2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

betülcüm benim de önce suni sancı ile denendi biliyorsun..
sancın hiçç olmazsa yavaş dozda başlatıyolar hissetmiyorsun bile...sonra dozu arttırıyorlar..
dozla birlikte sancılar da yavaş yavaş artıyor ve açılma başlıyor....
benim önce 1,5 - 2 cm sonra 3 cm açılmam olmuştu en son ama o esnada kanamayla birlikte sularım geldi.. zaten bebişin suyu azıcıktı..kanala da itemedi kendini acil sezeryana girdik..
senin suyun normal seviyede olduğu için, suni ile bile olsa güzelce ilerler ve bebişin kolayca gelir inşAllah..
inşAllah suniye de gerek kalmaz canım..duacınızım..inşAllah bekleyenler de hayırlıısıyla sağlıkla bir an evvel kavuşurlar...

betülcüm benim de önce suni sancı ile denendi biliyorsun..
sancın hiçç olmazsa yavaş dozda başlatıyolar hissetmiyorsun bile...sonra dozu arttırıyorlar..
dozla birlikte sancılar da yavaş yavaş artıyor ve açılma başlıyor....
benim önce 1,5 - 2 cm sonra 3 cm açılmam olmuştu en son ama o esnada kanamayla birlikte sularım geldi.. zaten bebişin suyu azıcıktı..kanala da itemedi kendini acil sezeryana girdik..
senin suyun normal seviyede olduğu için, suni ile bile olsa güzelce ilerler ve bebişin kolayca gelir inşAllah..
inşAllah suniye de gerek kalmaz canım..duacınızım..inşAllah bekleyenler de hayırlıısıyla sağlıkla bir an evvel kavuşurlar...

inşallah canım ınsallah amın.. evet bızım su da sıkıntımız yok doktor suyu bıraz azalmıs dedı ama henuz tehlıke arz edıcek kadar degıl sanırım..
zaten salıya 3 gun var bırden azalmaz heralde..
ınsallah sunı de yapılsa sonu guzel olur.. tek dılegım duam o.. Allahım gönlümüze göre verır ınsallah.. :Saruboceq: :1rolleyes:

eğer bebeğimi kaybetmemiş olsaydım, ben de aranızda doğumu konuşuyor olacaktım, ama çok şükür ki yeniden hamileyim, ama kaybettiğim bebeğimi hiç unutamıyorum, her zaman kalbimde acısını yaşıyorum...sizlere hayırlı doğumlar dilerim, inşallah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız, koklaya koklaya uyursunuz..

eğer bebeğimi kaybetmemiş olsaydım, ben de aranızda doğumu konuşuyor olacaktım, ama çok şükür ki yeniden hamileyim, ama kaybettiğim bebeğimi hiç unutamıyorum, her zaman kalbimde acısını yaşıyorum...sizlere hayırlı doğumlar dilerim, inşallah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız, koklaya koklaya uyursunuz..

canım benım cok gecmıs olsun basınsagolsun..
Allah bır tane daha vermıs ınsallah buna saglıkla kavusursun kucagına alırsın..
güzel gunlerını gorursun.. ınsallah canım... :teselli:

sağol canım..hepimiizin bebişlerine maşaAllah :nazar:

en son kontrolde 3800 çıkmıştı 4100 doğdu...
ultrasona aldanmayın derim :CüvCüv:

hepiniize merhaba yeniden..
gülşahcım nasılsın seni merak ettim haberini mutlaka yaz bana olur mu ? :1hug:

Çok sağol canım benim napalım bakliyoruz işte,annem burda pek takılamıyorum eskisi gibi,e seninde bebiş geldi zaten Allah analı babalı büyütsün,minik resmi bile çok tatlı görünüyo kimbilir ne şirindir,Allah ım bizede nasip eder inşallah en kısa zamanda,zaten doğum yaparsam ilk seni haberdar edicem canım:ecrin_bebek:KK70:ua et sende mervecim hemence doğurabileyimnaniknanik

iyi geceler hamiş arkadaşlarım.........
ben geldim doum yaptım doğum hikayemi yazacağım ama şuan ikizlerimle uykusuz uğraşıyorum.....
bebeklerimde bende iyiyim..................

daha sonra müsait zamanımda ayrıntılarıyla yazacağım..........

kendinize iyi bakın ,,,,,,,,,,,,,,,

herkese günaydın kızlar bende 16-09-2008 de saat 13 00 da sezeryanla ege bebeğime kavuştum . allah şükürler olsun bir sorun olmadan atlattık ama sezeryanın ilk 2 günü çokkkk zor geldi banaaaaa sezeryan zormuş ama . her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum. doğum hikayemi en kısa zamanda yazıcam, hepinizi çok öpüyorum anne olmakk dünyanın en güzel şeyiymiş allaahhh herkeseee bu mucizeyi yaşatsın inşallah.:nazar:

Son düzenleme:
Herkese merhaba, 6 eylül 08.45 'de eylül bebek dünyaya geldi 40. haftanın içindeydim, planlı 1 doğumdu, doğum epidural sezeryanla oldu, ameliyat çok rahat geçti, iğneler sırasında bile acı yoktu, ama doğum sonrası 2 gün gerçekten de zordu, ilk yürüme hayatımın en zor yürüyüşüydü ama sonra zamanla daha iyi hissediyorsun kendini, 2 hafta geçti şimdi çok iyiyim, evimin işlerini bile yavaş yavaş yapabiliyorum ama ilk 10 gün sadece yatın dinlenin derim ben. dikiş yeri başlarda bayağı acıyor çünkü. Ama bebeğimi doğar doğmaz babasıyla beraber görmek müthiş 1 duyguydu. Allah bu duyguyu isteyen herkese tattırır inşallah. Herkese iyi sağlıklı doğumlar diliyorum.

ayyyyy betüllll salı günü kavuşuyosun bebeğine çok sevindim canım ya ne güzel bu arada odasıda muhteşem olmuş canım güle güle büyüt salı günü normal doğumla kucakla gel bebişini

ayyyyy betüllll salı günü kavuşuyosun bebeğine çok sevindim canım ya ne güzel bu arada odasıda muhteşem olmuş canım güle güle büyüt salı günü normal doğumla kucakla gel bebişini

canım benım keske salı gunude kesın olsa.. o bıle kesın değil.. :1no2:

canım bu işler hiç belli olmuyo banada salı günü kontrolde açılma ilerlememiş hala 1cm haftaya perşembe gel dedi ama ben daha o gecesi sancılandım ve ertesi sabah 11de doğum yaptım doktorum bile şaşırdı bi bakmışsın sende bu gece sancılanıp yarın bebişini kucağına alırsın İNŞALLAH

Merhaba kizlar betülcüm sevindim canim
bebeğine sali kavuşuyosun demek hayili olsun tatlim

canım bu işler hiç belli olmuyo banada salı günü kontrolde açılma ilerlememiş hala 1cm haftaya perşembe gel dedi ama ben daha o gecesi sancılandım ve ertesi sabah 11de doğum yaptım doktorum bile şaşırdı bi bakmışsın sende bu gece sancılanıp yarın bebişini kucağına alırsın İNŞALLAH

inşallah canım ya inşallah..uzun uzun yuruduk bugunde esımle..
ne yapayım dogurana kadar yuruyup merdıven cıkayım barı..
bende hıc belırtı yok ama dedıgın gıbı bellı olmaz dıye tesellı edıyorum kendımı.. :çok üzgünüm:

Merhaba kizlar betülcüm sevindim canim
bebeğine sali kavuşuyosun demek hayili olsun tatlim

merhaba canım, valahı salı dıyorsunuz ama salı kesın degıl acılmam olmussa dogumu baslatıcak doktor..
sıze Allah mı soyletıyor ne.. kaydirigubbakcemile3 bakalım ya nasip artık kurcalamıyorum..
yoksa kendıme sıkıntı, gelecektır elbet... fisfisfis

Son düzenleme:
Herkese merhaba, 6 eylül 08.45 'de eylül bebek dünyaya geldi 40. haftanın içindeydim, planlı 1 doğumdu, doğum epidural sezeryanla oldu, ameliyat çok rahat geçti, iğneler sırasında bile acı yoktu, ama doğum sonrası 2 gün gerçekten de zordu, ilk yürüme hayatımın en zor yürüyüşüydü ama sonra zamanla daha iyi hissediyorsun kendini, 2 hafta geçti şimdi çok iyiyim, evimin işlerini bile yavaş yavaş yapabiliyorum ama ilk 10 gün sadece yatın dinlenin derim ben. dikiş yeri başlarda bayağı acıyor çünkü. Ama bebeğimi doğar doğmaz babasıyla beraber görmek müthiş 1 duyguydu. Allah bu duyguyu isteyen herkese tattırır inşallah. Herkese iyi sağlıklı doğumlar diliyorum.

Allah analı babalı büyütsün inşallah canım darısı bizim başımıza inşallah:dance::dance:

Ben artık doğurmak istiyorum ya,valla acaip yoruldum sanki tabiki herşey Allah tan elbette günü var herşeyin ama bu zamana kadar bekledim bundan sonrası sanki yıl gibi geçmeye başladı,dün acaip sancılandım doğuruyorum sandık hepimizde bi telaş başladı falan ama 2 saat sonra sancı falan kalmadı yine geçti,4 günüm kaldı benimde umarım vaktinde gelir artık,betül canım senin içinde dua ediyorum tabi daha doğuramayan kim kaldıysa Allah ım yakın zamanda doğum yapmayı nasip eylesin normal yada sezeryan hakkımızda hangisi hayırlıysa elbette,umarım artık daha fazla bekletmez bizim yaramazlar

Ben artık doğurmak istiyorum ya,valla acaip yoruldum sanki tabiki herşey Allah tan elbette günü var herşeyin ama bu zamana kadar bekledim bundan sonrası sanki yıl gibi geçmeye başladı,dün acaip sancılandım doğuruyorum sandık hepimizde bi telaş başladı falan ama 2 saat sonra sancı falan kalmadı yine geçti,4 günüm kaldı benimde umarım vaktinde gelir artık,betül canım senin içinde dua ediyorum tabi daha doğuramayan kim kaldıysa Allah ım yakın zamanda doğum yapmayı nasip eylesin normal yada sezeryan hakkımızda hangisi hayırlıysa elbette,umarım artık daha fazla bekletmez bizim yaramazlar

Amin canım hakkımızda hayırlısı elbet... benım gunum doldu yıne beklıyorum..
bunların ısı hıc bellı olmuyor gercekten kımı gunu dolmadan gelıyor kımı gununu gecırıyor..
Allah zamanını bılıyor ya ne yapalım ne kadar sıksak ta kendımızı olacak olan bellı..
gec olsunda guc olmasın.. Allah razı olsun canım dualarından.. benımde dualarım hepınızle..
kolayca kurtuluruz ınsallah..

Amin betülcüm valla senin gününde doldu ama benim psikolojim çok garip şuan kendimi yorgun,bezgin ve çok duygusal hissediyorum bebeğime kavuşayım onu seveyim istiyorum sanırım,tabikide yüzdük kuyruğuna geldik artık napalım bundada vardır bi hayır Allah ım hakkımızda hayırlısını versin,mutlaka doğurucaz zaten kimin karnında kalmış ama zaman geçtikçe sinir yapıyo işte,bide dün çok umutlanmıştım tam dedim doğum sancım başladı ama 2 ssat sonra geçti anlamadık

selam kızlarr fazla takılamıyorum siteye malum hem ağrılar hem bebiş rahat vermiyor bana hala iyi değilim tek başıma kalkıp oturamıyorum nerdeyse kızı emzirirken özellikle çok zorlanıyorumm göğüslerim çatladı demiştim zaten daha da fena oldularrr bu arada yeri gelmişken normal doğumun gözünü seveyim keşke imkanım olaydı da fıtık mereti olmasaydı normal yapanbilseydimmm şu koca göbek bile duruyor sizler ne alemdesiniz doğum yapan arkadaşlar sıkıntılar ne alemde benmi çok nazlıyım yoksammm gerçi ağrı eşiğim düşüktür benim ama bu ağrılar pek hafif değiller çok şiddetli diil ama hareket ettiğimde sanki ameliyat yeri açılıyor gib geliyor bana bu arada kontrolleriniz ne zaman olucak benimki 3 hafta sonunda demişti dr uzun gibi geldi bana ama normalmi aceppp ay üşütüp aksırık tıksırık olcam diyede tırsıyom banyo yaptım bugün hapşırık tutuyor ne etçeğimi şaşırıyom kendimi sıkmaktan helak oldum valla

ne kadar büyük bir mucize değilmi ama tüm sıkıntılara rağmen kızımı kucakladığı için rabbime binlerce şükürler olsunn dün fotoğraf makinasını elime aldım doğuma giderken kardeşim evden çıkıştan itibaren her kareyi resimledi doğumda da kamera içerdeydi bir görevli kızımın çıkış anınını ilk çığlığını doktor kontrolünü vss ameliyathaneden çıkışna odaya gelene kadar her şeyi resimledi çok hoştu resimlere baktıkça kötü oldum bir ağlama tuttu beni durdurabilene aşkolsun herkes gelip noldu diyorr ben hala ağlıomm sonra kendimi toparladım ve dedimki zor bir hamilelik dönemi ve öncesi geçirdim hastaneye gelişim ve çıkışım arasında ki yaşananlar herşey bir mucize hayal gibi rüyadan uyanıcakmışım gibi geldi rabbimin mucizesine ağlayarak teşekkür edebildim dedimmm

X