2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım hadi bakalım hayırlısıyla sorunsuz bişekilde ağlıcakla kucakla bebişini allah kolaylık versinŞeniz

hadi gözün aydın canım geçmişolsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah bebişini kokla bizim için öpme sabiyiiii şimdi erkenn:roflol:inşallah sütün bol olur canım

Mehtapelif inşAllah bugün sağlıkla kolayca doğumun gerçekleşir canım dualarımız seninle..

fatihderya ve seren tebrikler...siz de kavuştunuz bebişlerinize..doğum yapmayan kalmadı herkes sağlıkla kavuştu çok şükür..

hicrancım valla haklısın ben şapur şupur öpüyorum yanaklarından.. isilik oldu zavallımın yanacıkları :)
ama napiyim çok tombiş tutamıyorum kendimi :))

benimkininde yanakları kötü oldu yawww babası benden gizli öpüyor ablası da öle ben başından ayrılınca öpme yarışına giriyorlar ben kızın başına geline hemen kaçıyorlarrr:roflol: ben kendi sütümle sildim akşam yanaklarını sabah düzelme vardı babaannem sölemişti yap diye yıllar önce büyük kızım doğduğunda buna da denedim işe yaradı

sorma canım bizim de babası ve delii bi dayısı var şutarafagitti benden çok onlar suçlu.. çünkü onların sakalları batıyo yavrucağa :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
yanaklara süt sürme işini deneyeyim ben de.. yıkandığı zaman da geçiyo mikroplardan arınıyo pamuk yanaklar naniknanik

Kızlar benım esımde arada kendıne hakım olamayıp opüyor ama banada cok öpme dıyor ama dayanamıyorum yaa az buyusun ısırıcam da ben onu öpmek yetmıyor ıcıme sokasım gelıyor.. Şeniz ( Allah nazarlardan saklasın Masallah )
hele kucagıma alınca gözlerını bır dıkıyor ızlıyor benı resmen konusuyorum fılan o kadar guzel dınlıyorkı.. :ecrin_bebek:
annem kucagına aldıgında da sevıyorken bırseyler soyluyor gozlerını bır dıkıyor pür dıkkat..
koca gözlü oğlum benımm canım yaa Allahıma sukurler olsun ıyıkı dogurmusum.. Şeniz :asigim:
Allah hepimizin yavruslarını bagıslasın yokluklarını hastalıklarını göstermesın ınsallah.. :Saruboceq:

şu öpme işi yokmuuu..Ben kıyamıyorum,kokluyorum ama annanesi ve teyzeleri şapur şupur valla...klava:
ağzı yüzü neresi denk gelirse,çok kızıyorum çook...

Bu arada ben bazen uyutmak için ayağımda sallıyorum hemen dalıyor,siz başladınız mı yoksa çok mu erken,ancak böyle sakinleşiyor napim,emziği de ağzına veriyorum:ecrin_bebek: ama üzülüyorum boş emziği çabayla emmeye çalışınca,içim eziliyor bir de ayakta sallıyorum acaba çocuğumu ihmal mi ediyorum neden hep uyutmaya çalışıyorum ki diyorum..Sizinkiler aşağı yukarı kaç saat uyuyor günde?Benimki 18 saat uyuyordur kesin...

valla gülsüm emzıgı bende kullanıyorum ama sallamayı yapmıyorum arada kucagıma aldıgımda kendımı sallıyorken buluyorum ama hemen duruyorum anlayınca aman alısmasın dıye :))
en guzelı kendı kendıne uyuması tabıkı.. benımkı kac saat uyuyordur tam bılmıyorum ama kac sat uyanık kaldıgını soylersem anlarız :)) 24 saatte topu topu 3 saat uyumuyordur heralde.. belkıde max 4 saat..
ama onceden cok cok daha uyuyordu gıttıkce daha fazla uyanık kalmaya basladı..

siz ne kadar aralıklarla emzırıyorsunuz kac saatte bır ?
ben gunduzlerı 1,5 gecelerı 2,5 saatte bır emzırıyordum ama gunduzlerıde 2,5 saate düştü aslında ona ne zaman versem o zaman alır tabı de :)) kendısı uyudugunda 2,5 saatı bulunca kendı kendıne uyanıyor alıstı..

gülcüm diyecektım kaydirigubbakcemile3 su edit butonu da kaldırdılar çok ıyı yaptılar valla.. :1closedeyes:

ayyyy ıyyyy valla kendi aileme tavrımı koydum bebişim kendini toplayana kadar öpmek yasak dedimmmkötükedihüso ama bizim kaynana :mymeka:dinlermii yooooookkk -tatlicadiarzu-dediğin gibi ağzının içine girioo bebişimin öyle hırpalayarak sevio kikaydirigubbakcemile bebeğim başlıyo ağlamaya... senağlamabişey söyleyincede suçlu biz oluyrz tabiii... ay ben kıyamıyom kuzuma ya bakmaya kıyamıom ona ben o yalıyo yutuyo yavucağımı iiiii nediyimmm bilmem kiii.... bu nasıl sevgi...
ben henüz başlamadm sallamaya.... emzikte verince almıo hemen bi iki çekse geri bırakıo... yaaa ayakta sallamak neden ihmal olsun yine ilgileniosn sonuçta valla benim bebikk hep uykucuu gecesi gündüzü karıştı gündüz uyuyoo gecede kuzum nöbet tutuo 2 saat kadar sonrada malum bizde uyku kaçıo aşağı yukaı benim kide aynı yanii...18mirmirmirmirkafamçokkarıştı

Ben çok uyutuyormuşum gibime geliyordu anne bunu uyutmayaım eğitim vermek konuşmak gerekmiyr mu dedim
he kızım ansiklopedi oku kızına dedi yaa:roflol:,o yüzden sordum...
Betülcüm ben saatle değil ne zaman aransa,ya da ağlasa emziriyorum bazen 15dk da bir bazen uyuyor 3 saatte bir,sütüm de yarıyormuş maşallah,kilosu iyi çıktı 1 kilo almış 1 ayda...

oh masallah canım bızımkıde yarıyormus cok sukur doktorum cok begenıyor kılo alısını masallahh ...
ben saatle yapıyorum cunku duzensız olunca gunduzlerı sorun olmazda gecelerı 15 dk bır emzırdıgını dusunsene.. en azından saatımı bılıyorum gece emzırım yatırdıgımda atıyorum 3 se 5 gıbı kalkacak dıyorum aklımdan oda oyle alıstııgı ıcın o saat gelınce uyanıyor cok sukur gunduzlerıde oyle masallah..
tabı bazn o saate uymadıgı oluyor gaz problemı yuzunden ama genelde boyle Alahtan..

Geceleri bizimde düzenli maşallah...
karnı iyice doyduysa 2-2,5 saatte bir uyanıyor emmek için
gündüz düzensiz..
Ayy şimdi yine gaz sancısı saatleri başladı hep akşam saatlerinde tutuyor bizimki...
Ben her öğün 1 tatlı kaşığı kimyon yutuyorum hap gibi suyla yani.
3 gündür faydasını gördüm,deneyin zarar gelmez.

seren ve fatıhderya tebrıkler allah analı babalı buyutsun ınsallah..
kızlar benım kuzucuk dun gece 2.5 ta bır uyandı 6 ya kadar gozler faltası gıbı.emzırdım gazını cıkardım altını aldım yok uyumuyordelırcektım cunku sebepsız uyumuyor,kucak ıstıyor. oyle tepınıyor kucak ıstıyor.gezdırıyorum yataga bırakıyorum baslıyor aglamaya.sımdıden tıyatrocu oldu bıle bagırıyor delı gıbı kucaga almanla bırlıkte sankı o ses ondan cıkmamıs gıbı
gulcum ayakta nasıl sallıyorsun ya?daha cok kucuk basına yastık koyuyormusun?nasıl yapıyon kız?

canım biz de saat sabah 5te bir başlıyoruz
emzir ,gazını çıkar,uyut,uyansın,kussun ,değiştir,tekrar uyut tekrar uyansın offf offff
saat 8e kadar oyalıyor beni sinirlerim harab oldu valla ağladım bu sabah resmen.

başına küçük yastından koyuyorum canım ve sallıyorum çok haşin değil tabii yavaş yavaş
emziğini de tıkıyorum o zaman sakinleşiyor ben de sallarken biraz uyuyabiliyorum.Çok mu küçük vicdan da yapıyom aslında ama onu istiyor edepsiz napiim...

allah iyiliğini versinn beni güldürdün allah ta seni güldürsünnnn benim kızımada gel Ansiklopedi okuuuu...:roflol:
benim kızımda cok dengesiz emiyoo yarımm saat 45 dk -1saat farketmiyorr ama yavas yavas dengeyi tuttururuzzz inş...

bu zamanın bebekleri bi tuhaf valla benim kız sapka taktırmaz,uykuda bikle olsa usulca taktığın sapkayı mutlaka farkeder cıkarana kaadar viyaklarrr altını actırmazzz viyaklar kapatınca susar sırnaşık şey kucağa aldırmayı anne karnındsa öğrenmişlerr doğduğu gün bile hemşire ßana sen bunu kucağındamı tasıdınn dedii :roflol:

offf aynen canım dun gece cıldırcam zannettım aglamaya basladımsenağlama
2 de bır basladım saat 6ydı ancak uyudu..emzırıyorum kusuyos ustunu degıstırıyorum tekrar meme ıstıyor sonra uyuyor numarası yapıyor ohh dıyorum besıge koymamla bırlıkte gozler faltaşı gıbı acılıyor...bıre bır aglamak boyle bır ses yok butun apartmanı ayaga kaldırır yanı..goren çocugu bogazlıyoruz zannetcek:roflol:bu arada agzındakı memeye aldırmayın sadece bır kere tuttu hemen fotografını cektık((((memeyıde almıyor yanı anlıcanız...
hıcrancım benım bebegım dogdugundan berı sapka ve eldıven takamadık:1no2:resmen sınır krızı gecırıyor kafasına vurmaya baslıyor.kısın ne yapcaz bılmıyorum.

kızlar bu arada hıc bebek arabası ıle cıkarıyormusunuz?ben uyurken bırkac kez cıkardım ama uyanınca kıyamet kopuyor arabada...

Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim,her geçen gün daha iyi oluyorum sanki.Uykudan uyanında yoğun oluyor sıkıntım,zaman geçtikçe hafifliyor.Yazılarınızın çok etkisi oldu iyiye gitmemde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…