2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

evet canım benımde tek tesellım o zaten..
bak emelın ne kadar gecıktı 1,5 haftayı gectı.. oun ustune hastanede de 2-3 gunu gectı anca dogurdu.. :ecrin_bebek:
kı bu kadar gecıkmeye ve ugrastırmaya sezeryan olmamıs yıne normal olmus ona sasırdım..
ben artık alırlar dıye dusunuyordum.. ama yınede Allah gonlune gore vermıs o kadar dualarının hurmetıne.. :1rolleyes:
bebegıde saglıklı ya cok sukur daha ne olsun.. enınde sonunda kavustu, kımın karnında kalmıs kı bugune kadar.. :1rolleyes:

Betül naptın canım bi hareketlilik bi sancı falan yokmu,malesef bende yok sanki yıllarca almasan kalacak yani o kadar,bi mucize diyorum belki gelir sancı diye ama yok yok,ama ben çok yorgunum hiç iyi hissetmiyorum kendimi galiba bütün gücüm tükendi,perşembede benim günüm doluyo bakalım gidicez dr.a ne diyecek,normal yada sezeryan artık hiç önemli değil tek bebişim sağlıklı doğsun ona kavuşayımda başka bişey yok artık gözümde:KK43:

Betül naptın canım bi hareketlilik bi sancı falan yokmu,malesef bende yok sanki yıllarca almasan kalacak yani o kadar,bi mucize diyorum belki gelir sancı diye ama yok yok,ama ben çok yorgunum hiç iyi hissetmiyorum kendimi galiba bütün gücüm tükendi,perşembede benim günüm doluyo bakalım gidicez dr.a ne diyecek,normal yada sezeryan artık hiç önemli değil tek bebişim sağlıklı doğsun ona kavuşayımda başka bişey yok artık gözümde:KK43:

valla canım dedıgım gıbı hıc hareket yok.. ara ara sancılar ama onları kaale bıle almıyorum artık.. :1closedeyes: onlardan bırsey cıkacagı yok cunku.. Çok üzgünüm çoook
sende stres yapma canım bekle belkı gecıkmeden gelır bekletmez senı..
hemen sezeryan olsun deme .. bır gun gec bır gun erken ne farkeder yeterkı saglıkla kucagına gelsın... bır mecburıyet olmadan ne gerek var amelıyat olmaya canım..
hayırlısını dua et yeterkı elbet dogacak.. :teselli:

arkadaşlar...ne kadar güzel dolu dolu yazışırdık burada değil mi?bebekler doğduktan sonra çok zor oluyor valla...hem girmek zor oluyor..hem de uzun süre kalamıyorsun siteye girince....bir de bu sayfa da hem doğum yapan hem yapmayanlar olunca yazı sayısı da artıyor ya acele ile girince okuyamıyorsun...herkes doğum yapınca yeni bir link açalım..inşallah eskisi gibi olsun yazışmalarımız...

gülşahcım inşallah biran evvel kavuşursun bebeğine, buarada bol bol hurma yiyin doğumu hızlandırırmış, malum ramazan heryerde bulunur..
göğüs ucu çatlakları bendede vardı ben aventin göğüs ucu kalkanını kullanıyorum süper bişey, daha evvel chicconunkini almıştım ama o kalas gibi tavsiye etmem bebeğin yüzüne yapışıyor emerken...

meme ucu için lansinoh ve evicap kullanıyorum...evicap kapsül çok iyi geldi tavsiye ederim...çocuk doktorum verdi, ama onu sürdünmü 1,5 saat bebeği emzirmemek gerekiyor.

derya sezeryan dikişin nasıl görünüyor benimkisini ben beğenmiyorum, acaba ne zaman tamamen yok olur?
sezeryanın sıkıntısı 1 haftaymış, şimdi çok iyiyim hiç ameliyat olmamış gibiyim..iz dışında tabi..

Betülcüm inşallah güzelim zaten bende günümü bekliyorum hemen ameliyat taraftarı değilim tabiki ama halimi görsen ruh gibi oldum resmen takatim kalmadı sanki,hayırlısı güzelim benimkide perşembe belli olucak bakalım,seninde inşallah yarın bi bakmışsın açılman oluvermiş kısmet herşey Allah tan sonuçta inşallah evine emrenle dönersin arkadaşım...
Sedacım çok saol desteğin için umarım biz kalanlarda en kısa zamanda yavrularımızı alırız kucağımıza yiyorum zaten hurma canım ama biraz daha fazla yesem iyi olucak sanırım,umarımki sen ve bebişinde çok iyisinizdir,küçük nazlıyı benim için öp annesi

ayy kızlar demin çarşıdan geldim çok korktum çok :çok üzgünüm:bebişime bişi olcak diye malum havalar yağışlı ve yollar çok kaygan eşimle aşadan gelirken önümüzdeki arabaya çok hızlı çarptık sadece dizim acıdı ama nasıl korktum nasıl karnımı sıktım anlatamam arabamızda hasar var hiç önemli değil oğluşum iyi çok şükür mevlam kol kanat gerdi karnımı çarpmadım korudu rabbim Allah herkesin meleğini korusun ya bebeğime bişi olsaydı :Saruboceq:Allah korusun an meselesi herşey çok şükür Allah ım çok şükür :çok üzgünüm::Saruboceq:

ayy kızlar demin çarşıdan geldim çok korktum çok :çok üzgünüm:bebişime bişi olcak diye malum havalar yağışlı ve yollar çok kaygan eşimle aşadan gelirken önümüzdeki arabaya çok hızlı çarptık sadece dizim acıdı ama nasıl korktum nasıl karnımı sıktım anlatamam arabamızda hasar var hiç önemli değil oğluşum iyi çok şükür mevlam kol kanat gerdi karnımı çarpmadım korudu rabbim Allah herkesin meleğini korusun ya bebeğime bişi olsaydı :Saruboceq:Allah korusun an meselesi herşey çok şükür Allah ım çok şükür :çok üzgünüm::Saruboceq:

geçmiş olsun canım
allah korusun cana gelen mala gelsin
allah kimseye kaza keder vermesin
allah hepimizin bebişlerini sağ salim kucağımıza almayı nasip esin:Saruboceq:

hanimlarrr yarin benimm dogumm gunumm ve yarin dogacakk bebeklerr kimlerrkiii .ben size disardan katiliyomm bu sayfada adimm yokk yanii ama tumm hamislere kolay gelsinn allahimm anali babali buyutsunn:sm_cool:a.s.

evet canım benımde tek tesellım o zaten..
bak emelın ne kadar gecıktı 1,5 haftayı gectı.. oun ustune hastanede de 2-3 gunu gectı anca dogurdu.. :ecrin_bebek:
kı bu kadar gecıkmeye ve ugrastırmaya sezeryan olmamıs yıne normal olmus ona sasırdım..
ben artık alırlar dıye dusunuyordum.. ama yınede Allah gonlune gore vermıs o kadar dualarının hurmetıne.. :1rolleyes:
bebegıde saglıklı ya cok sukur daha ne olsun.. enınde sonunda kavustu, kımın karnında kalmıs kı bugune kadar.. :1rolleyes:

betül canım yaww seninkide tembel mi çıktı yoksa içerde rahatmı neden gelmiyor bu çocukkk allah yardımcın olsunn sabretmekte zordur şimdi değilmii

derya sezeryan dikişin nasıl görünüyor benimkisini ben beğenmiyorum, acaba ne zaman tamamen yok olur?
sezeryanın sıkıntısı 1 haftaymış, şimdi çok iyiyim hiç ameliyat olmamış gibiyim..iz dışında tabi..

ah canım yaa ben hala kalkıp otururken xorlanıyorum uzun süre yattığımda kalkarken sanki göbeğim aşağı düşecek dikişler açılıyormuş gibi geliyor tutarak yavaş yavaş kalkıyorum dikişleri henüz göremedim üzerinde küçük küçük bantçıklar var 2 hafta sonra çıkacakmış onlar bantların üzerinede bir sprey sıktılar soğan zarı gibi oldu onu sıkınca sanki incecik bir zarla kaplı yaranın üzeri ama aynadan bakınca sanki siyah bir çizgi var sadece bantların altında umarım çabuk iyileşirim bende ama kendimi zorluyorum ne kadar hareket etsem çabuk iyi olurum diye gerçekten hareketli olunca daha az acıyor dikiş yeri

arkadaşlar sezeryanıma 4 gün kaldı ama tuhaf tuhaf kabuslar görüyorum sizede oluyormuydu birde başım çok ağrıyor strestenmi acaba:KK43:

canım benim hala göbeğim dikişim üzerinde kocaman sarktığı için rahat göremiyorum dikişimi..ama eşim baktığında çok güzel hiç iz yok dedi....göbeğim ne zaman düzelecek ya....çok erken daha tamam ama canım sıkılıyor valla...

benımde ılk 2 gunum cok agır gecmıstı ama sımdı sankı hıc sezeryan olmamıs gıbıyım allaha sukur.hıc agrım yok butun ev ıslerımı cok rahat yapabılıyorum:nazar:
hıcran gecmıs olsun umarım en kısa zamanda ıyıleşirsın...

betül canım yaww seninkide tembel mi çıktı yoksa içerde rahatmı neden gelmiyor bu çocukkk allah yardımcın olsunn sabretmekte zordur şimdi değilmii

canım ya valla bende bılemedım.. :sm_confused:
ıcerıde cok rahat heralde.. ayrıca basak burcu olmak ıstemıyor heralde gozu terazıde onu beklıyor sanırım.. kaydirigubbakcemile3
valla bılmıyorum artık yarın doktora gıdınce yıne bosmu donucem oglumlamı donucem.. :uhm:
sıkmıyorum artık kendımı hıc dogurmayacakmısım gıbı takılıyorum.. elbet bırgun gelecek ne yapayım.. :smiley-cool:

İyi akşamlar kızlar
Betül valla seni merak ettiğimden giriyorum hergün...Ne yaptın canım yarın doğurursun inşallah...
Gülşah ne yaptı,doğurdu mu acaba?

Duygu benim de ilk iki günüm çoook ağrılı geçmişti şimdi ben de iyiyim ama ani hareketlerden kaçınıyorum tabiki,yeni yeni yüzü koyun yatmaya başladım nasıl özlemişim.Sen korse giyiyor musun canım ya da bağlıyormusun göbeğini?Benim gbeğim çok iğrenç görünüyor göbek deliğim siyahlaştı ve çizgi hala kaybolmadı o da kapkara görünüyor...

İyi akşamlar kızlar
Betül valla seni merak ettiğimden giriyorum hergün...Ne yaptın canım yarın doğurursun inşallah...

Duygu benim de ilk iki günüm çoook ağrılı geçmişti şimdi ben de iyiyim ama ani hareketlerden kaçınıyorum tabiki,yeni yeni yüzü koyun yatmaya başladım nasıl özlemişim.Sen korse giyiyor musun canım ya da bağlıyormusun göbeğini?Benim gbeğim çok iğrenç görünüyor göbek deliğim siyahlaştı ve çizgi hala kaybolmadı o da kapkara görünüyor...

cok saol canım bakalım yarına ya nasip...
dua edın de oglumla sag salım doneyım artık.. :1rolleyes:
yıne ellerım bos donmek ıstemıyorum ama oyle de olsa ne yapayım artık vaktı saatı bellıdır ne de olsa.. a.s

İyi akşamlar kızlar

Gül canım sormuşsun beni tatlım yok bende hala beklemedeyim doğurmadım bi türlü perşembeye kadar gelmezse tekrar dr.a gidicez bakalım ne olacak bu günü saymazsam 2 günüm kaldı ama ne bi ağrı ne sancı hiçbişey yok hakkımızda hayırlısı,ne güzel canım ya sen minik kızını aldın hayırlısıyla kollarına maşallah darısı bizim başımıza:Saruboceq:

saat kaç olmuş kimse uğramamış.... Doğuranlar bebişleriyle meşgul ,, bekleyenlerde inşallah hayırlısıyla bebişleriyle buluşuyorlardır bugün......

a.s.:CüvCüv:

X