2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

benim miniğim ağlıyo gidip bakiim yoruldum zaten görüşürüz hepinizi öpüyorum canlarımmm

Hicran ne kadar guzel yazmıssın, Allah bagıslasın mınık prensesını..
Anne olmayı bızde tadacagız Allahın ıznıyle o zaman anlayacagız ne demek ıstedıgını daha cok..
Allah bu duyguyu ısteyen herkese nasıp etsın kımseyı mahrum bırakmasın ınsallah..
sanada gecmıs olsun canım.. bebısını bol bol op kokla bızım ıcın.. a.s.

Inşallah canim ya allah bir an evvel kurtarsin
inşallah sancin gelir bire an evvel:):)

ayy ben bugünkü tarihi çok istemiştim hani oluverirse 21 eylül olsun diye kendiminkide 21 mart bir bağ kurmuştum ama hane nerde sancı mancı yok 12 ye kadar doğuramam imkanı yok sonrasındada umudum yokya 21 eylül hayali yattı

birde internete göre satıma göre 40-0 ım bugün:)))))))))))))))) yani günüm doldu ama benim dr a göre dolmadı:KK43:(((((((((((((((((((((

Son düzenleyen: Moderatör:
gülancım doğum yapmış sanırım allah analı babalı büyütsün inş. gözün aydın canım.

Merhaba.............
16 Eylül 2008 saat 13:29 da sezeryanla minik kızımız Eylül Naz dünyaya geldi............
Kendimi biraz ii hissedince en kısa zamanda dogum hikayemi yazıcam...........

selam kızlarr fazla takılamıyorum siteye malum hem ağrılar hem bebiş rahat vermiyor bana hala iyi değilim tek başıma kalkıp oturamıyorum nerdeyse kızı emzirirken özellikle çok zorlanıyorumm göğüslerim çatladı demiştim zaten daha da fena oldularrr bu arada yeri gelmişken normal doğumun gözünü seveyim keşke imkanım olaydı da fıtık mereti olmasaydı normal yapanbilseydimmm şu koca göbek bile duruyor sizler ne alemdesiniz doğum yapan arkadaşlar sıkıntılar ne alemde benmi çok nazlıyım yoksammm gerçi ağrı eşiğim düşüktür benim ama bu ağrılar pek hafif değiller çok şiddetli diil ama hareket ettiğimde sanki ameliyat yeri açılıyor gib geliyor bana bu arada kontrolleriniz ne zaman olucak benimki 3 hafta sonunda demişti dr uzun gibi geldi bana ama normalmi aceppp ay üşütüp aksırık tıksırık olcam diyede tırsıyom banyo yaptım bugün hapşırık tutuyor ne etçeğimi şaşırıyom kendimi sıkmaktan helak oldum valla

hicran cok gecmis olsun ..bir yandan da gozun aydin melegin kucaginda ..allah iyi gunlerini gostersin ..darisi bizler basina ..gogus ucu icin hamileyken tedbir olarak gögüs kremi kullanmismiydin ,merak ettim..ben bu hamileligimde son bir aydir kullaniyorum ,insallah fayda eder..ilk oglumdayken kullanmamistim ve gogus catlaginin acisini biliyorum ,allah kimseye vermesin cok aciyor..benim hep kanamisti ..o yuzden korkudan bu hamileligimde koruyucu krem kullandim,insallah fayda eder..sen kullandinmi merak ettim..

bu arada epeydir yazamadim..anne olan diger arkadaslarimida tebrik ediyorum ..anali babali saglikla buyusunler ...gulan ,anessa,sebek,mavilide ve diger arkadaslar hepinizin gozu aydin ,darisi bizler basina..

betul gununu doldurdun hadi bakalim..emre bey aslanlar gibi yola cikmistir ,bugun yarin kavusursun insallah.. mujdeni aliriz..benim daha var ,bekliyorum ..bugun evi supurdum ,yuruyus yaptim ,belki aksama gelir dedim kaydirigubbakcemile3 nafile tik yok kaydirigubbakcemile3 bu bebegimde abisi gibi gununu gecirecek heralde kaydirigubbakcemile2

dogumu beklyen arkadaslara hayirli kolay dogumlar (bende dahil yerimseniben) bebeklerine kavusanlarada once guc kuvvet diliyorum allahtan cunku cok lazim ,sonrada bol sut diliyorum ..hepinizin bebeklerini allah bagislasin ..devamli siteye girip okuyorum yazilanlari ama her zaman cevap yazmaya firsatim olmuyor ..hadi gorusuruz kizlar kaydirigubbakcemile

herkese merhaba,
yıne sakın sakın bır gune basladık.. sabah usutmusum sanırım yandıgımda mıde bulantım oldu cıkardım.. :bbo:
mehtapelif evet canım gunum 1 gun gectı beklıyorum artık, yarın sabahtan gıdecegım doktra bıraz olsun acılma varsa sunı deneyecek sanırım..
yarın bıle gelecegı yokmus gıbı hıssedıyorum ama neyse... :sm_confused:
hepımızn hakkında hayırlısı elbet bır gun gelecek dıye tesellı edıyorum kendımı ne yapayım.. :çok üzgünüm:

herkese merhaba,
yıne sakın sakın bır gune basladık.. sabah usutmusum sanırım yandıgımda mıde bulantım oldu cıkardım.. :bbo:
mehtapelif evet canım gunum 1 gun gectı beklıyorum artık, yarın sabahtan gıdecegım doktra bıraz olsun acılma varsa sunı deneyecek sanırım..
yarın bıle gelecegı yokmus gıbı hıssedıyorum ama neyse... :sm_confused:
hepımızn hakkında hayırlısı elbet bır gun gelecek dıye tesellı edıyorum kendımı ne yapayım.. :çok üzgünüm:

betülcüm sen henüz doğurmamışsın çok şaşırdım valla :)) seninki randevuya geç kaldı desene...neyse hayırlısı olsun, nst ye gir bence hergün.

benim nazlım doğalı bugün 2 hafta oldu, fakat benim bebeğim iştahsız, hem anne sütü hem mama veriyorum ama çok az yiyor, doktorların dediği gibi 3 saatte bir yedirmeye çalışsamda yemiyor, çok üzülüyorum kilo alamayacak diye, bir öğün 70 cc yerken diğer öğün 20 cc anca yiyor,:ecrin_bebek: ve onu mama için uyandırmaya kıyamıyorum.ama mecburum, en fazla 3 saatte bir beslemek gerekiyomuş, kan şekeri düşer ve daha çok uyurmuş.Benim gibi yeme ve uyandırma sorunu olan varmı ey eylül anneleri?:kahve:

selam kızlar,
yarın bende gidiyorum doktora bakalım benim bebiş yerleşmişmi kanala
inş açılmam olmuştur
evet Betülcüğüm sanki bugün hiç geçmeyecekmiş gibi geliyo banada hayırlısı bakalım
bebişin hareketleri nasıl :emir_bebek:karnım bazen kas katı oluyo poposunumu ne dayıyo aşkısı:1hug:

günaydın hepinize...
betülcüm yarın bebişin gelir inşAllah hayırlısıyla..
sağlıkla gelsin de azıcık geç olsun Allah kolay doğum nasip etsin canım..
emel doğum yaptı mı ? onu çok merak ettim ben..

seda benim bebeğimin iştahı iyi, ama 3 saatte bir uyanmadığı oluyo...bana çocuk dr.um 4 - 4,5 saat uyanmayabilir, yeni doğanda bu çok normal dedi...
bazen 2 saatte bir uyanıyo düzenli olarak..
ama uzun süre uyanmadıysa ben uyandırmıyorum... zaten 4 saati geçirmeden kendiliğinden uyanıyor ve o zaman daha uzun uzun emiyor :)

Allahım hepimizin bebişlerine sağlık ve bol süt bol iştah versin .. :)

slm herkese
arkadaşlar Emel (mavili) arkadaşımız doğum yapmış normal doğumu çok istiyordu öyle de olmuş sizlere haber vereyim dedim...
bride bebeğinde sarılık var mı sarılıktan da bebekler çok uyurmuş istersen bir baktır sarılığa benim Onurum ilk günler en fazla 3 saat uyuyordu her uyandığında da emiyordu...
sende sık sık emzirirsen sütün artar...

Merhaba.............
16 Eylül 2008 saat 13:29 da sezeryanla minik kızımız Eylül Naz dünyaya geldi............
Kendimi biraz ii hissedince en kısa zamanda dogum hikayemi yazıcam...........

canım allah bağışlasın çok geçmiş olsun analı babalı büyütmek nasip etsin rabbin inşallah kendine ve bebeğine iyi bakkŞeniz

Seda, Hanife, Merve saolun arkadaslar guzel dıleklerınız ıcın..
evet bıraz gec kaldı bulusmaya oğlum bakalım daha ne kadar gec kalacak.. :sm_confused:
hanıfe yarın doktora gıdecegım ama sankı yarın da doguramayacakmısım gıbı gelıyor bana cunku hıcbır hareket hıssetmıyorum..
artık sabırsızlanmaya bıle sabrım kalmadı.. :bbo:

hicran cok gecmis olsun ..bir yandan da gozun aydin melegin kucaginda ..allah iyi gunlerini gostersin ..darisi bizler basina ..gogus ucu icin hamileyken tedbir olarak gögüs kremi kullanmismiydin ,merak ettim..ben bu hamileligimde son bir aydir kullaniyorum ,insallah fayda eder..ilk oglumdayken kullanmamistim ve gogus catlaginin acisini biliyorum ,allah kimseye vermesin cok aciyor..benim hep kanamisti ..o yuzden korkudan bu hamileligimde koruyucu krem kullandim,insallah fayda eder..sen kullandinmi merak ettim..

bu arada epeydir yazamadim..anne olan diger arkadaslarimida tebrik ediyorum ..anali babali saglikla buyusunler ...gulan ,anessa,sebek,mavilide ve diger arkadaslar hepinizin gozu aydin ,darisi bizler basina..

betul gununu doldurdun hadi bakalim..emre bey aslanlar gibi yola cikmistir ,bugun yarin kavusursun insallah.. mujdeni aliriz..benim daha var ,bekliyorum ..bugun evi supurdum ,yuruyus yaptim ,belki aksama gelir dedim kaydirigubbakcemile3 nafile tik yok kaydirigubbakcemile3 bu bebegimde abisi gibi gununu gecirecek heralde kaydirigubbakcemile2

dogumu beklyen arkadaslara hayirli kolay dogumlar (bende dahil yerimseniben) bebeklerine kavusanlarada once guc kuvvet diliyorum allahtan cunku cok lazim ,sonrada bol sut diliyorum ..hepinizin bebeklerini allah bagislasin ..devamli siteye girip okuyorum yazilanlari ama her zaman cevap yazmaya firsatim olmuyor ..hadi gorusuruz kizlar kaydirigubbakcemile

SAOL CANIM teşekkür ederim .
ben doğumdan önce kremi kullanmadım malesef ama faydası olurmuydu bilmem emzirme tekniğide çok önemli göğüs ucunun etrafınıda vermek lazım çocuğun ağzına bunu atlamayın sadece ucunu verirseniz benim gibi işkence çekersiniz. şmdi diyeceksinizki madem öle neden verdin ben vermedim de benim kız sadece ucunu almakta direniyor diliyle iteliyip yara yapıyo işte

Seda, Hanife, Merve saolun arkadaslar guzel dıleklerınız ıcın..
evet bıraz gec kaldı bulusmaya oğlum bakalım daha ne kadar gec kalacak.. :sm_confused:
hanıfe yarın doktora gıdecegım ama sankı yarın da doguramayacakmısım gıbı gelıyor bana cunku hıcbır hareket hıssetmıyorum..
artık sabırsızlanmaya bıle sabrım kalmadı.. :bbo:

hayırlısı artık canım
önemli olan onların sağlıklı doğmaları
er yada geç önemli değil
geç olsunda güç olmasın

X