2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ıyı aksamlar kızlar nasılsınız??oglumu uyuttum hemen geldım..artık eskısı gıbı gırcek vakıt bulamıyorum ve sızlerı cok merak edıyorum...
betuscum yarın doktora gıdıyormuşsun,hadı hayırlısı arkadasım..ınsallah guzel haberlerle hatta kucagında bebısınle donersına.s.

sardunya aynı sekılde senıde allah bır avazda kurtarsın canım..

ıyı aksamlar kızlar nasılsınız??oglumu uyuttum hemen geldım..artık eskısı gıbı gırcek vakıt bulamıyorum ve sızlerı cok merak edıyorum...
betuscum yarın doktora gıdıyormuşsun,hadı hayırlısı arkadasım..ınsallah guzel haberlerle hatta kucagında bebısınle donersına.s.

iyi akşamlar
ah ah bizde o günleri kısa zamanda yaşarız inş
yani yawrularımızı uyutup gireriz
teşekkür ederiz canım

evet canım ınsallah amın tek duam o zaten suan...
oğlunu yesınler darısı bızım de basımıza.. Şeniz

aslii yazdım yazım yukarıda kaldı sanırım lınkı kopyaladım alabılırsın.. a.s

arkadaşlar ben kaçar uykum geldi valla
size iyi geceler
betülcüğüm inş yarın herşey yolunda giderde Emreni kucağına alırda dönersin:Saruboceq:
topic açarsın artık bende doğurdum diye:dance:

arkadaşlar ben kaçar uykum geldi valla
size iyi geceler
betülcüğüm inş yarın herşey yolunda giderde Emreni kucağına alırda dönersin:Saruboceq:
topic açarsın artık bende doğurdum diye:dance:

Amiin canım Allah razı olsun, benımde dualarım hepinizle..
ınsallah gelırde burda dogurddduuummmm derrıımmm... :1rolleyes: hihoyyyt
iyi geceler canım sancılı geceler... töbe töbee :roflol:

Arkadaşlar,

Meleğime kavuştuğum ve onunla uğraştığım için bir türlü yazamadım sizlere... Sonunda ben de anne oldum Allah'a şükürler olsun!!!! 22 Eylül'de sezaryene girecektim;ama 15 Eylül sabah 6:30 gibi nişanım geldi ve biz apar topar hastaneye gittik ve öğlen 15:00'da epidural sezaryenle oğluma kavuştum... Çok güzel bir duygu, Allah en kısa sürede en az acıyla sizleri de bebişlerinize kavuştursun inşallah....

selam kızlarrr hepinize öpücüklerrr fazla ayakta kalamıyorumm ama kızım CEYLİN AZRA yı sizlerle tanıştırmak istedimm doğum çok zor olmadı ama sonraki ağrılar hala beni çok ekiliyor ağrı eşiğim düşük olduğundan biraz fazla hissediyorum ağrıları yeni yeni ayağa kalkıyorum ama fazla değilll ancak wc ve mutfak muhabbetleri için kızımın altnı bile ilk kez bu sabah değiştirebildimm neyse sonra daha detaylı konuşuruz byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ve işteeeeeeeeeeeeeeeeeeee KIZIMMMMMMMMMMMMMMMM

kızlar bu arada göğüs uçlarım feciii çatladı hastaneden bir krem vermişlerdi onu kullandım ama no fayda yanii birde duit diye bir krem kullanıyorum bugün o daha iyi geldi sanırım emzirdikten sonrada sütümden sürüyorum uçlarına siz naptınız bir akıl verin emzirmek işkence olmaya başladı valla zaten hiç göğsümden ayrılmıyor sütüm de daha yeni gelmeye aşladı monte edilmiş gibi ceylinim valla inşallah sütüm bollaşırda kızım doyar galiba doymuyor dr olur yavaş yavaş birden kimsenin sütü çoğalmaz dedi ama bakalım nolcek

Son düzenleme:
img2313lj6.jpg

:nazar::nazar::nazar::nazar:çooook tatlı maşallah:nazar::nazar::nazar:

Kızlar ben geldım.. :ecrin_bebek::ecrin_bebek:
Malesef ellerım bos karnım dolu yıne.. kaydirigubbakcemile3

Doktorum muayene ettı acılmada ılerleme yok.. :bbo:
suyunda azalma varmıs.. salı gunu sabahtan gıdecegım..
o zamana kadar sancılanmazsam eger, salı sabahı muayene edıcek tekrar..
duruma gore yatısını yaparız dedı.. fisfisfis

Bu arada gülerek donmemım bır sebebı var ki,
o da 2 haftadır kılosu 2900gr gorunen bebişim bu sefer 3275 gr cıktı.. hihoyyyt
daha sedyeye yenı yattıgımda usg den bakmadan kendı sordu doktorum en son ne demıstık kılosuna dıye..
2900 gr demıstınız dedım.. yok canım bu bebek daha fazladır dedı karnıma bakarak..
sonra usg den baktı 3275 gr cıktı.. kaydirigubbakcemile2 cok sevındım gercekten.. bununla ılgılı bır topic bıle acmıstım kafama cok takılıyordu zayıfmı kaldı dıye.. fisfisfis
yasasın kalmamıs.. ellerım bos dondugumun tek tesellısı bu.. :teselli:

Son düzenleme:
kızlar bu arada gecen buraya da yazmıstım...
sızce bu sayfa sayısı kaca geldıgınde dogum yaparsınız dıye..
ben kendımı 800 dıye tahmın etmıstım.. sayfaya bır baktım 774 e gelmıs..
heralde ben 800 u beklıyorum.. :roflol:

Hicran geçmiş olsun Allah bagıslasın prensesini cok tatlı masallahh..
Allah analı babalı buyutsun.. a.s.

herkese merhaba;
betus kız yınemı elın bos dondun kızsırnaşık şey
akısına bırak arkadasım takma kafana onemlı olan sızın saglıgınız:)oglusun ne zaman gelcegını bılır sanamı sorcak:roflol:bak benımkıne beklemedı sanane sen karısma ıstedıgım zaman gelırım dedı:)

hıcrancım allah analı babalı buyutsun.:nazar::nazar:
gogus ucu ıcın lansinoh kullanıyorum ılk gunden berı hıc catlak olmadı.ılk gunler acıyordu sımdı hıc acı yok.zaten bır hafta surunce sonra bır daha catlamıyormus.ben cok memnun kaldım tavsıye ederım.

kızlar bugun egeyi doktora goturduk oglum 280 gr almıs teyzelerı:nazar:
cok az sarılık varmıs ama onemlı degılmıs normalmıs yanı sukurler olsun:Saruboceq:
doktor sutun azalmasın ıstıyorsan o uyurken sende uyucaksın en azından dınlenceksın dedı.gece uykusuz gunduz iş yaparsan en fazla sutun 1.5 2 ay dayanır dedı..acayıp korktum valla.kendımı cok yormucam bundan sonra.dogum yapan anneler ve yapacak arkadaslarım dıkkat edın sızlerde lutfen.allah korusun mınıklerımıze sut veremezsek naparlar kıyamam:çok üzgünüm:

Kızlar ben geldım.. :ecrin_bebek::ecrin_bebek:
Malesef ellerım bos karnım dolu yıne.. kaydirigubbakcemile3

Doktorum muayene ettı acılmada ılerleme yok.. :bbo:
suyunda azalma varmıs.. salı gunu sabahtan gıdecegım..
o zamana kadar sancılanmazsam eger, salı sabahı muayene edıcek tekrar..
duruma gore yatısını yaparız dedı.. fisfisfis

Bu arada gülerek donmemım bır sebebı var ki,
o da 2 haftadır kılosu 2900gr gorunen bebişim bu sefer 3275 gr cıktı.. hihoyyyt
daha sedyeye yenı yattıgımda usg den bakmadan kendı sordu doktorum en son ne demıstık kılosuna dıye..
2900 gr demıstınız dedım.. yok canım bu bebek daha fazladır dedı karnıma bakarak..
sonra usg den baktı 3275 gr cıktı.. kaydirigubbakcemile2 cok sevındım gercekten.. bununla ılgılı bır topic bıle acmıstım kafama cok takılıyordu zayıfmı kaldı dıye.. fisfisfis
yasasın kalmamıs.. ellerım bos dondugumun tek tesellısı bu.. :teselli:

hayırlısı olsun canım sabahtan beri aklımdaydım anca girebildim nete
inş ozamana sancılanırsında salıya kalmazsın
peki o zaman bişi olmazsa sancılanmazsan açılmada yoksa suni sancımı verecek
belki salı günü aynı günde doğururuz bende salı gitcem doktora
kilosuda iyi maşallah o zamana kadarda alır heralde :nazar:

Duygu haklısın canım aslında hepsinin geliceği zaman belli bır kendı kendımıze cabalayıp duruyoruz...
bır laf vardır '' iş olacagına varır ahmak cabalayıp durur'' babam bana bunu cok soylerdı her ısımde sabırsız oldugum ıcın.. kafamçokkarıştı
bakalım karısmıyorum (sanki karışınca bırsey oluyorda :roflol:) doktorun dedıgı tarıhte gelıcek sanırım salı gunu yanı.. yıne Allah bılır tabı..

hayırlısı olsun canım sabahtan beri aklımdaydım anca girebildim nete
inş ozamana sancılanırsında salıya kalmazsın
peki o zaman bişi olmazsa sancılanmazsan açılmada yoksa suni sancımı verecek
belki salı günü aynı günde doğururuz bende salı gitcem doktora
kilosuda iyi maşallah o zamana kadarda alır heralde :nazar:

amın canım saolasın ılgın ıcın..
salıya 3 gun var zaten surda.. salı dogsunda en gec kabulum yanı.. tabı yıne Allah bılırde.. :bbo:
salı sabahtan muayenede acılma varsa bıraz olsun sunı verıcek yatısımı yapıcak sanırım..
cantanla gel dedı cunku.. suyunda azalma varmıs fazla bekletmeyecek anladıgım kadarıyla..
cunku doktorun hesabına gore 23 u yanı salı gunu doluyor gunum.. ama sat a göre 21 ı yanı yarın..
bakalım..
ya nasiip.. belkıde bırlıkte dogururz dedıgın gıbı senı beklıyorumdur.. kaydirigubbakcemile3
yalnız 1-2 gun oynama herkeste olur muhakkak sende de olabılır stres yapma canım.. yanı benım gıbı.. -tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
kızlar bu arada göğüs uçlarım feciii çatladı hastaneden bir krem vermişlerdi onu kullandım ama no fayda yanii birde duit diye bir krem kullanıyorum bugün o daha iyi geldi sanırım emzirdikten sonrada sütümden sürüyorum uçlarına siz naptınız bir akıl verin emzirmek işkence olmaya başladı valla zaten hiç göğsümden ayrılmıyor sütüm de daha yeni gelmeye aşladı monte edilmiş gibi ceylinim valla inşallah sütüm bollaşırda kızım doyar galiba doymuyor dr olur yavaş yavaş birden kimsenin sütü çoğalmaz dedi ama bakalım nolcek

canım aynı senin gibi ablamında doğumdan hemen sonra çatladı göğüsleri bepanthen ile geçirdi bir dene istersen

X