2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

gunaydın guzel eylul hamıslerı herkese ıyı pazarlar dılıyoruma.s.
bugun baya erkencıyım uyku tutmadı kalktım esım hala uyuyor bende hemen sıze yazayım dedım..dun bebısım ıcın yıne alısverıse cıktık saat 1 den aksam 7 ye kadar gezdık ayaklarıma kara sular ındı valla ama melegım ıcın o kadar guzel seyler aldıkkı..
dun odasının perdesını yaptırdık,kapı susu aldık,nevresım takımı,bır kac alt ust takım,bır kac oyuncak,beşik,yerde sallanan ana kucagı aldık,oda termometresi,banyo termometresı,banyo sungerı,mevlut takımı aldık:)))esım az kalsın bayılcaktı:roflol:al ala bıtmıyor dıyor kıyamam:)
boylece oglumun butun eksıklerını tamamlamıs olduk :nazar:kızlar sımdı artık herseyı yerlestırmek kaldı:teytey:
allah hepsını kullandırmak nasıp etsın meleklerımıze ınsallah:nazar:
cunku butun gece ruyamda bebek magazalarında gezdım :roflol:yanı baya takıntı yapmısım onun ıcın bu kadar ugrastık gule gule kullansınlar bebişlerimiz:)))

gunaydın guzel eylul hamıslerı herkese ıyı pazarlar dılıyoruma.s.
bugun baya erkencıyım uyku tutmadı kalktım esım hala uyuyor bende hemen sıze yazayım dedım..dun bebısım ıcın yıne alısverıse cıktık saat 1 den aksam 7 ye kadar gezdık ayaklarıma kara sular ındı valla ama melegım ıcın o kadar guzel seyler aldıkkı..
dun odasının perdesını yaptırdık,kapı susu aldık,nevresım takımı,bır kac alt ust takım,bır kac oyuncak,beşik,yerde sallanan ana kucagı aldık,oda termometresi,banyo termometresı,banyo sungerı,mevlut takımı aldık:)))esım az kalsın bayılcaktı:roflol:al ala bıtmıyor dıyor kıyamam:)
boylece oglumun butun eksıklerını tamamlamıs olduk :nazar:kızlar sımdı artık herseyı yerlestırmek kaldı:teytey:
allah hepsını kullandırmak nasıp etsın meleklerımıze ınsallah:nazar:
cunku butun gece ruyamda bebek magazalarında gezdım :roflol:yanı baya takıntı yapmısım onun ıcın bu kadar ugrastık gule gule kullansınlar bebişlerimiz:)))

günaydın canım....güegüle kullnamak nasip etsin işallah sağlkla ve mutlulukla.........kapı süsünü ne kadara aldın canım?çok phalı gibilerde...

biz de dün istanbula gittik..ebebek mağazasıa gittik..kızımın küvetine pembe sünge almamıtım onu aldık..chicco tekstilde %40 ind .vardı birkaç parçaa kıyafet aldık...oyuncak aldık...emzime atleti aldım bir tane daha....dün hastane çantamıhazırlamaya başlamıştım yarım kaldı bugün devm eeceğim..kzımınki hazır sayılır...bir sürü şey koydum ya ya lazım olursa diye :)))

gunaydın kızlarrrrr
cookk uzun zamandır giremiodum yazdıklarınızın hepsini teker teker okucamm insallaahhh .)))) benimde kızımın mobilyaları geldi gecen haftaa.. hatta her seyi yerlestirildi bilee... bizim tek eksigimiz puset i kaldıı onu da quinny nin bi renggi var onu bulup alıcaz insallahhh.. bu arada maleseff hala şişiyorum kojaman oldummm

günaydın canım....güegüle kullnamak nasip etsin işallah sağlkla ve mutlulukla.........kapı süsünü ne kadara aldın canım?çok phalı gibilerde...

ben bi yerde sordum 30 ytl dediler.bana da çok geldi.ben de almak istiyorum bakalım bu hafta çıkabilirsem alacağım.

İyi,mutlu pazarlar hepiizeeea.s.
Ben bugünde kızımın tekmeleriyle uyandırıldım..

Ayyy,şöyle bir okuyorumda nerelerden nerelere beraber geldik kızlar,:asigim:Allaha şükür kimsenin başına sağlık açısından kötü bişey gelmedi bu zamana kadar sağ salim çıkmışız hepimiz...Bundan 7 ay önce bulantılardan,kese göründü-görülmedi,yok kalp atışı duyuldu-duyulmadılardan bahsederken şimdi hastane çantası hazırlama,doğum,bebek odası gibi harika olaylardan bahsediyoruz..:CüvCüv:
İnşallah allahım tamamına erdiririr hepimizi kazasız belasız meleklerimizi kucaklarımızda koklarız,öperiz...:emir_bebek:

:teytey::teytey:sanada iyi pazarlar güzelim gerçekten bunları bahsetmek konuşmak bile güzel harika bi duygu bencede
sabırla bekliyoruz sağ salim olsunlarda ... herşeyini zevkle hazırlıyorza.s.

deryacım kusura bakma esım uyandı tansaşa alısverıse gıttık kahvaltı yaptık ancak gordum...
canım burda en guzelı 30 ytl ustunde kocaman et bebek olanlar var 35 ytl en pahalısı ama 25 e de var yanı..45 50 alınmaz..

günaydın kızlar
bugün parmağımda bir ağrı ile uyandım zaten her gece ellerim ve kollarım uyuşuyordu ama hiç böyle olmamıştı sağ orta parmağımın eklem yeri çok fena acıyor sağ elimle birşey taşıyamıyorum bile...

Slm.kızlar hepinize merhaba diyeyim dedim,günler geçtikçe sabırsızlığım artıyo,bebişimi kollarıma almak istiyorum ama bi yandanda vaktinde gelsin diyorum işte artık günler daha bi zor geçiyo sanki..İnşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız ve mutluluklarımızı yine burda paylaşırız..Artık dolabımız gelene kadar bende oğlumun ütülerine başlayıp bitireyim en azından dolap gelince hemen yerleştiririm,bugün şampuanını falan alıcam bakalım ben sebamedinkini düşünüyorum ilk etapta inşallah iyidir,bu arada gerçekten migrosta bezlerde promosyon var 98 lisi 19,90 a iyi bence olmazsa bi pakette ondan alırım,benim oğluş gün içinde sakin oluyo genelde ama gece 11 den sonra hareketleniyo acaba geceleri uyumazmıki diyorum şimdiden tabi bellide olmaz,herkese iyi pazarlar dilerim güzel bi gün olsun herkese..

kızlar ya hastane cantasına koydugunuz hastane cıkıslarınıda yıkıyormusunuz ay onlar kutuda cok guzel gorunuyor yıkayınca bozulcak dıye korkuyorum goruntulerı:uhm:gecelık sabahlıkta yıkamalıyımkı?bu arada almayanlar ıcın relax mode dan aldım cok ındırım vardı ve cok cagdas guzel modeller var hıc eskı usül gecelık tıplerı degıl cok begendım ben tavsıye ederıma.s.

günaydınnn güzel anneler,minik bebişler pek günaydın olmuyor tünaydın oluyor ama dün gece resmen sabahladım yattıgımda saat 5ti. dün gelemedim malum hafta sonu eşim evdeydi ve pc ondaydı. dün dr kontrolümüze vardı bebişimiz 2.600gr 46 cm.olmuş. haftaya tekrar gidip nstye baglanacakmışız.
herkese güzel bir pazar diliyorum.

ben aldıklarımı yıkamayı düşünüyorm daha hijyenik olsun bence ama doğru bozulcak bende kıyamıyorum ama ütülenince bişiycik olmaz hehalde...duygua.s.:uhm:

karçiçek aramıza hoşgeldinn güzel paylaşımlar diliyorum.

X