2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

herkese tesekkur ederım arkadaslar..
dionysos arkadasım vallahı dedıgın ıyı oldu makınaya atayım.. sen dokulunce hemen mı attın da cıktı?..
halime geçmiş olsun sanada dıkkat et kendıne canım..

Son düzenleme:
kızlar bende sizlerle çok yazışamıyorum ama takip ediyorum çok eğlencelisiniz....
hepinize hayırlı kandiller,allah dualarımızı kabul etsin

Herkesin kandili mübarek olsun.... Arkadaşlar Allah dualarımızı kabul etsin inşallahnhhh

herkese tesekkur ederım arkadaslar..
dionysos arkadasım vallahı dedıgın ıyı oldu makınaya atayım.. sen dokulunce hemen mı attın da cıktı?..
halime geçmiş olsun sanada dıkkat et kendıne canım..

evt hemen attım diye hatırlıyorum sende biran önce atarsan iyi olur.sıcak su erittiği için kalmıyor ağda..

kızlar ya koltuk altıma bı agda yapayım, duş alıyım mis gibi oluyum sonrada namaz kılayım kandıl gunu dedım..
Allahım bı gıttım basıma gelmeyen kalmadı desem.. benneyaptımki
ağda yapmaya basladım.. sir agda rol on gıbı baslıgı olandan..
ısıttım hazırladım fılan sonra sımdı surmeye calısıyorum koltuk altıma..
neyse bır ıkı surdum her sey normal, allahım ucuncusunde bunun baslıgı bı cıktı saarrr butun ağda yere belime fılan aktııı... kafamçokkarıştı
Allahım banyo halısı, eşofmanım, ustum agda oldumuu.. benım her yerım yapıs yapıss.. belımden sarı tuylerı koparmadan agdayı cıkarmaya calıstım..bı yandan kolumu ındırınce kaldıramıyorum koltuk altım yapısıyor.. kafamçokkarıştı
nereye dokunsam yapışıyorum.. o sırada dolabın ustundekı ağda sonrası yağını alıyım dedım aldım elıme surdum yapışıklıgı gıtsın dıye surdum koydum bı de bu devrıldımııı...
dolabın ustuu yağğ olduu.. :1shok: bı yere basamıyorum..
sonra halıyı fılan kaldırdım allahım bı spaula buldum onunla devam ettım yarım kalmasın dıye..
zar zor ortalıgı topladım fayanslardan agdayı cıkarmaya calıstım..
duşa gırdım....... fiskiyee atıyorrr sureklıı su fıskırıyor.. bır elimle dıbını tutuyorum atmasın dıye.. yuum gozum sampuanlı bu yıne atıyor bulup takmaya calısıyorum fılan.. kafamçokkarıştı
cıkana kadar onunla ugrastım.. sonra muslugun ordakı fıskıye ye yada musluga yollayan düğme gıbı bırsey var..
suyu musluga yonlerdırmek ıcın bunu cektım bu da elımde kaldıımııı.. kafamçokkarıştı
Allahım bı de onu takmaya ugrastımm..
nedir bu basıma gelen dıyorumm.. aman bır de ayagımın kayıp dusmedıgım kaldı dedım..
o da olmasın dıye temkınlı temkınlı cıktım gıyındım..
o neydı beee... :bbo:

:roflol: KUSURA BAKMA CANIM YAAA BETÜLCÜM KOYDUN GÜZEL HAMİŞ RESMİNİ BURAYA ONDAN SANA NAZAR DEYDİ BAK BİR YERLERİNE NAZAR BONCUĞU TAKKK. SONRA O YAPIŞKANLAR YIKAMAKLA GEÇMEZZZ SEN ONLARI SUYLA ERİT SONRADA YAĞ SÜRRR CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİKKAT ET KENDİNE KUZUZCUM BENİM KESİN NAZAR DEYDİ SANA:nazar:

bu arada arkadaşlar ben bebişin çamaşırlarını daha önce yıkamıştım sonra ütüledim ama bana deterjan kalmış gibi geldi.daha sonra tekrar deterjansız olarak yıkadım ütülemesş kaldı.daha önce ütülerken hem içten hem dıştan ütülemiştim.şimdi tek dışardan bassam ütüyü olurmu? siz nasıl ütülüyorsunuz?
Annem şimdiden eskittin elbiseleri diyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

betül yazdıklarını okudum geçmiş olsun:1hug: cicim ne aksilikler yaşamışsın dikkat et cnma.s.

:roflol: KUSURA BAKMA CANIM YAAA BETÜLCÜM KOYDUN GÜZEL HAMİŞ RESMİNİ BURAYA ONDAN SANA NAZAR DEYDİ BAK BİR YERLERİNE NAZAR BONCUĞU TAKKK. SONRA O YAPIŞKANLAR YIKAMAKLA GEÇMEZZZ SEN ONLARI SUYLA ERİT SONRADA YAĞ SÜRRR CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİKKAT ET KENDİNE KUZUZCUM BENİM KESİN NAZAR DEYDİ SANA:nazar:

hepiniz saolun arkadaslar..
ben bı makınaya atım hemen o zaman halıyı..

aytege cım ya nazarlık bır durum ortada yok ta.. :eek:
işte artık ben mı sakardım dıcem ama sakarlık yapıcak bırsey de yoktu hersey kendılıgınden gerceklestı.. :roflol:
valla o kadar seyın ustune dusmedıgım kalmıstı ondan korktum gelıp yerıme oturana kadar..
bu arada oğlum az kaldı bırazdan karnımdan fırlacayakk... :1shok:

bu arada arkadaşlar ben bebişin çamaşırlarını daha önce yıkamıştım sonra ütüledim ama bana deterjan kalmış gibi geldi.daha sonra tekrar deterjansız olarak yıkadım ütülemesş kaldı.daha önce ütülerken hem içten hem dıştan ütülemiştim.şimdi tek dışardan bassam ütüyü olurmu? siz nasıl ütülüyorsunuz?

ben sadece dışardan ütüledim..zaten kaç saat giyeek ki :)

canım bence yuzunden bı kere utulemen yeterllı..
zaten ıkı kere yıkamıssın.. cok ta yıpranmasın gercekten..

Şeniza.sbencede kıs sana nazar değdi betül çok beğendi herkes seni hamilelik güzellştrmiş ondan kesin

Arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun..Dua ederken birbirimize de etmeyi unutmayalım..Allahım dualarımızı kabul etsin..hayırlısıyla sağlıkla kolayca bebeklerimize kavuşmamızı nasip etsin inşallah...

Şeniza.sbencede kıs sana nazar değdi betül çok beğendi herkes seni hamilelik güzellştrmiş ondan kesin

canım ya tam tersıne cok cırkınlestım..
fotolarda kendıme bakmak ıstemıyorum balon gıbı oldum yanaklarım fılan..
bırde ılk adetım gecıktıgınden berı yuzum sıvılce doldu..
pizza surat oldum anam ne guzelleşmesi o bana cok uzak birşey suan..senağlama
ancak dogumdan sonra.. :çok üzgünüm:

----------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
canım ya tam tersıne cok cırkınlestım..
fotolarda kendıme bakmak ıstemıyorum balon gıbı oldum yanaklarım fılan..
bırde ılk adetım gecıktıgınden berı yuzum sıvılce doldu..
pizza surat oldum anam ne guzelleşmesi o bana cok uzak birşey suan..senağlama
ancak dogumdan sonra.. :çok üzgünüm:

hayır bence kendine haksızlık ediyosunsenağlama önceki halini bilemem tabi ama nedersen de hamişlik:icecream:a.s sana yakışmş güzel kız:1hug::emir_bebek:

tesekkur ederım canım.. a.s.
eminim hepimize yakısmıstır..
sizde koysanızda bende gorsem keskee... gamyoncuiremsu

X