2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

inşallah bundan sonrası da cabucacık gecerde bebişlerimize kavusuruz papatyam..

mesela oğlum geldıgınde yapmayı hayal ettıgım seylerden bır kacı;

- sallanır sandalyede onu göğsüme doğru yatırıp ninni söyleyerek uyutmak sonrada öylece birlikte uyumak.. :1hug:
- banyo yaptırmak.. :dance:
- cicileri giydirip giydirip koklamak sevmek..
- sabahları uyandıgında felfecir gözleriyle etrafı izlemesini ve ara ara gülücük atmasını seyretmek..
- emzirmek.. :asigim: nasıl bır duygu cok merak edıyorum..
ruyamda bı kere emzırmıstım oglumu ıcım gıdıklanmıstı cok ılgınctı..

Son düzenleme:

ayy vallahıı yaa en cok yüzüstü yatmayı özledim benn.. :a015:
hamılelıkten once en cok kullandıgım pozisyondur o yuzden baslarda zorlanmıstım baya.. laelaelaelaelae

ayrıca stresli ortamlardan kaçınmak gerek eşimiz yada anne kayınvalde yardımcı olmalılar ve sevmediğimiz kişileri yanımızda fazla tutmamaya özen göstermeliyizzz benim arkadaşın öle olmuş mesela 3.günde sütü kesilmiş cazgır bir kayınvalde vardı onda son ayını hep ona ve kayınpederine hizmet etmekle geçirdi doğum olduğu gün başladı karı dırdır etmeye kızı bezdirdi canından eşini doldurdu kızcağız bebeğinin sevgisine doyamadan kaynana zulmü ile karşılaştı malesef ALLAH HEPİMİZİ BÖYLE KAYNANALARDAN KORUSUN YAAA RABBİİİİİ DUY SESİMİZİ

ayy vallahıı yaa en cok yüzüstü yatmayı özledim benn.. :a015:
hamılelıkten once en cok kullandıgım pozisyondur o yuzden baslarda zorlanmıstım baya.. laelaelaelaelae

aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhh sorma bebeğimi görmeye sabırsızlandığım kadar öylece yastığıma gömülüp yüz üstü yatmayıda dört gözle bekliyorummm ama benim sezeryan olcağı için hemen yatamayacağım sanırımmm offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

papatyam yemezmiyim.süt 3 bardak, fındık fıstık et , meyve sebze vb. işte almıyor bizim kerata.nazlı olacak galiba kız olsa kesin naz koyacaktım da erkeğe nazlı anlamında ne koyulur ki)) evdeyim zaten akşama kadar yatıyorum fazla iş te yapmıyorm.sola da yatıyorm . yok . neyse sağlıklı olsun da bi de erken gelmesin.zaten doğunca vurucam kıcına bir kaç kez bana yaşattığı stresten.allah hayırlısıyla doğurmayı nasip eylesin de

bana müsade kızlarrr iğne saatim eczaneye gidicemmm ordanda marketten biraz bişiiler alıcammm kociş yok benim hala gelmedi yalnızız kızımlaaa akşama misafirlerimiz geliyor saolsun yalnız bırakmıyorlar ama kocişi de özledim valla 1 hafta sonra gelcek nasipseee iş para meseleleri olmas dk göndermezdim ama naparsın benim kaderimde bu eşimin işi şehir dışında senede 3 ay yokkk işteee geçmiyor günler vallaaaa

:roflol:
düşünsene doğumhanede doğuruyorsun doktor sana sev dıye ılk halıyle gosterıyormus..
sende ver bakim bana dıyıp alıp kıcını pataklıyormussun.. anana ne stres yasattın dıye dıye kıçına kıçına..
millet şu şekil = :1shok:

böylesinide ilk kez gördük derler.. :roflol:

ben de çıkayım artık eşim gelecek birazdan..sonra yine takılırım.bye

Ablama uzatmışlar karnından çıkınca öpücenmi annesi diye ayy pis ya bu demiş :roflol:

hayalerinin hepsi güzel aynı şeyleri ve hayaleri bende kuruyrm eşyalarını bile almak herşeyi güzel hayatım sağlıcakla doğumunu yap umuymsengözlerimebaksanab

selam arkadaşlar inanın sabahtan beridir neredeyse online nım ama siteye bir türlü giriş yapamadım sinir oldum en sonunda yeni bir şifre aldım ve nihayet aranızdayım .
cüvcüv çok tatlı görünüyorlar canım inş. oğluşunda şekerler kadar tatlı bir evlat olur :))
az önce haberleri izledim biraz çok kötüyüm çok ağladım kanlı terör bir kez daha kanlı yüzünü gösterdi ve bir sürü masuma kıydı yürek dayanmıyordu tek kelime ile (
biliyorum siz önceki sayfalarda konuşmuştunuz konuyu ama bende içimi biracık dökmek istedim .
ALLAH cc ölenlere rahmet eylesin ailelerine sabır ihsan eylesin .
yaralılarada ŞAFİ ismi yüzü suyu hürmetine acil şifalar ihsan eylesin .
inş. katilleri cezasız kalmayacak ((((

bende suan ızlıyorum kızlar tuylerım dıken dıken..
8 aylık hamıle bayan, cocuklar, ıkız bebeklerıyle bır kadın... ölenler..
Allahım yakınlarına sabır, kendılerıne rahmet, sebep olanlara cezalarını ver ınsallahh !!

slm kızlar şimdi eşimle yürüyüşten geldik geçmişi okuyayım ben biraz bugün okuyamadım hiç...

hoşgeldin delikız..
nasıl yuruyus yapabılıyorsun demek.. ben yapamıyorum en fazla 10 dk.. :1no2:
ne kadar zaman yurudun sen..

hoşgeldin beyazweb iyi paylaşımlar....

hoşgeldin delikız..
nasıl yuruyus yapabılıyorsun demek.. ben yapamıyorum en fazla 10 dk.. :1no2:
ne kadar zaman yurudun sen..

hoşbulduk canım 45 dk falan yürüdüm bazen kasılmalar oluyor yorgunluk oluyor ama yürüdükçe açılıyorum bir de yavaş yavaş yürüyorum eşim de bana ayak uyduruyor o hızlı yürüse zor yürürüm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…