2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ne bu kaynana milleitnden çektiğimiz ya....ben hep inşallah ona benzemez dedim ....keşke çok söylemeseydim ya benzerse :KK43:( ay benimkinin 1 torunu daha var..görümcemin kızı 1,5 yaşında..kadın gidip onun eskilerini ya da beğenmeyip giydirmediklerini bana yeni almış gibi getiriyor...bebek bohçası mı ne yapılıyormuş...ben yıkayacağım ver dedim bir de baktım hepsi görümcemin beğenmedikleri ya da kızının eskittikleri...hatta bazıalrı yıkanmamış ten kokusu var..yuh yani...1 çöp bile almamıştı yeniş dün alışverişe gideceğim diy onu da götürdüm kasa da ona ödettirdim parasını OHhh...

:roflol::roflol: kaynananda alemmiş valla
benim kaynanam saolsun bir melek :1hug: benım oglusa bırsuru şey ordu halada oruyor ve eşimin bazı hırkaları mendıllerı tulumları baddaniyesi hatta önlüklerini bile saklamış bana verdi cok güzel bişey babasının bebekken giudiklerini oğluşuda giyeceksırnaşık şey
senin kaynananda bi alemmiş ama napıcan boşver istedıgını gıydır istemediğini giydirme kalp kırma yeterli cnm:1hug:

buarada nereli merek ettim:icecream:

serencim selam....emzik arkasında tutma yeri var mı yok mu? yoksa uyku emziği o çünkü...

CNM TUTMA YERİNİ VAR AMA EMZIKLE BIRLESIK STANDART EMZIKLER GIBI DEGIL
EMZİK İÇİN ŞİRİN KIYAFETE CITCITLI ZINCIRLER VAR BIDE ONLARDAN ALDIM O TUTMA YERINDEN GECIRDINMI HEM DAHA KONTUROLLU HEM DAHA ŞI DURUYOR
ILK AGIZLARINA ALACAKLARI ICIN KALITELI BISEY OLSUN ISTEDIM O YUZDEN ALDIM SIZEDE TAVSIYE EDIYORUM CNM:1hug:

cansuummmm sende al kısss borayla egeyi bulusturup tavşan gibi oynatırız:roflol: tobe tobee gıttıgınde bak bakım öle bişey varmıymış kıs ben gıttıgımde sorupta rezil olmim:roflol: cocugumu maskota cevırecem valla yaa:lepi:

benim kaynanam saolsun bir melek :1hug: benım oglusa bırsuru şey ordu halada oruyor ve eşimin bazı hırkaları mendıllerı tulumları baddaniyesi hatta önlüklerini bile saklamış bana verdi cok güzel bişey babasının bebekken giudiklerini oğluşuda giyeceksırnaşık şey
senin kaynananda bi alemmiş ama napıcan boşver istedıgını gıydır istemediğini giydirme kalp kırma yeterli cnm:1hug:

a.ssenin kaynananda ne iyiymiş valla benimkide hiç başlamadı:çok üzgünüm: bile annen yapsın diyo bizimkide bizlerde kız annesi hazılrlarlar beşiğini ihtiyaçlaını falan ondan hiç takmaz bile sen şanslıymışsın valla ohh oh:teytey:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:1shok::1shok:

ay bi buton daha atlamışız ogluşlaaaaaaaaaa oleeeyyyyy:dance::dance::sm_cool::teytey:

ayy gorunce bırden ıcım tuhaf oldu yaaa az kaldı ege beeyyyy alacam kucagıma senüüüüüüüüüüüü:teytey::nazar::nazar:

eşim söylüyor benim yerime anne alyanın giyikleirni ablamın beğenmediklerini getirme diye...bu arada görümcem gelen hiçbir hediyeyi kullanmadı illakiş markalı yerlerden olacak takıntısı vardı...örgü de giydirmedi...benim nneciğimin ördüğü güzel bir sürü cici varken onun beğenmedikelrini ben neden giydireyim ki..bu arad söylenmez belki ama bizim maddi durumumuz görümcemden çok daha iyi ama biz eskilere layık görülüyoruz....evde nir kutu yaptı eşim ısrarla yine de verince annesi onları o kutuda biriktiriyor :)) başkalarına vereceğiz durumu olamaynalara....
karabüklü kayınvalidem canım... başınızı ağrıttım ya..

a.ssenin kaynananda ne iyiymiş valla benimkide hiç başlamadı:çok üzgünüm: bile annen yapsın diyo bizimkide bizlerde kız annesi hazılrlarlar beşiğini ihtiyaçlaını falan ondan hiç takmaz bile sen şanslıymışsın valla ohh oh:teytey:

benım annemlerde ir cok şeyini aldılar saolsunlar ama kaynanamda elınden geldıgınce yapıyo hakkını asla yiyemem evimin temizliğinede gelecekmiş öle diyo gelirde bilirim
inan sanki kendi gelin
ikitane gelini var bizleri kırmamak ıcın elınden gelenı yapıyo diyorum ya gercekten bir melek:1hug::asigim::nazar:

seren biliyomusun senle aynı haftalığız kıs benimde 29 eylül yanii.....:dance::dance:1hug::dance:

eşim söylüyor benim yerime anne alyanın giyikleirni ablamın beğenmediklerini getirme diye...bu arada görümcem gelen hiçbir hediyeyi kullanmadı illakiş markalı yerlerden olacak takıntısı vardı...örgü de giydirmedi...benim nneciğimin ördüğü güzel bir sürü cici varken onun beğenmedikelrini ben neden giydireyim ki..bu arad söylenmez belki ama bizim maddi durumumuz görümcemden çok daha iyi ama biz eskilere layık görülüyoruz....evde nir kutu yaptı eşim ısrarla yine de verince annesi onları o kutuda biriktiriyor :)) başkalarına vereceğiz durumu olamaynalara....
karabüklü kayınvalidem canım... başınızı ağrıttım ya..

boşver eşin solesın işte sen solersen kotu olursun cnm verdı gıttı işte dedıgın gıbı baskasına verırsın anlarlar boooooooşşveeerrrrrrr:içelim:

benım annemlerde ir cok şeyini aldılar saolsunlar ama kaynanamda elınden geldıgınce yapıyo hakkını asla yiyemem evimin temizliğinede gelecekmiş öle diyo gelirde bilirim
inan sanki kendi gelin
ikitane gelini var bizleri kırmamak ıcın elınden gelenı yapıyo diyorum ya gercekten bir melek:1hug::asigim::nazar:

ay kıskandım valla oda hamile kalmadan önce :emir_bebek:eltimle beni çağrır temizliğe senağlamaoy oy kıymetini bil elde neler var oooo...çokta kötü olmasada idare ediyoruz işte sinirlidir çok fazla kafası attımı kimse tutamaz bide eski kafalı falan falan.....:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

gunaydin kizlarr..herkes iyidir insallah .. seren emzik guzelmis iyi gunlerde kullan ..benim kaynanada ilk bebegimde yardima gelmisti ben mi ona hizmet ettim o mu bana belli degil..bu sefer gelmesin yardima dedim..gerci yarari yok ama zararida yok gunahini almayayim.seren allah bozmasin kaynananla arani..
bu arada hep sorucam unutuyorum ..papatyam yani hicranin gebelik alerjisi gectimi..allah korusun erken aliriz bebegi diyorlardi ya..haberiniz varmi.

seren biliyomusun senle aynı haftalığız kıs benimde 29 eylül yanii.....:dance::dance:1hug::dance:

hadi yaa:teytey: negüseeelll
ama bebişler belli olmuyoki güzelim ya ben senden once yada sen benden once dogurabılırsın yada 29uda gecebılırız kısmet bakalım hangimiz once doguracak kıs:icecream:
gerci ben biraz hiperaktifim yerimde duramıyorum sabırsızım senden once dayanamayıp yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr cık artık egee dıyıp doguradabılırım yaneee:roflol::roflol:

beyaz web cnm ben ınan bılmıyorum banada cansu yapmıstı saolsun bılen arkadaslar yardımcı olur cnm

ay cansuu bılgı ver kıs arkıdısesırnaşık şey:CüvCüv:

benim kendi annemler herşeyimi aldılar yerimsenibensaolsun bebeğin küvetine kadar ordan şanslıyım allahtan cnm anam saolsun beni kırmaz:1hug:a.s.

bana yardım edecek kımse yok mu? yoksa beni aranıza almak ıstemıyormusunuz?

olurmu oyle şey..hoşgeldin..ama ben inanki bilmiyorum..babygaga diye biyerin adresini vermişlerdi deneye deneye şansa yaptım...gebelik forumundan bebektakvimi başlıklı yazıları takip edersen bulabilirsin linkleri...

allahtan eşimle aramıza fazla giremediler girseydiler ooooooo:))))))))))))))

işte onu saglam tutacan bacım
tabıkıde neler neler var ben bıraz şanslıyım allahtan
selanıklı benım kaynanam selanıklıler gelınlerını el ustunde tutarlarmıs :))) hem kocamdan hemde aılesınden yana şanslıyım cok sukur:nazar:

sende kocana sole o halletsın işte sonra sen kotu olursun aman
napıcan eskı kafa işte ıdare edecen eşin için:1hug:

CNM TUTMA YERİNİ VAR AMA EMZIKLE BIRLESIK STANDART EMZIKLER GIBI DEGIL
EMZİK İÇİN ŞİRİN KIYAFETE CITCITLI ZINCIRLER VAR BIDE ONLARDAN ALDIM O TUTMA YERINDEN GECIRDINMI HEM DAHA KONTUROLLU HEM DAHA ŞI DURUYOR
ILK AGIZLARINA ALACAKLARI ICIN KALITELI BISEY OLSUN ISTEDIM O YUZDEN ALDIM SIZEDE TAVSIYE EDIYORUM CNM:1hug:

cansuummmm sende al kısss borayla egeyi bulusturup tavşan gibi oynatırız:roflol: tobe tobee gıttıgınde bak bakım öle bişey varmıymış kıs ben gıttıgımde sorupta rezil olmim:roflol: cocugumu maskota cevırecem valla yaa:lepi:

iyi yapmışsın onu almakla...ucu çok güzel onların...birde akada tutm yeri olmayanlar var uyku için çocuk emziği alıp atamıyor :))) ben chicconunkilerden aldım onunda ucu çok güzel...zaten hepsi elimin altında ihtiyaç olursa alırım eczaneden :)):teytey::teytey::teytey:

X