunda kocaman yuvarlak pelusu vardı top gıbı cok kemdı yaaa valla ben begendım koydum buraya ısteyen alsın dedıgın gıbı dogsunlar hemen gıydırıp resmınıde cekıp koyacam buraya :roflol:
ahanda tavşan ege diyecem:roflol:

ben kaciyorum ,bir yigin is beni bekliyor :bbo: yeter tembellik yaptim ..papatyam gelirsen alerjin ne oldu yazarsin ,insallah gecmistir kasintin artik ,ilaclar iyi geldimi..
herkese iyi gunler ,cok sicakta disari cikmayin kizlar son aylarda gunes hic yaramiyor..bu arada benim dudaklarimin etrafinda accik leke olmus :çok üzgünüm: insallah dogumdan sonra kalmaz ..
dikkat edin kendinize byee :lepi:

dimi benimki accik ayicik oldu ama napiyim tavsan buöamadim ayol ..buna sukur ,turkiyeye gelince bide tavsanlisini aliriz..ayy cocuklar bizim gibi analara dustu napsin ,ayicikta olcaak ,tavsanciktaa
ben cikiyorum .gorusuruuuzz..

dimi benimki accik ayicik oldu ama napiyim tavsan buöamadim ayol ..buna sukur ,turkiyeye gelince bide tavsanlisini aliriz..ayy cocuklar bizim gibi analara dustu napsin ,ayicikta olcaak ,tavsanciktaa
ben cikiyorum .gorusuruuuzz..

valla bızım oglan buyudugunde bune anne benı şaklamana cevırmıssın derse hiiiç şaşman aman istedıgını desın nasılsa şimcik anlamıyo bişii istedigimi gıydırır takarım valla:roflol:

tmm cnm gorusurus kendıne ii bak gel yine optummmmm:lepi::1hug:a.s.

sendede uygun şeyler olursa bızde ordan sıparıs edebılırz cnm degısık fıkırlerını beklıyorum mmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuucccccckkkksssssssss

baysssa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…