2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

inşallah canım inşallah..
o gunlerıde gorelım kucagımıza alalımdaa aah ahh...
bu arada cetvelı yapmıssın.. tebrıkler canım..:)

canım yakacık,soganlık farketmez 500-600 civarı arıyorum teşekkürler şimdiden.3+1 arıyorum.

kıslar sizde akşam yürüyüşüne çıkıyomsnz?yemekten sonra ben çıkıyorum 8 gibi
canım bende çıkıyorum.

bulamıyorum canım ya..
sana attıgım lınke basınca da acılmıyor error verıyor..
sıldıysen tamamdır heralde..
bugun sıte berbat zaten gıcık ettı benıı..:bbo:

papatyamm aldıkların cok seker..
guzel gunlerde gıysın ınsallah bebişin..

hepsi çok güzeller güle güle kulansın kızın inşallah hepsini
bu arada senin rahatsızlığın nasıl oldu

papatyam çok şekerler yaaa hele içerden yeni çıktım asabiyim diye yazan badye bittim. güzel günlerde kullanın inşallahhhhhh

Kızlar ben saatlerdir huzursuzum kartım taş gibi oluyor, aralıkları değişken ama hiç durmak bilmedi öğlen 3 ten beri var (( çok endişeliyim hayır yaaa , eşimde şehir dışında, nolur dursun bu sertleşmeler.Ben ya doğurursam bu gece (

hepsi çok güzeller güle güle kulansın kızın inşallah hepsini
bu arada senin rahatsızlığın nasıl oldu

kremler hafifletti kaşıntıyı görüntüsüde düzelir gibi biraz allahın izni ile hafif şekilde tamamlarım inşallah normal doğum tarihime kadar dayanıcam gibi geliyor bana yarın zaten doktorumdayım henüz bişe demedi testler yarın belli olcak bakalım ne diyecek bana

bu arada bunu nerden aldın arkadaşım? çok beğendim bulursam aynısından alırım.

bride canım çok geçmişolsun benimde öyleydi canımm dün doğum yapacam diye korktum valla ama bugün iyiyim allaha şükür sende düzelirsin

buda çok tatlıymış ben öyle herşeyi beğenmem bunlara bayıdım...

bunuda aynı mağzadan aldım 35 ytl idi okadar yumuşak bişiiyki dış görünüşü öle top top ama yumuşacık iç kısmı düz ama battaniyelere dayanamıyorum alıyorum birsürü oldularrr:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…