2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

tekrar gecmıs olsun canım.. darısı en kısa zamanda bızımde basımıza..
sabırsızlıkla oglumu beklıyorum bende.. Allah evlatlarımızın guzel gunlerını gostersın hepımıze..

Ay vallahı ağlayasım geldi yaaa..... tebrik ediyorum senı cok gecmıs olsun..
Allahım bana da boylesını anlatmak nasıp etsın.. Allah bagıslasın bebeıgını salih evlatlardan, hayırlı evlatlardan olsun ınsallahh..
ne olur dua et bızede.. bak bugun doktordan geldım acılmam ılerlememıs salı gunu sabahtan gel dedı..
ne olur Allahım bana da ve benım gıbı normal dogum ısteyen herkesede bunu nasip etsın..
agrımızı sızımızı az eylesın bır avazda dogurmak nasıp etsın ınsallahh..

ınanıyorum ıstıyorum gercekten, ınandıgın seyı istediğin şeyi kendıne cekermıssın..
böyle dusunuyorum sonuda ınsallah gönlümüzce sonuclanır..
canım tekrar gecmıs olsun sana.. ne cok anlattım demıssın ama bu kadarı az bıle bana..
dınlemeye doymam saatlerce anlatsan.. bebişinde ıyı sanırım, bende dogumdan hemen sonra anneme karnımı sardırmayı dusunuyorum eskılerde hep oyle yaparmıs hem daha rahat edıyor sanırım ınsan hemde kolay toparlnıyormus..
darısı en kısa zaman da benımde basıma ınsallahh, amiinn..

bu arada bırsey sorayım sana dogum anı basladıgından ıtıbaren, yok ben dayanamıyorum dıye ısyan ettıgın, yada en cok zorlandgın kısım neresıydı soylermısın lutfen ?..

sağol canım dileklerin için

karnımı bağlatmam iyi oldu nerdeyse dümdüz oldum hekes aaaa sen hiç doğum yapmışa benzemiyosun dedi çok mutlu oldum
normal doğumu gerçekten çok istiyodum ve şartlamıştım kendimi sanırım istemek ve inanmak çok önemli ama yanında muhakkak kendi ailenden birileri olsun annen ablan kardeşin herneyse onların desteği çok daha farklı oluyo ben başta allaha sonra eşime, anneme ve ablama borçlıuyum haa bu arada okunan duaların da hattı hesabı yok kesme şekerlere pirinçlere annem yasini şerif okumuştu sancılarım sıklaştıkça yuttum birer tane

inanın ki aklıma hep siz geldiniz en çokta sen nasıl dua ettim nasıl allahım hepsini kurtar dedim
en çok katlanılamayan yeri dakka başı sancımın gelmesiydi nefes almaya dinlenmeye vaktim olmuyodu ben bide hiç 5 dakikada bir gibi bişey olmadı direk sancılarım 3-4 dakikada birle başladı sonrada süresiz hale geldi o zaman artık dayanamadığım andır dedim haaa bide bu arada bebişim alta doğru çıkmak ister gibi bi baskı yapıyo sancıyla beraber o an dayanılmaz oluyo diyorum ama insan dayanıyo işte ve de unutuyo henüz hepsini unutmadım ama doğumda bebeğim çıkıpta ağlamaya başlayınca bir nefes aldım ve herşeyi unuttum bir huzur kapladı içimi bunlar tarif edilemez ve kim ne derse desin bu duygular sezeryanlı doğumda yaşanamaz. zaten bebiş öyle baskı yapmaya başladıktan sonra annem dedi sen bakma doktorun akşama doğurursun dediğine senin doğum yaklaştı dedi ve nitekim öyle oldu doktor bi saat sonra geldiğinde inanamadı 8cm açılma süperrr dedi ve jet hızıyla götürün dedi

doğumhaneye gittiğimde beni masaya yatırdılar ayaklarımı bağladılar ve sancın geldikçe ıkın çeneni göğüsüne yaslayarak ıkın dediler sancı bitince nefes al ıkınma dinlen dediler ıkınırken aynı kabız olmuşsunda büyük tuvaletini zorla yapar gibi ıkın dediler bunu demeleri iyi oldu ıkınmalarım daha düzenli ve etkili oldu buda doğumu hızlandırdı.iki elimle tutabileceğim iki kol vardı masada onlardan destek alıyodum ıkınırken veben ıkındıkça başımda bi kız alttan çocuğu hareketlendiriyodu kolay çıkması için yer yapıyodu sonra kuvvetlice bi ıkındım kız dur diye bağırdı kafa çıkıyo daha ıkınma yoksa ben doğurtmak zorunda kalıcam dedi hemen doktoru aradılar geldi ve iki kere daha ıkındım bebişimin kafası tamamne çıktı doktor artık ıkınma sadce gevşe gevşe gevşe dedi serbest bırak dedi kendini dediğini yaptım ve kalan bedenide çıktı kayar gibi aktı gitti sanki ve bebişim çığlıklarıyla geldi dünyaya onu aldılar yıkamaya götürdüler ama yan oda olduğu için hep dinledim ağlamalarını doktorda kalanları temizledi içimden ikidikişimi attı ve gitti ebe kız karnımın üstünden masaj yaptı rahmim toplansın diye toplanınca tamponumu koyup giydirip odama götürdüler

herşey çok güzeldi duygular hat safhadaydı ama nedense anlamadım ben hiç ağlayamadım gözyaşım bile akmadı ki herkesin hikayesini okurken iki gözüm iki çeşme ağlardım neyse mühim değil bende bebişimde çok iyiyiz ve evimizdeyiz

herkese çok çok teşekkürler burda olmak çok güzel paylaşımlar çok güzel:enbuyukkk::lepi:

anessa çok güzel anlatmışsın..ben de suni sancıyı 12 saat çektiğim için aynen o baskı duygusu en kötü hissettireni ..sanki tuvalet ihtiyacım varmış gibi hissediyordum.....o baskı esnasında bebiş kendini itiyormuş..ama benim bebiş iri olduğundan kafasını kanala sokamadı... :KK43:(
kısmet böyleymiş demek ki diyorum ve o sancıları çektiğime hiç pişman değilim..
anessa allahım sağlık sıhhat versin bebişine ve sana...kaç kg. doğdu ?

maşaAllah canım..
benim bebiş 4100 gr- 55 cm. doğdu..
normal doğsa çok fazla tahribat yapardı dedi dr.um..
ameliyattan çıkınca, bebiş yürüyüp gidecek sandım diyordu bize :)))

sağol canım dileklerin için

karnımı bağlatmam iyi oldu nerdeyse dümdüz oldum hekes aaaa sen hiç doğum yapmışa benzemiyosun dedi çok mutlu oldum
normal doğumu gerçekten çok istiyodum ve şartlamıştım kendimi sanırım istemek ve inanmak çok önemli ama yanında muhakkak kendi ailenden birileri olsun annen ablan kardeşin herneyse onların desteği çok daha farklı oluyo ben başta allaha sonra eşime, anneme ve ablama borçlıuyum haa bu arada okunan duaların da hattı hesabı yok kesme şekerlere pirinçlere annem yasini şerif okumuştu sancılarım sıklaştıkça yuttum birer tane

inanın ki aklıma hep siz geldiniz en çokta sen nasıl dua ettim nasıl allahım hepsini kurtar dedim
en çok katlanılamayan yeri dakka başı sancımın gelmesiydi nefes almaya dinlenmeye vaktim olmuyodu ben bide hiç 5 dakikada bir gibi bişey olmadı direk sancılarım 3-4 dakikada birle başladı sonrada süresiz hale geldi o zaman artık dayanamadığım andır dedim haaa bide bu arada bebişim alta doğru çıkmak ister gibi bi baskı yapıyo sancıyla beraber o an dayanılmaz oluyo diyorum ama insan dayanıyo işte ve de unutuyo henüz hepsini unutmadım ama doğumda bebeğim çıkıpta ağlamaya başlayınca bir nefes aldım ve herşeyi unuttum bir huzur kapladı içimi bunlar tarif edilemez ve kim ne derse desin bu duygular sezeryanlı doğumda yaşanamaz. zaten bebiş öyle baskı yapmaya başladıktan sonra annem dedi sen bakma doktorun akşama doğurursun dediğine senin doğum yaklaştı dedi ve nitekim öyle oldu doktor bi saat sonra geldiğinde inanamadı 8cm açılma süperrr dedi ve jet hızıyla götürün dedi

doğumhaneye gittiğimde beni masaya yatırdılar ayaklarımı bağladılar ve sancın geldikçe ıkın çeneni göğüsüne yaslayarak ıkın dediler sancı bitince nefes al ıkınma dinlen dediler ıkınırken aynı kabız olmuşsunda büyük tuvaletini zorla yapar gibi ıkın dediler bunu demeleri iyi oldu ıkınmalarım daha düzenli ve etkili oldu buda doğumu hızlandırdı.iki elimle tutabileceğim iki kol vardı masada onlardan destek alıyodum ıkınırken veben ıkındıkça başımda bi kız alttan çocuğu hareketlendiriyodu kolay çıkması için yer yapıyodu sonra kuvvetlice bi ıkındım kız dur diye bağırdı kafa çıkıyo daha ıkınma yoksa ben doğurtmak zorunda kalıcam dedi hemen doktoru aradılar geldi ve iki kere daha ıkındım bebişimin kafası tamamne çıktı doktor artık ıkınma sadce gevşe gevşe gevşe dedi serbest bırak dedi kendini dediğini yaptım ve kalan bedenide çıktı kayar gibi aktı gitti sanki ve bebişim çığlıklarıyla geldi dünyaya onu aldılar yıkamaya götürdüler ama yan oda olduğu için hep dinledim ağlamalarını doktorda kalanları temizledi içimden ikidikişimi attı ve gitti ebe kız karnımın üstünden masaj yaptı rahmim toplansın diye toplanınca tamponumu koyup giydirip odama götürdüler

herşey çok güzeldi duygular hat safhadaydı ama nedense anlamadım ben hiç ağlayamadım gözyaşım bile akmadı ki herkesin hikayesini okurken iki gözüm iki çeşme ağlardım neyse mühim değil bende bebişimde çok iyiyiz ve evimizdeyiz

herkese çok çok teşekkürler burda olmak çok güzel paylaşımlar çok güzel:enbuyukkk::lepi:

Allah nazarlardan korusun :nazar::nazar: Allah ım bizde normal doğuralım inşallah :emir_bebek:

ayyaayyy bende çok istiyorum inş.istediğim gibi olur doğumunu bekleyen herkesin inş.

maşaAllah canım..
benim bebiş 4100 gr- 55 cm. doğdu..
normal doğsa çok fazla tahribat yapardı dedi dr.um..
ameliyattan çıkınca, bebiş yürüyüp gidecek sandım diyordu bize :)))
hay maşallah Allah nazardan korusun kız :)))))))))))))benim arkadaşımın bebişi gibi olmuş onunda 4350 doğmuştuda drlar 3 aylık bebek gibi demişlerdi:nazar:

minikanniş en son kontrolde kaç gr gelmişti bebişin

Anessa Canım cok guzel olmus dogumun..
Allah razı olsun dualarından, dusuncenden.. ınsallah ettıgın dualar kabul olur da bende boyle dogum yaparım..
Allah buyuk derdını veren dermanını da verır.. ben epidural normal dusunuyordum ama boyle okudukca o kadar cesaret gelıyorkı sankı ona bıle gerek kalmayacak..
inşallah inşallah gönlümüzce verırı Allahım.. Mevlam neyler, neylerse güzel eyler inşallah..
Allah guzel gunlerını göstersın bebeğinin...

Son düzenleme:
maşşalah kız manken olcek oluşun hade hayırlısı boylu poslu maşallah ya benim dr sölemiyor ne kadar olduğunu 3205 kilosuda acep ne kadar doğcak merakımdan çatlıcam

oh masallah canım senınkının boyuda guzell..
yakısıklı boylu poslu olucak bu topiğin erkeklerı yahu :))

Anessa canım hayırlı olsun bebeğin allahım bahtını güzel eylesin analı babalı büyüt canım.

Betül sen ne yaptın canım?Doktora gittin mi ne dedi?Ne zaman doğururmuşsun tahmini?

herkese çok teşekkür ederim darısı tüm bekleyenlerin başına biraz cesaret biraz inanç aile desteği ve bol dua bunlar bana yetti

Anessa süper olmuş doğumun maşallah inşallah bizlerede bu kadar kolay yapmak nasip olur bende bekleyenlerdenim Allah ım hepimizin yardımcısı olsun,senin yavrunuda Allah ım analı babalı büyütsün inşallah

Anessa ne kadar güzel normal doğum yapışsın
geçmiş olsun allah yawruna güzel yazılar yazsın
allah bizede nasip etsinde artık bizde doğuralım :Saruboceq:

Anessa canım hayırlı olsun bebeğin allahım bahtını güzel eylesin analı babalı büyüt canım.

Betül sen ne yaptın canım?Doktora gittin mi ne dedi?Ne zaman doğururmuşsun tahmini?

canım doktordan geldım bugun acılmamda ılerleme yoktu..:1no2:
salı gunu sabahtan cagırdı cantamla bırlıkte.. muayene edıcem tekrar duruma gore dogumu baslatırız yatısını yaparız dedı..sositososito
sunıyı kastettı sanırım.. suan ıcın yıne beklemedeyım yanı canım.. :1rolleyes:

hay maşallah Allah nazardan korusun kız :)))))))))))))benim arkadaşımın bebişi gibi olmuş onunda 4350 doğmuştuda drlar 3 aylık bebek gibi demişlerdi:nazar:

minikanniş en son kontrolde kaç gr gelmişti bebişin

sağol canım..hepimiizin bebişlerine maşaAllah :nazar:

en son kontrolde 3800 çıkmıştı 4100 doğdu...
ultrasona aldanmayın derim :CüvCüv:

hepiniize merhaba yeniden..
gülşahcım nasılsın seni merak ettim haberini mutlaka yaz bana olur mu ? :1hug:

X