2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

hayırlısı canım allah bilir
biz sabırsızlanıyoruz bir an önce kucaklarımıza almak istiyoruz:Saruboceq:
o duyguyu tatmak istiyorum ondan böle strese giriyorum
akrabalar arıyo ne oldu diye yok anam doğuramadım daha diyom
doğurursun merak etme diyolar
insan ister istermez strese giriyo
dudağım 3 yerindende çatladı:çok üzgünüm:

inş benimde açılmam olur salıya kadar
ya aşağıya doğru baskı oluyo alt tarafım kasılıyo
acaba açılma falan mı oluyoki bilmiyom valla
salıyı iple çekiyom bende çantamla gitcem

merhaba arkadaşlar herkese,
sanırım birkaç kişi kaldı dğum yapmayan hepinize hayırlı doğumlar dilerim bir avazda inşallah.
bizim bugün kırkımız çıkıyor Allah sizlere de göstersin...
bu arada sabah emeli aradım eşi çıktı açılma falan soramadım tabi eşi çıkınca ama henüz doğum gerçekleşmemiş hala beklemede yani, merak edenler vardır diye yazmak istedim

emel hala mı beklemedee.... :1shok:
hay masallah ne ınatcı yahu bebiş gelmek ıstemıyor yerı cok rahat heralde..
ayy ben daha gunum dolmadan bu kadar stres.. o ıkı gundur hastanede gelısme yok.. kafamçokkarıştı

merhaba arkadaşlar herkese,
sanırım birkaç kişi kaldı dğum yapmayan hepinize hayırlı doğumlar dilerim bir avazda inşallah.
bizim bugün kırkımız çıkıyor Allah sizlere de göstersin...
bu arada sabah emeli aradım eşi çıktı açılma falan soramadım tabi eşi çıkınca ama henüz doğum gerçekleşmemiş hala beklemede yani, merak edenler vardır diye yazmak istedim

merhaba
amin hayırlısıyla bizde doğursak
bizde kırkımızı çıkarsak inş:Saruboceq:
allah yawruna güzel ömürler versin:nazar:

hayırlısı canım allah bilir
biz sabırsızlanıyoruz bir an önce kucaklarımıza almak istiyoruz:Saruboceq:
o duyguyu tatmak istiyorum ondan böle strese giriyorum
akrabalar arıyo ne oldu diye yok anam doğuramadım daha diyom
doğurursun merak etme diyolar
insan ister istermez strese giriyo
dudağım 3 yerindende çatladı:çok üzgünüm:

inş benimde açılmam olur salıya kadar
ya aşağıya doğru baskı oluyo alt tarafım kasılıyo
acaba açılma falan mı oluyoki bilmiyom valla
salıyı iple çekiyom bende çantamla gitcem

canım dedıklerının aynısı bendede vardı ıste son ıkı uc gundur de artmıstı..
ben doktora gıdınce acılma artmıs dıyecek sandım kı hıcbır ılerleme yok.. kafamçokkarıştı
pekı salı gunu gıttgınde acılman yoksa ne yapacak doktor sana sunı mı verecek ?
yada nıye bır kac gun daha bekletmıyr sonucta yenı dolmus olacak gunun ?

Naber kızlar valla siteye fazla giremiyorum diye unutuldum heralde bende doğurmadım daha bekliyorum ama hergece rüyamda doğuruyorum üfff keşke gerçek olsa yaa,betül canım ellerin yine boş dönmüşsün ama sanırım salıya doğurcan kız,olsun herşeyde vardır bi hayır ne yaparsak yapalım onlar bekliyolar gününü,bende bugün diyorum anneme valla sancılarım başlasa güle oynaya gidicem doğuma diye acaip bunaldım kavuşsaydık yavrularımıza bian önce
hicran maşallah minik ceyline pek güzel,çok tatlı Allah ım yakın zamanda bizede nasip etsin inşallah,bende mert efeme kavuşmak istiyorum artık yaaa:KK43:(

Hergün 3 kat merdiven inip çıkıyorum ben acaba bi faydası olurmuki,sürekli ayağa kalkıp yürümeye çalışıyorum,bikaç günde eşimle hep çıkıp yürüyeceğiz bakalım elimden geleni yapıyorum ama sanırım bizimkiler gününü bekliyo

ben doktora gıdınce acılma artmıs dıyecek sandım kı hıcbır ılerleme yok.. kafamçokkarıştı

betül doğurmadınmı kız şimdi boşunamı sabahtan beri dua ediyorum allah kurtarsın diyekaydirigubbakcemile3

Hergün 3 kat merdiven inip çıkıyorum ben acaba bi faydası olurmuki,sürekli ayağa kalkıp yürümeye çalışıyorum,bikaç günde eşimle hep çıkıp yürüyeceğiz bakalım elimden geleni yapıyorum ama sanırım bizimkiler gününü bekliyo

aynen canım bende yuruyus ve merdıven tam gaz..
ama yınede ne zamn gelıceklerse bu onu degıstırmıyor.. sadece kolaylastırmasını saglar sanırım..
:ecrin_bebek:

betül doğurmadınmı kız şimdi boşunamı sabahtan beri dua ediyorum allah kurtarsın diyekaydirigubbakcemile3

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Allah razı olsun canım.. dualar zamanı geldıgınde devreye gırecektır artık.. kaydirigubbakcemile3
töbee.. :)) çok tesekur ederım.. yıne beklemedeyım ne yapayım.. Hayırlısı allahtan..
Geç olsun Güç olmasın ne dıyelım.. :a015:

ya benim yawrucak kanala girmişse 2 gün daha bekleyecez
sonra suni sancı verecek
bakalım salı öğrenecez ne olmuş ne bitmiş

Bide milletin doğurmadınmı diye araması yokmu sinir oluyorum sinir valla,sanki ben streste değilim yeterince bide olan bitene sinirleniyorum,hele kayınvalidemler ta uzaklardan yetişiyolar başıma annem geldi ya kıskançlık diz boyu,herkes kendini düşünüyo zaten,bu işler ne zormuş daha doğurmadan zindan ettiler hayatımı:KK43:(

kızlar çok mutluyum sarılık oldu diye kızımı küveze almışlardı sabah taburcu oldu bu gece aylenin bütün fertleri gelicekler naz minelin kulağına ismini okucaklar allahım herkese tattırsın evlat sevgisi bambaşka çok meşkul oluyo insan bebekle ondan arada kaçıp bakıyorum ne yazmışınız diye şimdi yine sağılmaya gidiyorum hepinizi öptüm betülcüm valla senin bebiş hiç üzülme sakin olucak işallah

kızlar çok mutluyum sarılık oldu diye kızımı küveze almışlardı sabah taburcu oldu bu gece aylenin bütün fertleri gelicekler naz minelin kulağına ismini okucaklar allahım herkese tattırsın evlat sevgisi bambaşka çok meşkul oluyo insan bebekle ondan arada kaçıp bakıyorum ne yazmışınız diye şimdi yine sağılmaya gidiyorum hepinizi öptüm betülcüm valla senin bebiş hiç üzülme sakin olucak işallah

saol canım.. senın adınada cok evındım canım gecmıs olsun mınelın evıne donuyor demek..
Allah hepimize hakkımızda hayırlısı hangısıyse onu versın ınsallah...

arkadaşlar eylül anneleri hanesine bir normal doğum daha ekliyorum işte istedim azmettim ve başardım normal doğum yaptım........

salı günü kontrolde doktor açılman ilerlememiş haftaya perşembe gel dedi bende tamam dedim çıktık evimize geldik akşam iftardan sonra eşimle yürüyüşe çıktık bikaç saat yürüdük sonra evde bikaç saat balkonda oturduk karpuz yedik gece saat 3te gaz sancısı gibi bi sancıyla uyandım ama dayanılmıcak gibi değildi tekrar yattım 5te inanılmaz bir sancıyla uyandım ve eşimle başladık evin içinde turlamaya hep koluma girerek sancıları atlatmama yardımcı oldu ama 7ye kadar dayanabildim suyum falan gelmiyodu ama hafif kırmızı lekeler başladı saat 7de hastaneye gitmeye karar verdik açılmama 2cm di. doktorum saat 9.30da geldi ve açılmamın 3cm olduğunu söyledi 10da tekrar geldi 4-5arası dedi akşama kadar doğurursun dedi ama ben ısrarla beni sezeryana alın dedin kabul etmedi beni motive etmeye çalıştı o zaman epidural yapın dedim doktorum ona da karşı olduğu için beni vazgeçirmeye çalıştı ama kararlıydım tamam o zaman dedi ve anestezisti çağırın dedi o arada ablam beni vazgeçirdi bekel biz burdayız destek oluruz dedi vazgeçtim epiduralden sonra saat 10.45te doktorum bidaha geldi veeeeee bide ne görsün senin açılman 8cm çabuk jet hızıyla bu kzıı doğumhaneye götürün dedi ve kızım biricik ecrinim 11.15te yarım saat içinde dünyaya geldi. doktor hiç kesik atmadı doğumda güzel ıkındım ama son ıkınmam şiddetli olduğu için ecrinim çıkarken kafasıyla yırttı biraz iki dikiş atıldı sadece ertesi gün sabah 13gibi eve geldik o kadar iyi ve huzurluyum ki ağrı yok sızı yok eğilip kalkma derdi yok göbeğimide bağladı annem o da yok süperim allah herkese nasip etsin.

ne çok anlattım yaa ama daha çok betül için anlattım o çok istediği için normal doğumu allahım yüce rabbim herkese kolaylıklar versin bebişimi en kısa zamanda resmini koyucam şimdi uyuyor doyamıyorum bakmaya yaaaa

arkadaşlar eylül anneleri hanesine bir normal doğum daha ekliyorum işte istedim azmettim ve başardım normal doğum yaptım........

salı günü kontrolde doktor açılman ilerlememiş haftaya perşembe gel dedi bende tamam dedim çıktık evimize geldik akşam iftardan sonra eşimle yürüyüşe çıktık bikaç saat yürüdük sonra evde bikaç saat balkonda oturduk karpuz yedik gece saat 3te gaz sancısı gibi bi sancıyla uyandım ama dayanılmıcak gibi değildi tekrar yattım 5te inanılmaz bir sancıyla uyandım ve eşimle başladık evin içinde turlamaya hep koluma girerek sancıları atlatmama yardımcı oldu ama 7ye kadar dayanabildim suyum falan gelmiyodu ama hafif kırmızı lekeler başladı saat 7de hastaneye gitmeye karar verdik açılmama 2cm di. doktorum saat 9.30da geldi ve açılmamın 3cm olduğunu söyledi 10da tekrar geldi 4-5arası dedi akşama kadar doğurursun dedi ama ben ısrarla beni sezeryana alın dedin kabul etmedi beni motive etmeye çalıştı o zaman epidural yapın dedim doktorum ona da karşı olduğu için beni vazgeçirmeye çalıştı ama kararlıydım tamam o zaman dedi ve anestezisti çağırın dedi o arada ablam beni vazgeçirdi bekel biz burdayız destek oluruz dedi vazgeçtim epiduralden sonra saat 10.45te doktorum bidaha geldi veeeeee bide ne görsün senin açılman 8cm çabuk jet hızıyla bu kzıı doğumhaneye götürün dedi ve kızım biricik ecrinim 11.15te yarım saat içinde dünyaya geldi. doktor hiç kesik atmadı doğumda güzel ıkındım ama son ıkınmam şiddetli olduğu için ecrinim çıkarken kafasıyla yırttı biraz iki dikiş atıldı sadece ertesi gün sabah 13gibi eve geldik o kadar iyi ve huzurluyum ki ağrı yok sızı yok eğilip kalkma derdi yok göbeğimide bağladı annem o da yok süperim allah herkese nasip etsin.

ne çok anlattım yaa ama daha çok betül için anlattım o çok istediği için normal doğumu allahım yüce rabbim herkese kolaylıklar versin bebişimi en kısa zamanda resmini koyucam şimdi uyuyor doyamıyorum bakmaya yaaaa

Ay vallahı ağlayasım geldi yaaa..... tebrik ediyorum senı cok gecmıs olsun..
Allahım bana da boylesını anlatmak nasıp etsın.. Allah bagıslasın bebeıgını salih evlatlardan, hayırlı evlatlardan olsun ınsallahh..
ne olur dua et bızede.. bak bugun doktordan geldım acılmam ılerlememıs salı gunu sabahtan gel dedı..
ne olur Allahım bana da ve benım gıbı normal dogum ısteyen herkesede bunu nasip etsın..
agrımızı sızımızı az eylesın bır avazda dogurmak nasıp etsın ınsallahh..

ınanıyorum ıstıyorum gercekten, ınandıgın seyı istediğin şeyi kendıne cekermıssın..
böyle dusunuyorum sonuda ınsallah gönlümüzce sonuclanır..
canım tekrar gecmıs olsun sana.. ne cok anlattım demıssın ama bu kadarı az bıle bana..
dınlemeye doymam saatlerce anlatsan.. bebişinde ıyı sanırım, bende dogumdan hemen sonra anneme karnımı sardırmayı dusunuyorum eskılerde hep oyle yaparmıs hem daha rahat edıyor sanırım ınsan hemde kolay toparlnıyormus..
darısı en kısa zaman da benımde basıma ınsallahh, amiinn..

bu arada bırsey sorayım sana dogum anı basladıgından ıtıbaren, yok ben dayanamıyorum dıye ısyan ettıgın, yada en cok zorlandgın kısım neresıydı soylermısın lutfen ?..

merhabalar arkadaşlar...
sacide gözün aydın canım....Raabbim sağlıklı uzun ömürlü evlat eylesin..
normal doğum en iyisii..Allah kolayından nasip etsin.. betülcüm sana da en kısa zamanda inşAllah..

sagol canım iyiyiz çok şükür..
ağrım sızım kalmadı ikinci günde kaldırdılar ayağa...duş almama izin verdi dr.um o günden beri rahatım çok şükür..
bebişim de iyi uyuuyo şu anda mışıl mışıl..
annne olmak çok çok güzel bir duyguymuş..hamileyken anlaşılamıyor..
en kısa zamanda bekleyen tüm arkadaşlarım kavuşsun hayırlısıyla...

X